ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7

  • 11 758
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Добра вечер!!! Аз днес от 19 часа съм на лунното диетуване....искрено ти завиждам Криси всичко бих дала отново да се повтори сватбата ми...е утре надали ще имам време да пиша,така че лек и дано да е слънчев денят ви утре   bouquet

# 301
  • Мнения: 3 453
Милички, благодаря ви за подкрепата. Hug Heart EyesБях на пробата и всичко са оправили.. Laughing newsm44 newsm68 newsm44 Остана да се подгъне още и да се нашият още камъни, че ми се сториха малко Mr. GreenМного ви благодаря, че сте до мен Hug Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 302
  • Мнения: 936
Здравейте! Нямам време да пиша, ходя на работа, търча по задачи и в останалото свободно време се занимавам с пъвокласничката и малкия. Напоследък взех да хапвам от всичко, уж по малко, но май съм увеличила обиколките. Тази вечер бяхме на покупки и си взех дънки и блузка. Забелязах, че от много плитките модели ми виси сланинка на коремчето, която доскоро я нямаше. Ужас направо. Трябва пак да започна Девата и гимнастиките.
Днес изядох и една вафла, но ужасно ми се прииска сладко и си угодих (пред МЦ съм). Ще се стягам, не може така да я карам.
Мамица, страшно много си свалила на мерки, супер. Много по-важно е от кг!
Криси, няма скрито от теб! WinkВидя ли ме и сутринта с вафличката, а?
Маца Кераца, и твоите мерки са супер, особено щом бюста не е мръднал. Моят се постопи след диетите и ми е голяяяяяяяяяма мъка, все едно не съм аз.
И само да се оплача, че не знам докога ще издържа на това ранно ставане. 2 дни имам първи час и ставам в 5.50 да се приготвя на спокойствие. Ако започвам по-късно, ставам в 6.30 да правя закуска и да будя таткото и първокласничката. А така обичам да спя. Искам зимен сън като мечките.

# 303
  • Мнения: 1 975
Добро утро кукли  newsm51

Хайде на кафенцето:

Да се похваля днес кантара ме зарадва 49.8 newsm68, много съм доволна, при това без  smile3550  bowuu
Ще се опитам да съм само на течности днес, но да видим дали ще се получи, че цял ден вкъщи май малко трудничко ще да е Rolling Eyes Тук вали ужасно вече сума ти време  Cry -> няма да има разходка  Cry

Крисси много се радвам за роклята, знаех си, че така ще стане  Hug

Тедъ ами хайде снимки с новите покупки де  smile3509 newsm53

Мими кога трябва да даваме мерки и теглилки  newsm78

mixilena успех с лунуването  Peace

Целувки на всички и до скоро  newsm51

# 304
  • Мнения: 4 176

Мамица, страшно много си свалила на мерки, супер. Много по-важно е от кг!

Не. не съм. Оказа се грешка.

# 305
  • Мнения: 603
Добро утро момичета  wavey kaffeetrmker_2
Аз съм се поддула и ми болат ужасно яйчниците,чакам да ми дойде,но въпреки това съм диетична..не съм стриктно към дюкан,но сега точна не мога,въпреки това ям предимно протеини..
Тук времето е ужасно и ми е едно заспало   umbrella cold
Криси,радвам се мила за роклята многооо , ще си прекрасна булка сигурна съм,
Мими, по-бързо да минава,и аз съм в това положение,самоче аз чакам още.
Галя,браво за кг smile3501,стискам палци да издържиш днес.
Тедъ,и аз обичам да спя особено зимата иии.. не бих отказала един зимен сън.
Момичета приятен ден,усмивки от мен и нека във вас времето е   Nature Sunny smile3525

# 306
  • Мнения: 488
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!!!Криси, благодаря за окуражаването, ама и аз ще посваля и от бюста - няма начин как да избегна природните закони. А, и по всяка вероятност, ще мина по твоя път - с шивачки, проби и (м.би,не знам), ядове. Имам кръгла годишнина след месец и искам да изглеждам като на 20.  rotfImao Поне откъм килограми , де!. newsm10 Очаквайте снимки, ама - тогава.  newsm56 Сега отзад нещо се е отпуснало и имам чувството, че се влачи newsm48 Ще трябва да започна да посещавам фитнес-залата, май нямам голям избор. У дома нямам никакви уреди (то не че без уреди не става) ама с уредите е по-лесно. Пък и ще ме е срам от другите в залата, да се отказвам, преди да позатегна това,дето е останало от мене.
Много ми е кеф!
Днес кантарчето показа първа цифра 56.  yesyes
Остана последен напън - до спирка 55. Под 55 вече изглеждам зле (имам спомени, макар и поизветрели -на повече от 3 години са smile3534)
Е, врече е да си оправя кантарчето долу.
Криси, как си до тук??? Емоции, настроение? Разбрах, че роклята е добила приличан вид. И наистина се радвам, че не се е налагало да влизаш с базука в т.нар."ателие". Всички с нетърпение чакаме да споделиш отзиви от финала.

galiq_82,Mamica , поздрави за резултатите!!! Мислете си за секси бельо, впити дънки и потничета - върху вашето тяло. Аз поне така се нахъсвам най-много... И, като гледам тези тийеджърки, не могат на пръста ми да стъпят - най-малкото по подплатено самочувствие smile3506
Мими, ще трябва и аз да ти изпратя данните за табличката... Нали до утре? Сега имам спешно писание, но до довечера ще ти ги пусна - ако не на лични, на пост във форума.

