Имам питане относно грубияните и простаците

  • 2 496
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 778
... как се справяте с простаците в ежедневието си? Избягвате ли ги или воювате с тях?
...
Зависи по кое време от месеца ще се случи   Mr. Green
В някои отслучаите успявам да запазя самообладание, гледам отвисоко и демонстрирам непукизъм, докато ми се махне от главата въпросната персона.
Друг път обаче паля от много малко и тогава... да кажем, че се оттървам толкова бързо, че чак ме е яд, че не съм успяла да кажа всичко, което ми е дошло на устата  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 186
Със случайните простаци не се занимавам. Не обичам да си създавам излишни главоболия. Няма смисъл от заяждане, защото те само това чакат Whistling
С простаците, с които се налага да контактувам често, по неволя, вече си имам други стратегии, според случая.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Всеки контакт с подобни индивиди ми носи еднакво негативно усещане и наистина ми е все едно дали ще реагирам, или ще отмина.

# 18
  • Мнения: 4 138
ами онемявам като се сблъскам с подобни хора. никога не мога да реагирам адекватно. прекалено съм шокирана.

# 19
  • Мнения: 3 091
като съм в настроение - ги бъзикам. иначе - игнор

# 20
  • Мнения: 2 309
Игнорирам, че ако вдигна скандал после цял ден ми държи и се люлея от нерви, имало е обаче и случаи в които съм избухвала - последните два - когато един идиот щеше да ни блъсне на заден ход с детето и другия - един таксиметров шофьор по алеите на Борисовата градина.

# 21
  • Мнения: 4 451
На последък все по-често избухвам. Confused

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Тотален игнор Peace

# 23
  • Мнения: 4 916
Докато мога - игнорирам ги, след това -скандал. В много редки случаи (един или два всъщност) се стига до джихад.

# 24
  • Мнения: 118
Това явление не бива да се толерира , защото е заразно . Огледайте се около себе си. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 312
Много зависи от ситуацията. Рядко реагирам остро,но най-вече, когато видя,че има смисъл. Зъбенете и заяждането ми се струват като проява на лош вкус и манталитет.Но все пак  всеки си има стил на общуване.

# 26
  • Мнения: 1 629
Какво е простак? Време е за дефиниция.  Grinning
Невъзпитаните хора, ако това има предвид авторът, не ми пречат. Простите - да. Прост като невеж, но и властимащ. Не се разбираме, нямат чувство за хумор.

# 27
  • Мнения: 4 733
Много точно казано.

# 28
  • Мнения: X
В 90 % от случаите премълчавам. smile3505 В останалите 10 го карам да разбере, че деиствително е простак.   #2gunfire ( дано са все по-малко тези ситуации).

# 29
  • Мнения: 3 050
Повечето пъти мълча и с поглед показвам колко са зле. Нямам навика и желанието да падам на нивото им... това са комплексари. Peace

Общи условия

Активация на акаунт