Въпрос за Магнезия

  • 1 418
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Болката няма общо с магнезия, аз накрая пиех по 4 магнерота на ден, а за болката същия брой но-шпа и пак родих две седмици преди термина, но може би ако не го пиех нямаше да се докарам и до 9-ия месец.

# 16
  • Мнения: 724
Пиех магназий от началото на бремеността до ноща преди да рода.Изчаках си датата за секцио която беше 11 дни преди термин.
Успех и леко раждане.

# 17
  • Мнения: 2 100
А да ви питам и още един въпрос: Каква може да е причината лекарите да изписват на мамите магнезий и през 9ти месец, при положение, че раждането ще е нормално? newsm78

# 18
  • Мнения: 140
Джиджа аз пих магнезий също- значи той деъства отпускащо на мускулите т.е. ако са ти правили запис на бебето и на матката и доктора е установил че имаш контракции (те не се усещат) се застрахова по този начин да не се увеличат и да почне раждане , при мен поне беше така . А иначе доколкото знам даже по време на раждане се слага система за магнезий да не би да се панираш и да спреш да дишаш и по този начин се стягат мускулите в тялото и в случая матката а това оставя бебо без приток на кислород и затова вливат венозно за да се отпуснат, но това при нормално раждане само, за това не се притеснявай а си ги пий щом доктора е казал така.Леко раждане ти пожелажам и едно хубаво бебче.

# 19
  • Мнения: 140
А да ви питам и още един въпрос: Каква може да е причината лекарите да изписват на мамите магнезий и през 9ти месец, при положение, че раждането ще е нормално? 
 
 Ами може би защото е хубаво да родиш в края на месеца - през този месец се развивали белите дробчета на бебо и лекарите имат термин че бебето трябвало да узрее и по-бързо се адаптирало ако се изчака средата или края на месеца.Аз родих секцио и термина ми беше на 21.09.2007 а искаш ако може да родя на 07.09.2007 и докторката ми изтакна точнотази причина а иначе бебо вече беше станал 3 350 -но тя каза че теглото не било от значение .

# 20
  • Мнения: 1 919
А да ви питам и още един въпрос: Каква може да е причината лекарите да изписват на мамите магнезий и през 9ти месец, при положение, че раждането ще е нормално? newsm78
ами мож е би плода е малък и ДОКитата гледат да го задържат повече..и аз се чудя защо го изписват в 9 месец при положение, че ще се раажда ноормално..може би е заради това...за секциото то ясно..макар, че пак не било гаранция, че ще се устиска до датата на секциото..

# 21
  • Мнения: 100
Аз пиех магнерич и гинипрал до самото секцио, мисля че се спира по рано ако ще раждаш нормално защото си в края на бременноста и вече няма риск за бебо дори да тръгне да излиза

Общи условия

Активация на акаунт