Гармастан или Авент?

  • 2 122
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Аз не мога да прпоръчам, но скоро си взех Лансинокса от кварталната аптека.

# 16
  • Мнения: 177
Имам рагади, ползвам Гармастан .

# 17
  • София
  • Мнения: 368
Ползвах Авент и останах много доволна.

# 18
  • Мнения: 2 609
Аз ползвах Гармастан и бях много доволна. Никога не съм имала проблеми със зърната.

# 19
  • Мнения: 1 183
Аз ползвах Гармастан и бях много доволна. Никога не съм имала проблеми със зърната.
Peace

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз ползвах Гармастан имах много разранени зърна и съм доволна от него.Мина ми доста бързо  bouquet

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Авент.И двата пробвах,но Авент е по-добър.Освен това дори и да забравиш да си измиеш зърното/ако примерно го вземеш в просъница да го накърмиш/ няма никаква опасност заради крема-напълно безвреден е.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 558
Аз родих юни и ползвах Лансинох. Потърси по-добре и ще намериш надявам се. Много съм доволна. Предния път ползвах Гармастан, но трябваше да го отмивам всеки път, което е досадно.  Peace

# 23
  • Мнения: 5 401
Ще класирам кремчетата така:
1. Лансинох
2. Авент
3. Гармастан / Дефламол

# 24
  • Мнения: 438
Глас за гармастан  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 478
Еее, жалко тъкмо щях да ти кажа да си вземеш Лансино-то. За другите не съм осведомена, ама от него бях супер доволна Peace

# 26
  • под дъгата
  • Мнения: 630
За Авент съм, не се отмива и е ефикасен!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз се мазах с най - обикновен Дефламол  Laughing (койте се нуждае от измиване) и бях много доволна. Flutter

# 28
  • Мнения: 1 251
Аз ползвах Гармастан-но само няколко дни докато бях в болницата и след това 5-6 дни. Като слезе кърмата и като започна да си суче нормално не съм имала проблеми вече със зърната. Но докато стане работата доста си наболяваха и Гармастана ме успокояваше. Но пък трябва да се мие преди всяко следващо кърмене.

# 29
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Лансинох Peace

Общи условия

Активация на акаунт