за извивачките за мигли

  • 5 528
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Не свикнала още затова така се получава  Peace Освен това има ОГРОМНА разлика м/у евтини и скъпи извивачки , казвам го от опит защото ги ползвам откак се помня ... Моя съвет е да си купиш качествена извивачка и въпреки всичко да не прекаляваш с употребата и защото миглите се накъсват и оредяват  Peace

# 16
За мен по-добрият вариант, е временното извиване на мигли(къдрене),става много красиво-дори и да имаш късички мигли.Прави се със едни мънички ролчици,и със специален къдрин.
Цената е 20лв

# 17
  • Мнения: 1 371
За мен по-добрият вариант, е временното извиване на мигли(къдрене),става много красиво-дори и да имаш късички мигли.Прави се със едни мънички ролчици,и със специален къдрин.
Цената е 20лв
В козметичен салон ли и колко време държи?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Ползвам винаги извивачка. Още не са ми окапали миглите. Да не чуе дяволът.  Praynig Много са ми дълги, но са прави и затова винаги ги извивам. Не знам дали някоя спирала ще ми ги извие нагоре.  newsm78

# 19
За мен по-добрият вариант, е временното извиване на мигли(къдрене),става много красиво-дори и да имаш късички мигли.Прави се със едни мънички ролчици,и със специален къдрин.
Цената е 20лв
В козметичен салон ли и колко време държи?
Да-правят го в козметични салони.Трайността му е около 4-5 месеца

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ползвала съм доста дълго преди въпросната извивачка,ефекта идва с тренинга

точно така!

# 21
  • Мнения: 565
Аз също ползвам отдавна. Според мен ефекта е много добър. Вкарвай целите мигли в процепа, притисни силно и задръж. После премести малко изивачката така 4е да е по към края на миглите и отново притисни. По този начин не се получава рязка чупка - това го знам от професионален гримьор.
Също така, слагай спиралата веднага след извиване, защото тя действа като лака за коса - фиксира извивката. Дано да съм обяснила както трябва.  Simple Smile   bouquet

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също ползвам отдавна. Според мен ефекта е много добър. Вкарвай целите мигли в процепа, притисни силно и задръж. После премести малко изивачката така 4е да е по към края на миглите и отново притисни. По този начин не се получава рязка чупка - това го знам от професионален гримьор.
Също така, слагай спиралата веднага след извиване, защото тя действа като лака за коса - фиксира извивката. Дано да съм обяснила както трябва.  Simple Smile   bouquet
Много точно и добре написано Peace Peace PeaceИ аз се справям по този начи от много години и е супер да имаш дълги мигли и извити благодарение на спиралите  и миглоизвивачките Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз си ги извивам така на 2 места.  Peace

# 24
  • Мнения: 583
аз също съм с дълги мигли и ползвам  една извивачка за мигли на батерии -ето такава:http://www.eyecurl.co.uk/ -хем ги извива , хем ги ''повдига'' и като сложа спирала много им се кефя Peace

# 25
  • Мнения: 619
взех си една извивачка за мигли ама аз ли не мога нещо да се справя или просто тя е боклук не мога да разбера винаги крайните косъмчета от външната част на клепача ми се намачкват понеже не ги хващам в самото начало:)извивачката ми е евтина смисъл беше стотинки и си мисля че може това да е проблем поогнете ми
И моята е за стотинки(да не акза смешни) ама такива проблеми нямам

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
запалихте ме
на мен тези "извивачки" са ми като уред на Инквизицията, ама ще взема да пробвам  newsm03

# 27
  • Мнения: 2 495
Момичета и аз исках да си купя такава машинка за извиване на мигли, но съм чувала ше падат много миглите от тях чупят се и бях чела в едно списание как се нанася спирала за извиване на миглите. Много е просто начина слага се спирала отгоре върху горните мигли по цялата им дължина и след това се слага спирала по стандартния начин.Аз леко извъртам четката на страни в края на окото и се получава много хубаво кошеко отоко. Пробвайте мойте мигли не са гъсти, но направени по този начин са доста обемни и кукленски  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Трябва да държиш повечко. Това е разковничето. И внимавай с тези евтини "съоражения" да не ти останат миглите по тях. Купи си по - качествена такава - напр. на Орифлейм, не е кой знае колко по - скъпа, но не се разхлабва и гумичката не "изгаря" толкова бързо. Peace

# 29
  • Мнения: 1 069
Използвах такава доста дълго, но след като си купих спирала Масърпийс вече не ми е необходима. А имах и авария преди години- някакси пресрещнах двете метални части и просто ми паднаха миглите на единия клепач. Да не ви разправям какво ми беше докато пораснат!

Общи условия

Активация на акаунт