"Дневникът 25'' - време е да се спрем да ЯДЕМ

  • 18 412
  • 420
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 958
ХАлоу  Whistling

Още съм леглото с компа и първо при вас ида...  Hug

Добре, че подхванах темата за дънкиту че ми е интересно да видя какво ще се обсъди и да си напраа и аз някои изводи...

Отиам да пийна едно кафенце и се връщам да ви попиша повечко...

Мис Каприс
не си изпуснала кой знай ко за снимките ми... дай ми 15 минйути за един душ и за един фас и ще ги кача в сайта да ги видиш, ако си все още онлайн, аз ша та проуча първо...  Wink

Хайдаааа на кафетоооооо Coffee

# 346
  • Мнения: 203
Може ли и аз да се включа в темичката Embarassed
Не знам моите дънки кой номер са,ама като си ги сложа и ми са широки направо мед ми капе на сърцето Laughing Laughing
Сега и аз да се отчета Mr. Green
Сутринта като се теглих на кантаро...гледам и се радвам 76.7 Mr. Green
Започвах да си мисля,че от 77.1 няма да мръдна но...
Много се кефя и продължавам да гоня останалите Praynig
Ей,вие които сте пред мен почакайте ме малко де smile3512
Миранди кога ще видим таблицата newsm78

# 347
  • Мнения: 6 958
Мис Каприс виждам та че си тук, снимките са готови, виж ги и ги махам че ужас...  #2gunfire

клеми ще пусна пробна таблица в събота да видите какво имам до момента записано  Peace


Н О В А   Т Е М А  в Неделя

Мерки и теглилки до неделя. Моля тази седмица всички да ми дадат данни на ЛС. Настоящата тема е от 2 седмици и има хора, които вече не пишат сред нас, дори и 2 теми от преди това, но аз не ги бях махнала... Нека всички които са ИН да пи пишат на ЛС. Имам и такива като Анабела, Еманоелита и Тринити, с които поддържам връзка на ЛС или в Кюто и знам че са ангажирани, но са с нас... Имам и такива, които сами се отписаха от таблицата като Ангуа и Гладнес, поне за сега... Това е от мен...  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 14:28 от Миранди

# 348
  • Мнения: 1 254
Миранди, видях мила, но не видях УЖАС Simple Smile сладур си!  Peace
Аз ще дам мерки и си мисля че може би ще напиша 66 но да видим, да не остана само с празни надежди

# 349
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Е,добре де само аз ли не мога да ги видя тези снимки Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms,никъде не ги намирам

# 350
  • София
  • Мнения: 2 613
Хайде понеже умря циганката, която ме хвалеше да се похваля сама Mr. Green- кулих си боксерки и сютюен Mr. Green Ама за съжаление сютюена от 85Д се е смалил на 80Ц Cry Чашката с един размер съм я намалила Cry Аз виждам че старите ми сутиени са ми големи вече, ама за цял размер чашка Cry Ккакто и да е, явно и това е част от отслабването Rolling Eyes
Купих си някакъв китайски чай за отслабване, ама не е зелен чай, някакъв друг е, ще видим ще има ли някаъв ефект newsm78 В аптеката имаше кантарче, ама не посмях да се кача, както съм се оциклила Mr. Green
Това е, обичам ви и ви целувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 861
Ама за съжаление сютюена от 85Д се е смалил на 80Ц Cry Чашката с един размер съм я намалила Cry Аз виждам че старите ми сутиени са ми големи вече, ама за цял размер чашка Cry Ккакто и да е, явно и това е част от отслабването Rolling Eyes
Питаш ли ме мен, вече съм на 70Б  Sad

# 352
  • Мнения: 638
Ама за съжаление сютюена от 85Д се е смалил на 80Ц Cry Чашката с един размер съм я намалила Cry Аз виждам че старите ми сутиени са ми големи вече, ама за цял размер чашка Cry Ккакто и да е, явно и това е част от отслабването Rolling Eyes
Питаш ли ме мен, вече съм на 70Б  Sad
Споко - аз също съм 70Б, но моето мото е "малки ц... - малко д... е по-добре от големи ц... и голямо д..."  Laughing
ReGe, много съжалявам за случилото се с обицата на дъщеричката ти. Дано всичко се оправи!  Hug

# 353
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
ReGe , много неприятно се е получило с обичката на детенцето!

Аз да се похваля, че днес най-накрая се мотивирах и подскачах 1 час на Тае Бо в къщи. Дано само да продължа така и занапред, че като ме хване мързела! Embarassed

# 354
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте момичета  Hug
Да си призная нямам идея кой номер дънки нося  Blush Напоследък просто се моля да влеза в нещо и да изглеждам прилично, независимо от номера  Crazy
ReGe много неприятно  ooooh! добре, че всичко е свършило   Hug
И сега похвал - минус 1 килце и преживях неяденето на хляб и сладкишчета вече почти две седмици  bowuu То не било толкова страшно  Grinning Е, не съм се стопила, но от упражненията се чуствам много по-жизнена  jump  и доста по-мотивирана да удържам на режима.


