Кои са най-романтичните неща, които са се случвали в живота ви?

  • 8 475
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 697
Хм, и аз имах едно много романтично изживяване, което по-скоро е кибер-романтика Mr. Green

Та идеята беше, че бивш възлюбен ми предложи брак в руския Гугъл, т.е. под надписа Google.ru цял ден стоеше обръщение към мен с името и фамилията ми...и продължението...Ще станеш ли моя жена? (на БГ)...А защо беше в руския Гугъл - просто защото човекът беше руснак...Нямах думи...Как да откажеш...Но така се случи, че обстоятелствата промениха нещата и...сватбата не се състоя Tired

# 16
Букет от рози за женския празник донесен лично от него на разстояние 230 километра и то в най-големия сняг който някога е имало на 8 -ми март . Това е накъде към 1993 г. Heart

# 17
  • Мнения: 326
.......  Един мъж ме рисува сигурно 100 пъти и всичките картини наричаше "Моята красива Мона Лиза".(Което чак сега оценявам като романтично,защото тогава ми беше много тъпо-да ме сравнява той с тая грозотия... Laughing)  

И аз я намирам грозничка... Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз не помня някакви грандиозни неща, които са правили за мен, но има няколко романтични жестове, които и сега ме карат да се увмихвам...

Майска вечер, уча за изпит и слушам радио. Любимият ми радиоводещ на фона на една вълшебна музика от филм най-тържествено в ефир обяви, че ме обича... Същият този човек написа една още по-вълшебна музика за мен...

Варна, морето, а аз един месец на заточение там покрай някаква изборна кампания. Близо две седмици не се бяхме виждали с любимия. И без да очаквам той дойде да ме види. Не знам дали това е в графа романтична, но за мен беше много приятна изненада.

Подарявали са ми 51 рози, рисували са ме, вечери в изискани ресторанти... но от сегашна гледан точка те не предизвикват особена емоция в мен, както описаните по-горе.

Романтичните неща, които съм правила са по-скоро дребни жестове. Написах десетина малки бележчици и ги сложих в различни джобове на една туристическа раница. Притежателят й ги е откривал постепенно в продължение на една седмица, колкото траеше планинския преход. Изобщо съм цар на бележчици с малки послания за любими хора, намират ги на най-невероятни места Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 563
Когато ме оперираха и бях в болница по-дълго от предвиденото, остана на един стол до мен 48 часа и броеше 1 2 3 4 безспир, за да мога аз да си поема дълбоко въздух (хипервентилирах). Това ме привърза към него много повече, отколкото всичките картички, писма, изненадки, манджи, пръстенчета и пр., които сме си разменяли.

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Чакаме на един светофар , той пред мен с неговата кола, аз след него с моята. По едно време той показва някакъв лист от прозореца, на който пише ОБИЧАМ ТЕ! после слезна и да ме целуне Heart Eyes......

# 21
  • Мнения: 3 835
Някой спомена Елените. Аз се връщам оттам, но чак сега се сетих какви романтични неща съм правила навремето на плажа там, нощем. Че и униформените ни прибраха, понеже романтиката ни не беше много благоприлична.

# 22
  • Мнения: X
Букет момини сълзи в разгара на лятото....бях споменала че ги обичам........
При уговорка за  бързо кафе,за да сме заедно по-дълго се оказа,че ще го пием в Бургас......
Предложение за брак на 4тия ден от запознанството ни.... и то толкова убедително,че нямаше как да откажа/а и не исках,де/
..........малей,уж  нищо не се сещах,ама сега едни спомени заприиждаха.............

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Когато ме оперираха и бях в болница по-дълго от предвиденото, остана на един стол до мен 48 часа и броеше 1 2 3 4 безспир, за да мога аз да си поема дълбоко въздух (хипервентилирах). Това ме привърза към него много повече, отколкото всичките картички, писма, изненадки, манджи, пръстенчета и пр., които сме си разменяли.
От всички това ми направи най-силно впечатление и се замислих, че да, това е любовта  всичкит тези листчета, хартийки обяснения са празни пирказки и мен спец. ме дразнят някак си превзети ми се струват. Чак пък толова  превземки за да кажеш на някой, че го обичаш Thinking

# 24
  • Мнения: 2 212
Когато ме оперираха и бях в болница по-дълго от предвиденото, остана на един стол до мен 48 часа и броеше 1 2 3 4 безспир, за да мога аз да си поема дълбоко въздух (хипервентилирах). Това ме привърза към него много повече, отколкото всичките картички, писма, изненадки, манджи, пръстенчета и пр., които сме си разменяли.

Да, това наистина е доказателство за истинска любов. Чак настръхнах....Няма лошо в останалите начини да покажеш, че обичаш някого, дори е много приятно, но ако се касае да докажеш наистина, че не е само празни приказки, такива жестове са повече от показателни...

# 25
  • Мнения: 4 585




Да, любовто се доказва в изпитания. В критични ситуации.
В луксозен ресторант, в хотел с много звезди, в спалнята всеки може.

# 26
  • Мнения: 2 353
  Еее, дай сега да си спомняме за романтика само когато сме в "Бърза помощ"! Всички начини са хубави,  и листчетата, и помощта в критични ситуации, и смешните стихчета, и розите, и  изглупавяването ... само да са от любим човек.

# 27
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Връчване на годежен пръстен пред фонтана ди Треви в Рим, но без падане на колене, защото имаше 1 милион туристи и не можехме да мръднем - романтиката идваше може би и най-вече от задушевната атмосфера  Laughing
Също и обяснение в любов по телевизията, което аз видях по случайност, тъкмо мислех да си лягам , а то... Wink

# 28
  • Мнения: 1 153
Ами май са малко само 1 или 2 Confused

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
само да са от любим човек.
да, това е най-важното иначе и Луната да ми донесе ако не ми е на сърцето какво от това?!

Общи условия

Активация на акаунт