Януарското човече със зъбки хапе мама вече!

  • 7 132
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 791
Да кажа и аз за овесените ядки - ние си ги хапваме, слагам й плодово пюре (правя си от плодове и в бурканчета), а понякога слагам и АМ. Елда не съм давала и мисля сега да му взема. Царевичната и оризената каша ги използвам за зеленчуковите пюрета, от скоро използвам и обикновен ориз, ама му го варя докато вземе да се разпада, даже му го правя с АМ за следобедна закуска (сварявам ориза до омекване с вода, изсипвам водата и прибавям сгорещена вода със съответното количество АМ и до сваравям). Бискитки давам от "Закуска" особено сутрин си хапва бисквитка- бисквитка и половина. Вече имаме две зъбчета и си гризка, свикна да дъвче бисквитката, а не само да я смуче.
За подвизите в кошарата - ние ползваме леглота за игра през деня, но вече се задържа доста по малко от преди- иска да се изправи но не смее. Хваща се за обиколника надига се но не смее да се задържи  и почва да крещи за да го вземе някой. Мерака му е да го хвана и ходи. Като стигне до някоя врата ми пуска едната река и гледа бравата в очакване да я отворя  Laughing за да продължим с обиколката. Като реши че иска да излиза на вън, гръмотевици да има не можеш да го накараш да остане в къщи, навън, че навън - изкарвам го на терасата за малко и го прибирам (е не му угаждам ако е лошо времето, че е ветровита терасата ни).
За зодиите- тъй както сме се наредили едва ли има друг така  Mr. Green аз съм КОЗИРОГ, мъжо е РИБОК, първото ни дете е РИБКА, а второто КОЗИРОГ (а и впрочем всики малък мъж е кръстен на дядото отговарящ на зодията му - т.е. две риби с еднакви имена и две козички с еднакви имета)   Laughing  Laughing  Laughing
П.П. Аз ми се искаше второто да е Дева (че добре де разбирам с Девите), ама то стана от раз и попадна в моята зодия  Crazy

# 61
  • Русе
  • Мнения: 249
Здрасти!
Ми и аз съм телец..., че и мъжо... ама пък се разбирам с жени скорпиони

# 62
  • Мнения: 333
Доби, честита ти нова коса!!! Мъжо добре се е справил. newsm74

И аз се замислям да сменя прическата, но не мога да се престраша, но тази седмица и аз ще ходя на подстрижка, че съм като гора, af въпреки косопада. Пък вкъщи да не ви разказва какво е като окапят една шепа косми, все едно горила си отглеждам, то аз за това чистя, навсякъде косми. smile3511

# 63
  • Мнения: 333
contesa  при висока температура АМ губи всички свой полезни вещества. По-добре го добавяй накрая или преди хранене, нали не трябва да стой повече от 1 час след приготвянето му.

# 64
  • Мнения: 871
Здрасти!
Ми и аз съм телец..., че и мъжо... ама пък се разбирам с жени скорпиони

 smile3534 Всъщност не че не ви понасям(винаги се изказвам крайно), но не намирам взаимност в отношенията си с телците, които познавам.
Селма, кажи бе душко, не ме дръж в напрежение Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 1 104
Честито християнче на tsveta!
Честита прическа на dobito!
За зодиите - ние сме две везни у дома и се разбираме.Ще видим как ще се сработим с малкия козирог.
Има ли и други като нас без зъбчета. Малката така я мъчат тези зъби и аз все се надявам да се покаже някое и да вземе поне да се наспи, че напоследък освен да плаче и мрънка друго не прави.

# 66
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
и ние все още нямаме зъбки Simple Smile
от време на време проплаква но не е фатално Whistling
дано скоро да и избият и да не я боли много милата ми души4ка Heart Eyesно така като гледам малко и остава понеже ве4е бая е набъбнал венеца Grinning

# 67
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Има ли и други като нас без зъбчета.
Огнян, ама го чакам да се озъби нейде около 9-тия месец, когато и аз съм се назъбила.

# 68
  • Мнения: 1 104
То на мен първите зъби са ми се показали когато съм била на 4 месеца, на таткото пък на 6.А малката нещо не прилича на нас.... Shocked

# 69
  • Варна
  • Мнения: 248
И ние сме от беззъбия отбор и се надявам да не я мъчат твърде много като им дойде времето.

За Варненски срещи ние със Зорница сме на линия- само кажете кога. Тия дни ще е по- топличко така че може да се видим

# 70
  • Варна
  • Мнения: 248
 Добро утро!!!

 Снощи последна, днес- първа...  newsm78 Къде сте бре, хора?
 
 Хайде да ходим на среща днеска, утре - преди да е започнало да вали пак. Ще хвърлям по едно око- ако има желаещи

# 71
  • София
  • Мнения: 6 810
Доби, мъж ти няма да остане без работа, все един коафьор ще стане!
 Party
Ние вкъщи сме рак /аз/ и везни /мъж ми/. Разбираме се прекрасно, търпи ми дивашките изстъпления. Embarassed Разбирам се кажи-речи с всички зодии, има си изключения, но не е сигурно дали са от зодията, или от човека.  newsm78
И Дани няма зъби.

# 72
  • Мнения: 260
Добро утро!

Цвета, честита ти християнка. Снимките от кръщенето са страхотни. Ивонска позна, че Миша ще докопа брадата на попа.  Mr. Green

Мимоза, аз в сряда или четвъртък ще ходя пак по банки към центъра. Какво ще кажеш да си организираме среща? Дават, че времето тогава уж ще е хубаво.

# 73
  • Мнения: 276
Ехо, аз съм на линия, само кажи!

Е, ето ни най-накрая и нас  в конкурса на Германос:
http://germanos-konkurs.com/?t=7&dID=1&ph=4&p=3& … ID=1&rID=6965
http://germanos-konkurs.com/?t=7&dID=2&ph=4&p=2& … ID=1&rID=6966
http://germanos-konkurs.com/?t=7&dID=2&ph=4&p=2& … ID=1&rID=6964

Ударете по едно рамо и за нас!

# 74
  • Мнения: 857
Добро утро!
Cveta 4естито християнче!
Ние също нямаме зъби  newsm47
Да ви питам малко съм се притеснила,че Айя май има запек, от 2-3дни ака по съвсем малко и много твърдо, не съм сигурна от какво се е запекла,последната нова храна която съм вкарала е банан. А за кашите колко пъти седмично предлагате, аз давам почти всеки ден, дали не е прекалено често и от това да се е запекла? Вчера цял ден и давах само кърма и пюрета от синя слива и круша,но още няма ефект, а е видимо,че се мъчи и напъва. Sad

Общи условия

Активация на акаунт