# 355
  • Мнения: 65
ral4e:) - А С Колко си отслабнала ? извинявай за въпроса ама мене това много ме интересува , защото във фигурата си основното което харесвам са ръцете и големия бюст , а повече от размер не ми се иска да свалям . Засега съм свалила 3 кила и още съм 75 Д ама докога   Sad
Лека вечер  Hug

# 356
  • Мнения: 1 254
Регенце, мила, дано всичко да е наред вече с ушенцето на Грета и бързо да забрави случилото се  Peace
а за сутиените, какво да ви кажакой каквото няма май това иска, аз лично бих предпочела по-малък бюст/и стегнат естествено/, ама няма Crossing Arms
Ралче, поздравления за намаляването-кажи какво стана с катарчето-купи ли или още избираш?
Клеми, не чакаме моме, тичай надолу по линийката  Joy  Hug
Галка, беше питала за работата по-рано. то работа има ама мойта е нещо като надомна и почасова, имам хиляди неща да свърша... и то човек като има какво да прави нищо не му се прави и се отпуска Simple Smile Благодаря ти за успокоението за бебчето. то честно казано баща му по се притесни от мене. Всичко си му е наред, не се притеснявам особено, ама педиатрите се тюфкат. Кой ги знае сигурно норми гонят  Naughty
Уилдити, за бюста си е строго индивидуално, аз лично почти не съм сваляла/качвала от бюст никога по време на диета Simple Smile

# 357
  • Мнения: 6 958
Хм сега и за бюста си говорите, трябва да ида да си взема нещо ново и да видя какъв размер го вадя и там  Mr. Green Мога само да кажа, че ми бе около 113-115 см. сега е 103 см.  Mr. Green След още свалени кила ще има и някоя пластика по мене по всяка вероятност, само трябва да видя дали мъжо ми ша инвестира в меня или ще ида сама да си изкавам парите за това по някоя магистрала...  Whistling  hahaha Joy hahaha

Хора аз днес бая количество месища изядох, пак си качвам килата и все около тия 78-80 си стоя, но от събота съм пак плодче и със сетни сили борбата продължава, нема се откажа от този начин на отслабване, каквото ще и да става...  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 701
Добро утро!  Hug
Едно кафенце от мен за събуждане...



Как сте днес? Аз май съм самичка тук....  Crossing Arms Днес от раничко пиша, ама след малко трябва да тръгвам на работа!
Вече два дни удържам фронта. Ям от всичко в нормални граници! Вчера бях на една Активия, обчарска салата и едно гювече...
  bouquet

# 359
  • Мнения: 621
Ха добрютро Hug
Аз се чувствам добре в новите си собствени правила, е малко качих килца  тази сутрин съм 66,7 ама да ви кажа, предпочитам да знам реално колко съм когато си ям нормално щото цял живот няма да съм на строг режим. И така, вчера си хапвах по малко и на често, въглехидратите сутрин (основно плодове) и на обед, следобед белтъци, а за вечеря салата с някакъв белтък като се пробвам белтъка да е към 17 ч. на работа, а в къщи да е само салатата. Ако мога ще включа веднъж седмично един разтоварващ ден на плод или зеленчуки и това ще да ми е режима Peace

КЛОНКА как сте днес?

ReGe
много неприятно преживяване си имала, аз като малка също пострадах подобно от една обица и за това от тогава не нося изобщо обеци Sad Радвам се че Грета се е оправила Hug

klemi айде идвай, аз ще позабавя темпо, щото вече не съм точно на диета  bouquet

ral4e:)
честито ти бельо слънце  bouquet и аз си имам сутиени в различни размери за различните кила дето съм била, само дето аз обикновенно спадам най-много до чашка С. Както казва Мис Каприз - предпочитам да имама по малък и стегнат бюст ама нейсе, квот природата дала Peace

 irka
браво за спорта ... иии никакъв мързел, със спорт резултатите от режима са мнооого по-добри Peace

badem барво за килцето  bouquet, после ще станат и две и три и... няма да се усетиш кога ще си с фигурата, която искаш да бъдеш, и пак браво за упражненията, аз щот съм мързел тренирам пешеходене и чат пат джогинг Mr. Green

Миранди мчи 103 си е екстра Peace, моята падна на 100, ама аз хич не съм недоволна, де Mr. Green

Абиренка мирси за кафенцето  bouquet

Скорпи Галче де сте?  bouquet

Успешен ден и до после Hug

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 11:02 от galateia

Общи условия

Активация на акаунт