Бг-мамма след 10 години

  • 5 096
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 723
Tatti, срам, не срам, отдавна не си се мяркал в спамо-чата.
Че той кога се е мяркал там?

# 106
  • Мнения: 10 758
Tatti, срам, не срам, отдавна не си се мяркал в спамо-чата.
Че той кога се е мяркал там?
и какво общо има с темата?

# 107
  • Мнения: 7 723
Tatti, срам, не срам, отдавна не си се мяркал в спамо-чата.
Че той кога се е мяркал там?
и какво общо има с темата?
Вероятно спами? newsm78

# 108
  • Мнения: 10
Мисля,че във форума трябва да има тайни служби които ще разследват членовето на форума.
Мисля,че Кака Сийка и Лиска са агенти на други форуми,да вземем нужните мерки,мога да ги резследвам!

# 109
  • Мнения: 3 835
Tatti, срам, не срам, отдавна не си се мяркал в спамо-чата.
Че той кога се е мяркал там?

Пак се изказваш неподготвена.

По темата: След 10 год., всички спамъри ще са ветерани с почетни медали за проявена храброст, в абсолютно неуместни и ненужи моменти. Спамо-чата ще е закована тема, там ще пише само елита на форума. Ще има разбира се и бледо подобие, (великите неща от живота винаги имат подобия), 1234768910-найста Споделете.

# 110
  • Мнения: 7 723
Tatti, срам, не срам, отдавна не си се мяркал в спамо-чата.
Че той кога се е мяркал там?

Пак се изказваш неподготвена.

....
А до тогава дано се науча да чета между редовете.

Сега по темата- днешните бременюги ще са вече майки.
Много от нас ще се изяват и във форум бг бабба Simple Smile

# 111
  • Мнения: 25 804
Мисля,че във форума трябва да има тайни служби които ще разследват членовето на форума.
Мисля,че Кака Сийка и Лиска са агенти на други форуми,да вземем нужните мерки,мога да ги резследвам!

В закована тема най-отгоре ще са изброени имената на всички доносници във форума, които никога, ама никога няма да могат да се доберат до модераторски пост. Даже при всяко влизане съфорумците първо ще отидат да ги наплюят, пък чак тогава ще се разпилеят по форуми и теми.  Mr. Green

# 112
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В закована тема най-отгоре ще са изброени имената на всички доносници във форума, които никога, ама никога няма да могат да се доберат до модераторски пост. Даже при всяко влизане съфорумците първо ще отидат да ги наплюят, пък чак тогава ще се разпилеят по форуми и теми.  Mr. Green
Joy Joy Joy

# 113
  • Мнения: 4 586



В много мнения забелязвам желание за привилегии, кастинги, прослойки.
Желание за права забрани, следене. Спамърите сигурно ще искат десидентски привилегии.

# 114
  • Мнения: 87
 Joy Joy Joy
Забавна тема

Общи условия

Активация на акаунт