# 307
  • Мнения: 1 975
Усмивка ти колко си висока, че искаш да си 45кг newsm78 Нещо много почнах да се замислям на тези тема  Rolling Eyes Току що видях в табличката, че си колкото мен Embarassed Била ли си някога 45кг и как изглеждаш на тях, не е ли прекалено малко  newsm78 Heart Eyes
 
Маца кераца браво за страхотните постижения и за жизнерадостния пост smile3501 А за снимките ще ги чакаме с нетърпение  Hug

# 308
  • София
  • Мнения: 317
Добро утро! Laughing
Мен ме е срам да вляза тук, че съсвсем се омотах с диетата.  Embarassed
Крисси много се радвам на всичко написано от теб-заливаш ни с хубави емоции.Благодаря ти миличка   bouquet Аз ходих и командировка и после пак си изоставих диетата-чвно съм в период когато волята не достига Rolling Eyes
А реших на плодове и чай, защото така си отслабвам традиционно и освен това се зареждам с много енергия, положителни емоции и си пречиствам организма. Този режим си е точно за мен.Ама мие трудно да го спазвам с този начин на живот. Ох кажете ми как да се стегна  Confused
Лек ден

# 309
  • Мнения: 603
Галя,ами 160 съм да колкото теб. Бях да малко е ама аз така си поставям такава цел за да съм амбицирана иначе за 2 3 кг никога няма да се почна, но и на 46 ще съм доволна. Със сигурност сега обаче не се чуствам много добре,49 са ми много,не че си личат,но аз не ге харесвам  Rolling Eyes и затова  Flutter на теб каква ти е целта Hug

# 310
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Днес съм решила да зарадвам цялото семейство с малко кулинарни изкушения, така че денят ми ще мине в готвене и хапване. От месеци не съм правила торта и най-накрая се реших днес да направя по-лекичка...така, че явно тези дни ще се наложи да лунувам след днешното похапване...
Галичка, мерките ми пращайте в събота и неделя. Предполагам, че Криси ще пуска новата темичка в неделя.
Видях, че питаш Усмивка как е изглеждала 45кг. Аз също съм била толкова и изглеждах най-добре с тези кг-ми /45-47/, но ми е много трудно да ги достигна отново. Иначе всичко си е до структура, моя позната която беше 44кг. изглеждаше болезнено слаба.
maca-keraca честито минусче. Хайде още малко и си 55, стискам палци до края на седмицата да ни се похвалиш отново.
УсMuBka дано не чакаме дълго... Confused Peace
Лек ден на всички.  bouquet

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 12:44 от mimival

# 311
  • Мнения: 3 453
Лелеееееее къде сте всички Cry Cry Cry Темата е отишла на втора страничка CryАз днес изпуших от всякъде...супер много работа имам Sick #2gunfireнаправо нямам сили...искам само да се прибера и да си легна ooooh!

# 312
  • Мнения: 488
Абе, аз добре се изфуках с "новите" 56 кг, ама след това хапване тази вечер, утре ще заобикалям кантара отдалеко. preggo
Най-мн. ме радва това, че без да гладувам, свалям само като броя калории и внимавам с грамажа. Иначе всичко си хапвам, когато ми се прияде.   badscale
Я набързо да дам отчет пред строя:
Тая вечер бях "само" на салати и туршии... - около 12 видаnewsm56 Не пропуснах нито една.   Hands Clap Ометох всичкото, дето си бях сложила на едно плато (щото "чиния" е слабо казано).
Та, наистина благодаря за окуражаването и няма да се откажа да свалям, ама с някакви си мои темпове и начини. smile3520 
Хладно ми е  Nerd, а не ми се включва отопление. Ще се увия пред ТВ-то, да проверя кой пръв ще заспи от двама ни.  dontknow 

# 313
  • Мнения: 1 454
 bye bye bye bye bye bye

Zdraveyte, krasavici sladki, mili usmihnati i dietichni....
Mnogo vi blagodarq za pojelaniqta za rojdenniqt den...

 Praynig tolkova iskam i az da se naucha da kachvam kartinki v tozi site...

i togava shte vi obsipq sys spam pylen s bezbroj prekrasni, siqini zvezdi, taka, che vsqka edna da preotkrie sebe si v tqh i da mi zablestite s oshte po-golqma sila, zashtoto vie ste moq mlechen pyt (v smisyla na mlechnata dieta syshto moje da se izpolzva  Wink ), koito mlechen pyt me dovede v tazi prekrasna vselena na strahotni jeni kato vas i vseki den me kara da se usmihvam i da chustvam ot oshte edno mqsto sigurna podkrepa
!!!



Mnogo vi obicham!  Heart Eyes  mrstraetz Heart Eyes

Prekarah si strahotno rojdenniq den, ...mnogo syjelqvam, che ne mojah da doida na sreshtata...sledvashtiqt pyt nqma da propusna!

Nqma da pisha na vsichki poimenno, zashtoto shte izpusna nqkogo, a ne iskam

S dietite...ot dnes sum na Dukan...i nqma da se otkazvam! Naughty

Otpuska sym ?(NAJ-Setne!!! Simple Smile ) taka, che nqma da moga da imam vreme da pisha...no ot ponedelnik sym na liniq!
Dobre doshli na novite momicheta!

Celuvki!!!


 Kissing Heart Two Hearts lovekiss Kissing Heart Two Hearts lovekiss Kissing Heart Two Hearts lovekiss

# 314
  • Мнения: 187
 HugЗдравейте,момичета.Аз съм добре - кг. са 64.600 кг.,чудя се дали не е време да си сменя резултатите в лентичката, но все пак мисля да изчакам до понеделник.Мими,ще ти изпратя мерките си на ЛС  bouquet.ЛЕК И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  love001 newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт