"Това го знае всяко хлапе!"

  • 3 746
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не знам чие е. Щом го казваш - значи е така.
За съжаление в "Това го знае всяко хлапе" са водещи.

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
http://it.jobs.bg/magazine/46
просто за сведение

не се знае как ще се представят в това шоу.

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А какъв е форматът на предаването? Задават въпроси и на децата, и на възрастните или?  newsm78

Участника си избира дете, което да му помага за всеки 2 въпроса. Въпросите са от различните предмети в класовете от 1-ви до 5-ти.
Детето пише отговора си, но не го показва, участникът ако има нужда от помощ се допитва до детето. В смисъл децата и участника са един отбор, заедно играят, а не един срещу друг.

# 18
  • Мнения: 2 716
Т.е. не игваеш срещу собственото си дете? Как се записа? Вярно ли е, че децата трябва да са максимум в 5-ти клас. Щото моето ще е в 6-ти.
Кога ще те покажат? Следя темата.

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Т.е. не игваеш срещу собственото си дете? Как се записа? Вярно ли е, че децата трябва да са максимум в 5-ти клас. Щото моето ще е в 6-ти.
Кога ще те покажат? Следя темата.

не не,не играеш ти срещу детето си Simple Smile записах се на майтап в сайта на играта и те взеха, че ме викнаха. Ще го излъчат някъди около 24 септември  Laughing ще ви информирам, да ми гледате сеира hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 25 623
И на мен това предаване ми привлече вниманието. Заинтирувах се и се наточих да го гледаме (дъщеря ми сега ще е в 6. клас), обаче много се разочаровах, като разбрах кои олигофрени ще го водят  Tired

Ако сценаристите на Слави не пишат сценария, водещите може и да не го играят олигофрени.  Wink Mr. Green Peace

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
И на мен това предаване ми привлече вниманието. Заинтирувах се и се наточих да го гледаме (дъщеря ми сега ще е в 6. клас), обаче много се разочаровах, като разбрах кои олигофрени ще го водят  Tired

не е хубаво да обиждаш Naughty

Иван и Андрей биват като водещи, само малко преиграват понякога...Изтъркват им се шегите и ако гледаш редовно започват да те дразнят. За което сигурно не са те виновни, а тия дето им пишат репликите. Crazy

не съм съгласна! не гледаш внимателно!

с това предаване ще видим кой накъде

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 702
И на мен това предаване ми привлече вниманието. Заинтирувах се и се наточих да го гледаме (дъщеря ми сега ще е в 6. клас), обаче много се разочаровах, като разбрах кои олигофрени ще го водят  Tired

Ако сценаристите на Слави не пишат сценария, водещите може и да не го играят олигофрени.  Wink Mr. Green Peace

Да ти кажа, гледах ги в "Тази сутрин" като представяха предаването. Или сценаристите на Слави са им казали как да се държат на интервюто или са безнадеждни олигофрени.   Tired

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И на мен това предаване ми привлече вниманието. Заинтирувах се и се наточих да го гледаме (дъщеря ми сега ще е в 6. клас), обаче много се разочаровах, като разбрах кои олигофрени ще го водят  Tired

Ако сценаристите на Слави не пишат сценария, водещите може и да не го играят олигофрени.  Wink Mr. Green Peace

Да ти кажа, гледах ги в "Тази сутрин" като представяха предаването. Или сценаристите на Слави са им казали как да се държат на интервюто или са безнадеждни олигофрени.   Tired

аз доколкото разбрах, нямат нищо общо със Слави, защото СИЯ са продуценти Peace май newsm78

# 24
  • Мнения: 2 716
Мен ме кефят. Пък.
Моля RS, дай линк  Praynig

# 25
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Мен ме кефят. Пък.
Моля RS, дай линк  Praynig

www.hlape.btv.bg
това е на предаването Peace

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Я кажи, колко спечели? За обувки от Илиенци или от Витошка? Grinning

# 27
  • Мнения: 2 180
Ще гледаме, ще гледаме, нямам търпение да започне-интересно ми е.  Mr. Green

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Я кажи, колко спечели? За обувки от Илиенци или от Витошка? Grinning

ееееее има за едни от евтинките на  Paciotti   Mr. Green
250 лв спечелих Sunglasses

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Е, берекет версин, 250 са си 250.

Общи условия

Активация на акаунт