Януарското човече със зъбки хапе мама вече!

  • 7 139
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добро утро!
Cveta 4естито християнче!
Ние също нямаме зъби  newsm47
Да ви питам малко съм се притеснила,че Айя май има запек, от 2-3дни ака по съвсем малко и много твърдо, не съм сигурна от какво се е запекла,последната нова храна която съм вкарала е банан. А за кашите колко пъти седмично предлагате, аз давам почти всеки ден, дали не е прекалено често и от това да се е запекла? Вчера цял ден и давах само кърма и пюрета от синя слива и круша,но още няма ефект, а е видимо,че се мъчи и напъва. Sad
Е как да няма запек детето ... заповай да даваш круши, тиква, манго.

# 76
  • Мнения: 1 289
И аз всеки ден за следобедна закуска му давам каша.....Сутрин в закуската винаги му слагам по малко овесени ядки,а в хладилника си имам едно пюре от сини сливи за такива "спечени"моменти.

Ваня,пробвай със сливи,круша и ако й даваш овесени ядки.

# 77
  • Мнения: 871
Ваня, пробвай с пълозърнена каша с круши на ХИП. При Аксиния имаше поразяващ ефект.

# 78
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Давам каша всеки ден, всеки ден плодово и зеленчуково пюре. Друг е въпроса от кое какво яде, но най-много уважава кашата. За спек давам тиква, сливи още не съм предлагала, ама как се оаква до ушите и не мисля скоро да давам Blush
Доби, косата е станала екстра. И моя мъж се е тренирал в боядисването и всеки път протестира, че не бил фризьор  Joy

# 79
  • Мнения: 244
http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&dID=1&ph=4&p=3& … ID=1&rID=6942
http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&dID=1&ph=4&p=3& … ID=1&rID=6953

Айде и ние да не видим нещо.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 16:54 от DaVinci

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден! Ние се завърнахме от морето благополучно!  bowuu  Хич не ми се връщаше - когато вие сте студували, аз изгарях на плажа. Изкарах си страхотно, беба беше навън от 9 сутрин до 10-11 вечер, снимков материал ще приложа по-късно.

Симона геройски изкара пътя и в двете посоки в столчето си за кола, категорично отказа да яде готови пюрета от левче и от 3 лева, поради което кара предимно на мляко, каша и банани. Mr. Green Направихме й портрет по снимка, изкарахме си супер, просто не ми се връщаше в София.

Назад няма да чета темите, защото имам 3 сака за пране и празен хладилник, който чака да бъде напълнен. Ще гледам да се включвам редовно.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 248
Добре дошла Ним!!!

Чакаме с нетърпение снимките от Албена! Аз приготвям хапване за малката и смятам да изчезваме, че времето ми се струва идеално за разходка

# 82
  • Мнения: 244
Добре дошла, Ним. Радвам се, че времето ви е било хубаво.

# 83
  • Мнения: 81
Брееей!!! Голямо четене падна!!!

Ха добре дошла на НИМ, и на мен ми е мнооого любима Албена, както писах по-рано... Радвам се, че сте прекарали страхотно. И Ивета спеше до късно навън като пънче  Grinning
Tsveta, умрях от кеф като гледах снимките от кръщенето!!! Вино сте пили, с евангилие сте се захранили.... абе пълна програма!!!  Heart Eyes
И аз имам някои питания относно приготвянето на храните, ама мнооого време ще ми отнеме сега... Само едно въпросче - като готите чушка за зеленчуково, как я обелвате? Че аз с опитвам да я сваря на пара, ама нещо мяй не ще да се обели кожичката...

# 84
  • Мнения: 1 371
Януарски майки, здравейте.
Мислите ли за детски кухни? Ще записвате ли бебоците?
Има ли някоя майка с добри отзиви (чувала за някоя хубава кухня) в района на Южният парк, Борово, Бъкстон, Иван Вазов...?

# 85
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Coffee, аз пека пиперката на тиган, на бързозагряващия котло. После я захлупвам в някаква съдина да се задуши, след което люспата сама се смъква

# 86
  • Мнения: 81
Coffee, аз пека пиперката на тиган, на бързозагряващия котло. После я захлупвам в някаква съдина да се задуши, след което люспата сама се смъква

Това е идея, да, мерси!

Пък моето дете днес заспа към 10 без нещо, а трябваше  в 10.30 да има млечно хранене. Още спи!  #Crazy Много й се развали днес режима....

# 87
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ним добре дошла Hug
Сигурно сте си прекарали супер на по4ивкатаGrinning 4акаме снимков материал  bouquet
Coffee и аз като KayRenn приготвям 4ушките Peace
бързо ,лесно и вкусно Laughing Mr. Green

# 88
  • Мнения: 301
Поздрави и от нас!!!

Отдавна не бях влизала, едвам успях да изчета Simple Smile

Ним добре дошла!!!

Доби, супер е цвета, браво на мъжа ти!

Цвета 4естито ти кръстено детенце!

И ЧЕСТИТО на всички с повод да празнуват!

Моя малък мъж оше не иска да седи седнал или да се изправя и ми е леко притеснено, ще видим какво ще каже докторката в петък, дали не трябва да правим допълнителна консултация с невролог или ортопед. И той още няма зъби, но с венците хапе като за световно,. Опитах да дам бисквитка ама веднага отхапа едно огрооомно парче, спешно му бърках в устата да го вадя Simple Smile

И ние имаме снимки в конкурса на Германос, нали ще ни подкрепите???

http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&dID=1&ph=4&p=5& … ID=1&rID=6570
 
http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&dID=1&ph=4&p=5& … ID=1&rID=6572
 
http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&dID=2&ph=4&p=2& … ID=1&rID=6571

хайде хубав ден и седмица от нас!!!!!!

 

# 89
  • Мнения: 791
contesa  при висока температура АМ губи всички свой полезни вещества. По-добре го добавяй накрая или преди хранене, нали не трябва да стой повече от 1 час след приготвянето му.
Незнаех  Embarassed Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт