за извивачките за мигли

  • 5 535
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 752
не знам може би миглите ми са прекалено дълги и трудно ги хващам
Точно в това е проблема. Миглите ми са много дълги и трудно влизат в извивачката. В този ред на мисли и моите крайви се пречупват.

# 31
  • Мнения: 3 830
Даааа, миглоизвивачките са вълшебни.  Heart Eyes

Съветът ми е да се стараеш да обхванеш всичките мигли възможно наи-близко до клепача. Внимавай все пак, защото никак не е приятно неволно да защипеш кожата Laughing

# 32
  • Мнения: 1 045
За мен по-добрият вариант, е временното извиване на мигли(къдрене),става много красиво-дори и да имаш късички мигли.Прави се със едни мънички ролчици,и със специален къдрин.
Цената е 20лв
Къде във Варна я правят тази процедура , че на 3 места питах и няма ....

# 33
  • Мнения: 624
Момичета,а откъде може да се купи качествена и скъпа извивачка,досега все попадам на някакви от 2-3 лева newsm78

# 34
  • Мнения: 146
Мене от този уред тръпки ме побиват , не съм и пробвала  Confused Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4 752
И с право. На една приятелка и ги офъка миглите до дъна една миглоизвивачка купена за броени стотинки.

# 36
  • Мнения: 149
Не ползвам това "чудо", имам чувството, че ще ми се накъсат миглите от него.

# 37
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
И скъпите и евтините извивачки са на един принцип и отскубването на косъмчета идва от цената на извивачката, а от тренинга и умението да я ползваш, а понякога и типа на миглите играе роля.

# 38
  • Мнения: 4 752
За рязане говорех аз, а не за отскубване Wink Съвета ми към тези, които тепърва ще ползват е да не извиват миглите след като вече са сложили спирала. Понякога полепват и е възможно да се изстръгнат 5-6  ooooh!

# 39
  • Мнения: 205
Как се постига най-добър ефект - като сложиш спирала преди или след извиването? Аз ако сложа след това, нещо пак ми клепват миглите

# 40
  • Мнения: 4 752
Направило ми е впечатление, че ако непосредствено преди извиването съм ползвала някакъв мазен крем за лице изобщо не ми се извиват миглите. Препоръчвам почистване на лицето, извиване на миглите ( задръж минутка в стиснато положение,но без да прекаляваш със силата ) и чак след това крем или ФДТ Peace

# 41
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Как се постига най-добър ефект - като сложиш спирала преди или след извиването? Аз ако сложа след това, нещо пак ми клепват миглите

На няколко места съм чела, че първо се извиват, а после се слага спирала, НО аз не винаги го спазвам. newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 2 381
Първо миглите се сресват със специално гребенче, после се извиват и накрая се слага спиралата.
Ако сложите спиралата и после ги извивате, ще станат пречупени, част от тях може да полепнат по извивачката и да си останете без мигли.

# 43
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имам МАША за мигли.  Wink Много хитро уредче и върши фантастична работа. Откакто си я взех изхвърлих "извивачките".

# 44
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Имам МАША за мигли.  Wink Много хитро уредче и върши фантастична работа. Откакто си я взех изхвърлих "извивачките".

По дълготраен ли е ефекта с маша???

Общи условия

Активация на акаунт