Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - III

  • 48 842
  • 607
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 063
Zavet (2007) на Кустурица. Хареса ми. Последно гледах "Животът е чудо" и намирам сходства, защото ми е най - скорошен. А на мен ми се гледа Кустурица, но по към "Аризонска мечта". Wink В  този има всепоглъщащи детайли, което е добре.
Combien tu m'aimes? (2005) с Моника Белучи и Ж. Депардийо. Хубаво начало, но нещо в сценария...не остави следи в мен, този филм. Няма как.
Очакват ме "2 Days in Paris" (2007) реж. е Julie Delpy. И Джон Туртуро, който така и не догледах.

# 601
  • Мнения: 1 840
.Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ???? [/b]

The House of the Spirits
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И този съм гледала ..... SadДавайте други идеи ..

О-о-о, и аз много го харесвам!!! Актьор от много висока класа!

Други негови филми, за които се сещам в момента: "Обрат на съдбата" (с Глен Клоуз) и "Смях в залата" (с Антъни Хопкинс) - страхотни са и двата, но нямам идея откъде да ги намеря. Търсила съм ги няколко пъти. Ако някой даде линк, ще се радвам много!

# 602
  • Мнения: 4 370
The Dead girl - ужасно тъп филм. Направо се чудя що за филм е това, но го изгледах геройски.

# 603
  • Мнения: 476
.Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ???? [/b]

The House of the Spirits
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И този съм гледала ..... SadДавайте други идеи ..

О-о-о, и аз много го харесвам!!! Актьор от много висока класа!

Други негови филми, за които се сещам в момента: "Обрат на съдбата" (с Глен Клоуз) и "Смях в залата" (с Антъни Хопкинс) - страхотни са и двата, но нямам идея откъде да ги намеря. Търсила съм ги няколко пъти. Ако някой даде линк, ще се радвам много!

Венецианският търговец

# 604
  • Мнения: 776
The Dead girl - ужасно тъп филм. Направо се чудя що за филм е това, но го изгледах геройски.


Мен пък много ми хареса Peace, особено ми направи впечатление отношението на Руди към Арден - как просто един поглед беше достатъчен, за да се влюби в нея, без думи, без един милион срещи и прочие и как си я хареса една такава неугледна, несресана, неподържана. Но за него тя си беше хубава  bouquet Или другата двойка Дерек-Леа, как той имаше търпението да я чака толкова години да му обърне внимание. Филмът е за това колко простички могат да бъдат човешките взаимоотношения и за любовта във всичките й форми. Въпросното убийство е само фон на един по-дълбок смисъл  bouquet. Ето защо пепоръчвам филма Hug

# 605
  • Мнения: 776
.Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ???? [/b]

The House of the Spirits
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И този съм гледала ..... SadДавайте други идеи ..

О-о-о, и аз много го харесвам!!! Актьор от много висока класа!

Други негови филми, за които се сещам в момента: "Обрат на съдбата" (с Глен Клоуз) и "Смях в залата" (с Антъни Хопкинс) - страхотни са и двата, но нямам идея откъде да ги намеря. Търсила съм ги няколко пъти. Ако някой даде линк, ще се радвам много!

Венецианският търговец

The Man in the Iron Mask - но не изпълнява главна роля, в смисъл не можем да се насладим на присътвието му на екрана през цялото време Crazy

# 606
  • Мнения: 4 370
The Dead girl - ужасно тъп филм. Направо се чудя що за филм е това, но го изгледах геройски.


Мен пък много ми хареса Peace, особено ми направи впечатление отношението на Руди към Арден - как просто един поглед беше достатъчен, за да се влюби в нея, без думи, без един милион срещи и прочие и как си я хареса една такава неугледна, несресана, неподържана. Но за него тя си беше хубава  bouquet Или другата двойка Дерек-Леа, как той имаше търпението да я чака толкова години да му обърне внимание. Филмът е за това колко простички могат да бъдат човешките взаимоотношения и за любовта във всичките й форми. Въпросното убийство е само фон на един по-дълбок смисъл  bouquet. Ето защо пепоръчвам филма Hug
На мен тези филми за взаимоотношения нещо не ми допадат.  Аз харесвам филми с убийства и се подведох по това, че убийството ще бъде водещо. Обичам актьорите да са ми по лъскави.  В живота ме трогват такива взаимоотношения, но на филми не ми вървят нещо.

# 607
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Време е за IV.
Заклювам тук.

Общи условия

Активация на акаунт