Каква козметика използвате за бебетата си?

  • 5 373
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Хора, ползвайте понякога търсачката.Е Т О същата тема на втора страница!

А, ако пуснете една търсачка излизат поне 15 теми за бебешката козметика.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
В началото използвах козметиката на Пенатен и Джонсън (не от България),а за дупето Судокрем против подсичане.Сега мляко за тяло на Хип,шампоан за коса и тяло на Нивеа.
 
 

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Засега  сме ползвали Бюбхен и Нивеа. Доволна съм. Peace

 Peace

# 18
  • Мнения: 720
Първоначално Себа мед, но излиза доста скъпичко и започнах с Нивеа. От всички кремове за дупе най-доволна съм от Бочко.

# 19
Бюбхен шампоана е добър но по - трудничко се изплаква, олиото е хубаво, ама от последното се появиха някакви пъпчици и го спряхме а крема за дупето го мразя защото трудно се мие.
Джонсън шампоаните в бяла и лилава опаковки са много хубави и бързо се изплакват, олиото е много мазно  а кремчето също се мие трудно.
Нивеа по рядък шампоан не съм виждала - не го харесвам, подхранващото мляко прави кожата невероятно мекичка а кремчето се нанася по добре от останалите.
В момента сме на кремче Кря Кря -супер се маже,  родих се най-накрая, подхранващото мляко на Нивея и белия шампоан на Джонсън - не прави много пяна но е супер.

# 20
  • Мнения: 63
до 3 месец ползвах само зехтин( по препоръка на детската лекарка) и много съм доволна,след това "Бочко" и други български продукти

# 21
  • Мнения: 545
Олио с невен на Бюбхен - с него мажа всички гънки след къпане; за къпане - гела за измиване на Бюбхен "от глава до пети"; за и против подсичане - специалния крем на Бюбхен за подсичане. Имам и тоалетно мляко на Нивея, но не го ползвам често.

# 22
  • Мнения: 352
Nivea Baby и Sebamed.  Супер доволни сме засега Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 069
Бях си купила козметиката на Нивеа, но много рядко ми се е налагало да я ползвам.

# 24
  • Мнения: 724
Използвам Мустела от както се е родила и съм изключително доволна newsm10

# 25
  • Мнения: 9 903
до 6 месеца преварен зехтин, после нищо, освен понякога бочко за дупето. сега слънцезащитно бюбхен и нищо друго.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
До 6-ия месец само превален зехтин, след това мляко за тяло на Мустела.За специфични кожни проблеми лекар ни изписа козметика А-Дерма.За дупето-от Бочко сме най-доволни.

# 27
  • Мнения: 3 089
чико, бюбхен, мустела за баня и след това; нивея за дупето  Peace

# 28
  • Мнения: 521
Бюбхен и Мустела от Чико никак не съм доволна но явно е индивидуално

# 29
  • Мнения: 1 420
До сега съм ползвала само козметика на Джонсън - олио, пудра, лосион, лосион за цялостно измиване. Но не сме купували от България, тъй като живеем в чужбина. Бях чула не особено добри отзиви за техните продукти тук и затова когато дойде време да идваме в Бг си купих от чужбина. Доволна съм и от слънцезащитното мляко на Нивея Бейби, а когато ни се появиха крусти голям ефект даде продукта на Мустела за крусти  Peace за дупето Судокрем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт