ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7

  • 11 778
  • 349
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 603
Добро утро момичета  smile3525 Как сте?
Аз вчера насила ядох защото ми беше много зле и корема много ме болеше..сега пия кафенце и вас ви черпя едно  kaffeetrmker_2 Coffee
Криси, стискам палци мила и дано този път всичко е както трябва  married и да не те ядосът онези жени..
Далалче, ходя на курсове в Пловдив за кандидатстване в чужбина с изпитите SAT i Toefl..а ти постигна ли резултати с това гладуване, м/у доста силна воля  браво  smile3501
Мими,какво става с Дюкан? на линия ли си? аз мисля този петък да спирам с този ударен режим и да видим как ще е  badscale goodscale
Пешони, радвам се че всичко се е оправило
Днес няма да тренирам,че имам много неща за вършене желая ви приятен ден, ще ви пиша утре,че тази вечер ще съм на парти  lalalala  jumpuu
Много усмивки от мен, и много минуси днес  newsm51 smile3525 55  remybussi

# 286
  • Мнения: 870
Да се запиша в темичката, решила съм да поотслабна малко, от днес започнах с тренировка на кростренажора 20 минути, и малко ограничение в хапването...

# 287
  • Мнения: 4 176
Момичета!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви кажа. Сега контролно си седнах да проверя табличката с мерките ми.
Не знам как, но съм си същите 79 кг, а сантиметъра на абсолютно всички мерки е спаднал с по 5 см.
талията -5 см., ханш, гърди. Дори прасеца ми от 43 см. сега е 39.5.
Забелязвам аз, че дрехите ми хлопат, а то каква била работата. кантара обаче не мърда. Какво ли става?
Обичам ви!

# 288
  • Мнения: 3 453
Сега успях да ви изчета Laughing

albieta
. защо миличка реши да се тормозиш с тоя глад на плод и чай newsm78

Pelf, браво за сваленото Hug Продължавай все така Peace

electra
, честита ти нова работа  bouquetНа коя диетка се спря?

Михилена, успех с точковата PeaceАз бях супер доволна от нея и сега пак я започвам  bouquet

Мамица
, миличка просто супер тов за мерките Hug  bouquet Думи нямам.Майната му на кантара..за мен мерките са много по-важни.Още ли си но твоят си режим или спазваш определена диета?И аз искам такива минуси в мерките Laughing

Маца, супер браво за дънките PeaceПусни някоя снимчица да зарадваме окото как ти стоят Hug

Пешони, миличка много се радвам че нещата са завършили добре HugСлед такъв дълъг брак..няма как да останат неизгладени.Вече се познавате добре и ще намерите решение на всеки проблем Hug

Усмивка
, внимавай да не си докараш проблеми с тоя глад..хапвай по малко

Aqwawoman
, добре дошла Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 12:30 от Kpuccu

# 289
  • Мнения: 488
Пак не успях всичко да изчета, ама се сетих да си взема мерките.  Shocked
Да карам по ред:
първо, кантара показва плюс 400 гр. от последното мерене, сега съм 57.5кг.
Второ, " изчезнали" са ми сантиметри - от ханша (в началото 94,сега - 88см), от талията (в началото 70,сега 68см) , а от бюста - ньъц - стои закован на 98см.
Абе,прави ми впечатление, че нещо са ми оширочели панталонките, ама като гледах кантара, мислех, че плата се е отпуснал. newsm78.
Ако по-късно успея, ще пиша повече.
А, какво става с тоя сайт - последните дни никакъв го нямаше...

# 290
  • Мнения: 3 453
Маце, тия сантиметри с моното ли ги свали #Crazy въх, ако е от него направо го започвам..колкото и зорно да ми се види.Сподели моля те от него ли са свалени и за колко време Hug Laughing

# 291
  • Мнения: 4 176
[
................Още ли си но твоят си режим или спазваш определена диета?И аз искам такива минуси в мерките Laughing

[
Амчи да Laughing Аз диета строго не мога да пазя. Съблюдавам си какво ям според теста за храните и гледам да закусвам с плод, обяд въглехидрат и зеленчук и вечер протеин и зеленчук. Рано вечеря. лягам си гладна. Това е.

# 292
  • Мнения: 4 176
Ох, сега видях ЛС дето съм пращала на Мими с мерките ми. Еми объркала ги е милата. цялата ми табличка е грешна Sad Мими, ще те убивам  Laughing, а така се зарадвах.

# 293
  • Мнения: 2 099
Ох, сега видях ЛС дето съм пращала на Мими с мерките ми. Еми объркала ги е милата. цялата ми табличка е грешна Sad Мими, ще те убивам  Laughing, а така се зарадвах.
newsm78 как бе миличка, всеки път преглеждам мерките на всеки по няколко пъти, да не би ти да си ми пратила грешни?

На мен денят ми е ужасен, с Дюкан нищо не стана, дойде ми МЦ-то, цялата съм в пъпки и с болки в корема, та направо ми идва да се откажа. Както и да е няма да си давам зор /не че и без другото си давам/ та когато отслабна -отслабна и без това вече не изглеждам зле. Ще чакам да ми дойде отново музата за диетуване, а през това време ще гледам да задържам теглото си.
Лек ден на всички.  bouquet

# 294
  • Мнения: 187
 HugМими, ще гледам до петък да си премеря телесата,и ще ти пратя резултата/не телесата,а размерите им Joy/

# 295
  • Мнения: 1 975
Привет красотни  newsm51

Много се нервя вече с тоя форум, когато имам време да пиша него все го няма  #2gunfire
По същество  Naughty От неделя насам голямо разпускане правя и кантара го забеляза - наказа ме с 50.5 Embarassed, което си е почти кг за 4 дни , а като се има в предвид, че не ям кой знае колко Rolling Eyes Както и да е Crossing Arms дано скоро ми дойде музата и спра да манджоря като сега Crazy

Крисси дано довечера всичко мине ОК и да се успокоиш вече  Peace

Мими и аз май като теб ще взема да направя - опит да задържа поне това, а останалите 2 кг като им дойде времето  Embarassed

Мамица и маца браво за страхотните постижения smile3501, много е приятно да ти станат широчки дрешките, нали  Hug Hug Hug

Целувки на всички и до скоро  smile3525

# 296
  • Мнения: 4 176
Ох, сега видях ЛС дето съм пращала на Мими с мерките ми. Еми объркала ги е милата. цялата ми табличка е грешна Sad Мими, ще те убивам  Laughing, а така се зарадвах.
newsm78 как бе миличка, всеки път преглеждам мерките на всеки по няколко пъти, да не би ти да си ми пратила грешни?


Не бе мила. Проверих си мерките от ЛС дето съм ти ги писала и тези в табличката. различни са. Разбираш ли ме? пазя си ЛС-то.
Писала съм ти 2 събщения. Едното със старите и едно със новите мерки. Ти си пуснала това с "мерките ми БЯХА". Нищо де. Тогава малкия постоянно натискаше "изпрати" и едва се справях.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 14:52 от Mamica

# 297
  • Мнения: 2 099
Оле Mamica, ужасно съжалявам. Sad

# 298
  • Мнения: 3 453
Момичета..де се дянахте бре Laughing Ейййй я в редиците.Стига сте хапвали Naughty виждам ви аз какви ги вършете #Crazy Бива ли таквоз нещо?Вие през отпуските бяхте по-сериозни и редовни в темичката ни Sad

# 299
  • Мнения: 4 176
Оле Mamica, ужасно съжалявам. Sad
Споко де. Сега тъкмо с новите мерки, ще изглеждам фиданка.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт