Бг-мамма след 10 години

  • 5 097
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Може и да  го няма форума дотогава.... Shocked
Вили

# 46
  • Мнения: 3 423
Може и да  го няма форума дотогава.... Shocked
Вили
Е, ти си по-ужасна и от мене.

# 47
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Може и да  го няма форума дотогава.... Shocked
Вили
Е, ти си по-ужасна и от мене.
Сории  Mr. Green
Вили

# 48
  • Мнения: 3 835
Абе не знам, ама след 10 год., ако все още същите маймуни се киприм тук, ще трябва поне с по един тиквен медал да ни закичат.

# 49
  • Мнения: 4 392
че форума е български и е тук в България т.е. нищо не е сигурно и ясно за бъдещето...

 hahaha Аз пък си мислех, че е в интернет.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Така или инак, merzavec надали ще е част от форума.

# 51
  • Мнения: 212
Така или инак, merzavec надали ще е част от форума.
Викаш до тогава не можеш го изтрая Simple Smile Шегувам се Simple Smile

# 52
Така или инак, merzavec надали ще е част от форума.

Таце, дискриминираш военните ли? Нима не си благодарен, че служа на вас, човеците?! #2gunfire

# 53
  • Мнения: 3 423
Така или инак, merzavec надали ще е част от форума.
Татти, рискуваш Баба Лиска да те намрази.
Да не говорим за Прабаба Ню.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Таце, дискриминираш военните ли? ...
Не, гус'ин майор.
Просто си мисля, че вече се преориентираш към тийнпроблем дот нет.
Ако се сещаш за кои 10 години и за кои мераци говоря.

Татти, рискуваш Баба Лиска да те намрази.
Да не говорим за Прабаба Ню.
Няма, няма. Шиповете на врата ми са характерен белег (вж. аватара). Те ще си останат!

# 55
  • Мнения: 9 907
и след 10 години ще знам със сигурност кого искам да баннат. Това няма да са мерзавеца, нито перето, нито сопраното.

след 10 години - не видях да споменете ,че на всяка страница ще има тема, посветена на критическата възраст и всичко, което тя ни причинява.

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, тити, ще има теми за критическата и как добре ни се отразява, на лични кю и скайп ще хвърчат тайните за младостта ни в тези години на критика не към себе си, а към другите  Mr. Green

И ще се питаме нима е възможно супер_гинка71 да изглежда най-хубавата булка в "Да ви видя, булки!"

Критическата ще е страст, нова и преоткрита не само за нас, жените, но ще отваряме и теми за нови, млади завоевания...

Банът ми е интересн как ще бъде организиран след 10 години... Може би един "дълбоко замразен акаунт" ще бъде дори награда за най-изявените и читави потребители, които посредство криологията ще преживяват леко и неусетно критическата. А банът в своята нова природа ще бъде наказание за провинилия се да пише нон стоп една и съща реплика, избрана от админите... Която ще се трие, трие, а при всяко влизане във форума, провиненият ще може да пише само отреденото му...

# 57
  • Мнения: 6 039
лошото е, че след 10 години дъщеря ми ще може да чете Shocked
тогава сигурно ще ме накара  да си сменя ника и ще ми забрани да използвам името й Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
около 3 милиона потребители

Какаво ти става?

След 10 години ще има подфоруми за всяка държава по света.
Модераторите ще ходят по командировки като луди. Днес в Таити утре на Хаваите.
Форум бг-бабба теърва ще прохожда  и след шумна медийна дискусия ще бъде скрит за снахите и зетьовете.

Ясно стана, че правителствтото на Света ще си има отчетна темичка, в която ще могат да пишат само потребители с над 1 млн. мнения (Бу и Никол, най-вероятно ще са първи. Разбира се, Бу ще е модератор и ще скъсва президента от анкети).

Мерзавеца ще е модератор на Дом и Семейство.

# 59
  • Мнения: 3 835
Мерзавеца ще е модератор на Дом и Семейство.

Е не, щях да се задавя, това е върха. Joy

Общи условия

Активация на акаунт