Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - III

  • 48 867
  • 607
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 370
very bad things - много интересна смесица между трилър и комедия

# 556
  • Мнения: 197
По препоръка на някой от тук, гледахме сериалчето "Traveler".За сега са само 8 серии,но явно ще има и втори сезон.Много е интересен,добър заместител на "Prison break" докато са в отпуска  Laughing
Иначе гледахме тези дни "Wild hogs","Sicko" и "Trade"- и трите са много добри филми,заслужават си  Wink

# 557
  • София
  • Мнения: 5 828
По препоръка на някой от тук, гледахме сериалчето "Traveler".За сега са само 8 серии,но явно ще има и втори сезон.

За съжаление няма да има втори сезон, поне засега.
Пък и главният герой играе епизодично в друг сериал Chuck, който хич не е лош между другото   Grinning

# 558
  • Мнения: 2 161
Бавачката-хареса ми.
Лак за коса-изобщо не ми хареса.
Източни обещания-става.

# 559
  • София
  • Мнения: 7 800
Elizabeth: The Golden Age - хареса ми.  Peace

# 560
  • Мнения: 5 462
Снощи гледах ето тези :

Black Book - За филма накратко:

Възхитителният филм Черната книга бележи завръщането на топ режисьора Пол Верховен в родната му Холандия след звездна поредица от незабравими филми в Холивуд, между които и Първичен инстинкт (1992). В новия си филм той се връща към темата от забележителната си холандска драма „Soldier of Orange” (1977) – Втората световна война, и прави приковаващ вниманието трилър, който оставя публиката без дъх. През лятото на 1944 г. красивата певица еврейката Рашел Стайн (Карис ван Хутен) се крие от нацистите.

Когато скривалището й е бомбардирано, тя и семейството й се присъединяват към група евреи, решили да избягат от немската окупация и да се прехвърлят на съюзническа територия. Но това, което започва като отчаян стремеж към свобода, скоро се превръща в кървава баня, от която Рашел едва оцелява. Тя приема фалшиво име и се присъединява към Съпротивата, чийто водач я убеждава да проникне в немските служби за сигурност, за да спаси сина му от екзекуция.

За да изпълни мисията, тя омайва високопоставения служител Лудвиг Мюнце (Себастиан Кох) и внезапно се оказва въвлечена в мрежа от заговори, интриги и предателства, които хвърлят светлина върху удавеното в кръв бягство, в което загива семейството й. В Черната книга играят някои от най-големите холандски актьори, които създават многопластови и сложни образи. Верховен ги хвърля в кипящата лава на своята потресаваща и динамична възстановка на Втората световна война, като изгражда епичен филм с бясно и завладяващо темпо.

Черната книга е пропит и с трескавата параноя, запазена марка на режисьора Верховен, в която приятели и врагове се сливат в непроницаема мараня. Това е опасен свят с двусмислен морал, където предаността мигновено се разпада и помощта на най-върли врагове може да се окаже единствен шанс за оцеляване. "

А след това гледах по TV7  филма Вреда с Джеръми  Айрънс и Жулиет Бинош...Много ми хареса , страхотен филм .Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ????

# 561
  • Мнения: 2 161
Лолита?

# 562
  • Мнения: 5 462
Тцъъъ гледала съм го много пъти .. гледа ми се някакъв подобен филм на този снощния " Вреда " ...ей страхотен филм .От тези дето на следващия ден още не разбираш това наистина ли се е случило или си гледала филм .Поне на мен така ми подейства .Ама и този Джеръми какъв поглед само , какви очи ..... пфуууууууууу много го харесвам .Изразителни очи няма нужда даже и да говори .. те говорят вместо него .. Heart Eyes

# 563
  • София
  • Мнения: 7 800
.Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ???? [/b]

The House of the Spirits
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 564
  • Мнения: 5 462
.Любим мой актьор е Джеръми  Айрънс !!!! Heart EyesНякой ще ми препоръчали и други филми с него ???? [/b]

The House of the Spirits
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И този съм гледала ..... SadДавайте други идеи ..

# 565
  • Мнения: 2 617
Тцъъъ гледала съм го много пъти .. гледа ми се някакъв подобен филм на този снощния " Вреда " ...ей страхотен филм .От тези дето на следващия ден още не разбираш това наистина ли се е случило или си гледала филм .Поне на мен така ми подейства .Ама и този Джеръми какъв поглед само , какви очи ..... пфуууууууууу много го харесвам .Изразителни очи няма нужда даже и да говори .. те говорят вместо него .. Heart Eyes

Филмът е екранизация на книгата на Дж. Харт.

# 566
  • Мнения: 5 462
Пфууууууууу на страницата на интернет доставчика ми почти няма филми с Джеръми Айрънс .. охх много съм разочарована ..Намерих му филмографията съответно с всички филми , но откъде и как най вече да ги изтегля ????Хич не му разбирам как става с тия Замунда и Арена и тем подобни ????
А след този филм Вреда / Damage не мога да гледам филм без Джеръми  Heart Eyes.Искам го..

# 567
  • Мнения: 9 095
Трябва да се регистрираш, което става лесно и бързо.
После да си инсталираш програма за торенти - Мю Торент или БитКомет (BitComet) от някой безплатен сайт, например download.bg (там също се регистрираш)
И после търсиш в замунда или арена филмите, които искаш Simple Smile
По-лесен начин няма, освен във някоя видеотека Blush

# 568
  • София
  • Мнения: 7 800
  Markrit, филми с  Джеръми  Айрънс се сещам още за Waterland и Chinese BoxPeace

# 569
  • Мнения: 624

А след този филм Вреда / Damage не мога да гледам филм без Джеръми  Heart Eyes.Искам го..[/b][/color]
[/quote]

Никъде не мога да намеря този филм,има го само във WrzRu-но не може да се свали #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт