За пресите....

  • 1 373
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 236
А какви са другите, освен керамичните?
Аз също ще си купя, но все още се двоумя каква.
Стъклокерами4ната е най-големия хит в момента,както писах и по-горе!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, благодаря за отговорите.
А на някои пише, че са с пара - предполагам, че това също запазва косата в някаква степен. Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 1 825
Моля, мацки, отговорете на въпроса на Лара, точно това интересува и мен.

# 18
  • Мнения: 3 830
Пресите ли? Керамични, метални и т.н.... newsm11 newsm34 newsm34 newsm34

# 19
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
 Naughty nqma presa koqto da 6tadi  kosata nezavisi mo dali e kerami4na s para , metalna hubav e da e izpolzva rqdko 6toto pri 4esta upotreba kosata se uparpva. za tva e po donre izpravqne s 4etka i sa6oar, makar  4e i tva do nekva stepen uvre6da

# 20
  • Мнения: 852
А какви са другите, освен керамичните?
Аз също ще си купя, но все още се двоумя каква.
Стъклокерами4ната е най-големия хит в момента,както писах и по-горе!




Това ли е най-добрия варянт в момента?Има ли Стъклокерами4ната преса други приставки овсен за изправяне.Аз си правя обем  с нагънатите приставки след като се изправя,но пресата ми е ат най старите!Сега исам нещо от по нова поколение! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 426
мойта фризьорка ме пърли с лазерна преса - туй било последния хит

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Колкото и да са вредни, аз не мога без пресата си за коса  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 302
Имам преса за коса от около две години. Моята е керамична с турмалиново покритие за по-лесна работа и по-малка вреда за косата. Изключително съм доволна, но не я ползвам повече от два-три пъти в месеца. Не знам дали по-честата употреба ще се отрази зле на косата.

# 24
Двеста градуса са си двеста градуса, независимо дали е керамика, стъклокерамика или друго.
шампоан, балсам, маска и стилизант за изправяне, ефектът е бърз, лесен и траен.
Може ли малко инфо за пръв път чувам за шампоан за изправяне!
Аз преса не ползвам и без това косата ми на нищо не прилича.

# 25
  • Мнения: 4 733
Има стилизиращи продукти за изправяне на косата, но шампоани за такава цел няма Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 164
Моята е керамична с резервоарче, което се пълни с вода /което вече се счупи, уви Sad/и през пластинките излиза под формата на пара - идеята е да овлажнява косата, докато я изправя и да я щади максимално. Предполагам, че това е един от най-щадящите варианти на преса.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Има стилизиращи продукти за изправяне на косата, но шампоани за такава цел няма Simple Smile

Има, има. Изглаждат и хидратират  косъма, така става  по-податлив на изправяне.
Горе-долу ефектът е подобен на този на стилизиращите продукти - без четка и сешоар/преса не става.

# 28
  • Мнения: 4 733
Наистина не съм чувала, марка би ли споделила?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Ами аз съм ползвала от професионалните серии на Еужен Перма и Л'Ореал, ако не се лъжа шампоанът на Л'Ореал се казваше Лис Екстрийм/или нещо от сорта/.
Мисля, че и доста от т.н. масови марки също имат такива шампоани и балсами, бях пробвала веднъж/не се сещам какво/, но не останах очарована.

Общи условия

Активация на акаунт