Все още нямаме нито едно зьбче!

  • 1 700
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
На малката първото зъбче изби около годинка. Бях се притеснила, защото на кака й първото излезе на 6 м. Така че не се притеснявай! При всяко дете е индивидуално. Ако след 1 и 2 месеца (така ми каза на мен) няма зъбче, ще се консултираш със зъболекар.

# 16
  • Мнения: 2 005
И аз се притеснявах като теб защото и ние нямахме нито едно зъбче на 10м. , но на 11м. наведнъж ни избиха две, а после не се спряха да избиват по две наведнъж Hug Не се притеснявай ,човек без зъби няма Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Няма нищо притеснително,скоро ще си има хубави бели зъбки:)

# 18
  • Мнения: 63
на нас първото зъбче ни излезе на 8 месеца.ще се появи;чувала съм, че колкото по-късно,толково по-добре

# 19
  • Мнения: 239
И аз се притеснявах като теб защото и ние нямахме нито едно зъбче на 10м. , но на 11м. наведнъж ни избиха две, а после не се спряха да избиват по две наведнъж Hug Не се притеснявай ,човек без зъби няма Peace
    И при нас така  moresmile moresmile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Споко, синът ми "проима" на 4м. и половина, а моят първи зъб е видял бял свят след годинката...  Party Всичко е адски индивидуално и уникално. Wink

# 21
  • Мнения: 508
И моята бебона няма още зъб. Белнала е едно венци........ но зъби няма. Питах педиатърката, дали не е признак за рахит. Отговора беше , че за рахита има много други симптоми, а липсата на зъб въобще не е такъв. Споко, както са написали мамите, колкото по-късно, по-добре Wink

# 22
  • Мнения: 1 672
не се притеснявай скоро на моята приятелка дъщеря и направи годинка и едва тогава и излезе първото зъбче


# 23
  • Мнения: 244
както вече са ти казали човек без зъби няма  Mr. Green на синът ми вторият му братовчед му поникнаха първите два зъба на 1 година и 2 месеца така че спокойно ако на теб или на мъйът ти са поникнали по-късно е нормално и при детето да е така

# 24
  • Мнения: 5 362
Какво те притеснява?Ще изникнат,рано или късно..  Wink
Всяко дете си е различно.При някои на годинка,при други на 5 мес.
Споко Peace

# 25
  • Мнения: 630
Не се притеснявай. На Мия първите й 2 зъба излязоха 2 седмици преди да стане на 1 година, а е започнала да се лигави от четвъртия месец.

# 26
  • Мнения: 773
На моя син първия зъб му изникна на година и три месеца, а рахит няма и не е имал.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На синът ми първият зъб излезе 11 месец ,втори и трети на годинка.
В момента е само с тези 3 ,други не са излизали от тогава.

# 28
  • Мнения: 1 371
Моя син е по-малък, но и той няма.

На мен първи зъб ми се е показал на година и един месец. За сметка на това имам много здрави зъби! А и от рахит не съм боледувала.

# 29
  • Мнения: 2 220
На моето дете първото зъбче му изби на 10,5 месеца и до годинката си беше още само с него. Лошото е, че става по-трудно израстването, защото венците се втвърдяват, ние бая зор видяхме, но си мина и сега почти не си спомням този период (който си беше огромен).

Общи условия

Активация на акаунт