ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7

  • 11 781
  • 349
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 099
Здравейте
Нета ни е ужасно скапан и съм бясна. Close
*=*KиСчЕ*=* и аз след първият ден на монодиетата бях с +1кг. даже. А за една седмица от нея свалих само 1кг., явно тази диета не е била за мен.
Дайси много се радвам, че си прекарала добре почивните дни. Уговаряме се с момичетата да се събираме тази неделя, кога ще си празнуваш Р.Д.?

# 91
  • Мнения: 890

Здравейте и от мен Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Аз съм си режимна за сега Simple Smile слушам си музика и и си разглеждам странички в нета Simple Smile Вчера вечерта бяхме на рожден ден на баба ми. Стана на 90  #Crazy #Crazy #Crazy години... представяте ли си? А още ходи по екскурзии и разходки на Витоша всяка неделя... имаше и торта с 90 свещички. Снимах с телефона. Даже след малко мога да ви кача и да ви покажа Simple Smile колко са 90 свещички на торта... духа ги на 10 пъти. Само че не знам къде да кача снимките, защото в снимка.бг като ги качвам после за да ги покажа и не излизат, така че кажете къде? Simple Smile

# 92
  • Мнения: 2 099
Далал можеш да ги качиш тук http://img214.imageshack.us/, http://multiply.com . Каке новото колело?

Забравих да ви споделя, че си купих кафето и бонбонките на Витаголд. Преди бях пила само кафето и ми действаше много добре с 00-то. Онзи ден едно момиче беше пуснала тема, че си взела и двете и била много доволна, притъпявали и апетита и отслабвала. Надявам се и при мен да имат същият ефект.

# 93
  • Мнения: 1 454
Мими, рожденният ден ще си го празнувам събота срещу неделя...и наистина няма да мога в неделя...предполагам, че ще стана късно и после ще искам да изляза вечерта и изобщо не знам как ще се получи, но не ми пречи да ис  направите среата, пък аз ще се включа следващият път...все пак кофти ми е така...само заради мен да пропадат нещата  Hug

Кисче, не не отслабвам, ама всички отслабват и аз се надявам разковничето да се крие в продължителното време и постоянството...пък нон-стоп съм във   Toilet....а на мен това толкова рядко ми се случва...метаболизма ми рботи страхотно и все си мисля , че не може да не проработи

Далал, евала на баба ти...и ние дано да дожиевеем да сме така жизнени! Simple Smile

# 94
  • Мнения: 890
Млагодаря ти Мими, надявам се се е получило и ще видите 90те свещички

Ето това е тортата дето баба ми едвам се справи със свешите Simple Smile
 







Не знам защо, но не ства... Sad ето ви линка http://dallall.multiply.com/photos/album/1/90_years

# 95
  • Мнения: 2 099
МОМИЧЕТА ХАЙДЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ДА СЕ ВИДИМ ТАЗИ НЕДЕЛЯ, А ОКТОМВРИ- СЛЕД СВАТБАТА И ПЪТЕШЕСТВИЕТО НА КРИССИ ДА СИ НАПРАВИМ ОЩЕ ЕДНА СРЕЩИЧКА. СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ ВСИЧКИ?

Далал,  къде е баба ти?

# 96
  • Мнения: 603
Здравейте от мен, как сте? аз хапнах рибка и засега съм режимна,после ще тренирам.
 newsm39
Днеска си купих нови дрешки  и бельо ,и съм супер щастлива   Hands Clap newsm44
Мими,може ли да ми кажеш дали има ефект от кафето и бонбонките и каква им е цената.Аз от това кафе бях пила преди ама прекъснах и още има в нас.И нали има някакво ново уж,ти кое си взе?
Далал,супер,много е хубаво така,да е жива и здрава баба ти,а ти да я надминеш по 20 newsm03
Кисче,мерси мила. сега съм по-добре. Ти оздравя ли?

# 97
  • Мнения: 523

Наминавам да ви черпя по едно кафенце! HugАз сега си пия моето и ви чета,че да наваксам за вчера!  bouquetВъпреки неуспеха на моного продължавам!Ще се боря няма да се предавам! Crossing Arms Mr. Green А и да ви се похваля купих си чая ''Инхуа''.Вече втори ден го пия и ми действа много добре,но ми е гаден на вкус!Ама това се търпи! Grinning

Усмивчице, да по-добре съм,но вчера толкова капки и мазила,направо полудях! #CrazyДнес са по-малко и съм по-добре,та затова кисна туК! Mr. Green Да знаеш как си мечтая да си влеза в старите дрешки(26-ти номер,а и 25имам,всички панталони са ми XS #Crazy ooooh! Cry) Само преди една година бях 54кг а сега 77 #CrazyНо няма да се предам!Надявам се до Нова година и аз да се хваля с нови дрешки и ново белъо! Praynig PraynigБлагородно ти завиждам и ти се радвам!  bouquet
Далалче,  на моята пък празнувахме 96-ти рожден ден,желязна старица! hahaha Joy Mr. Green
Дайси, и аз така се надявам ,не може само ние да сме дефектни! #Crazy Само упоритост и воля ми трябва!Няма пък да се отказвам! Crossing Arms NaughtyТи сега на какви кг-ми си!Аз поне 25 имам да свалям!Какъв е този застой не знам! #Crazy #Cussing out
Мими, явно картофите не ни действат отслабващо! Crossing ArmsА аз толкова ги обичам! ooooh!Ти в момента на какъв режим си? newsm78
Мами, ти къде изчезна?Как върви моното?Хапна ли доматки?  bouquet
Крисси, и на нас ни липсваш! HugКак е Дюкан?Трудно ли ти е?  bouquet


Малее улях се!Съжелявам! Blush Blush Blush Успешен ден милички! Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 454
Кисче, аз съм 54 килограма, но искам 50...това си раглеждах мерките сега...свалила съм на обиколки...3см, но на килограми нищо, ама всички диети ще изпробвам на света, ни 50 килограма ще стана и това е  Naughty

Радвам се, че толкова хора са се събрали и захванали с моно-то...Мами, ти на кой ден си....правилно ли ги редувате....

Какво да ви кажа, мене днес ми е сиренце, хапвам си и си свиркам  Whistling не ме инетересува...Само не знам след това какво да почна...може и аз Дюкан като Крисси...

И да попитам ,защото аз лично за себе си логично обеснение не намирам в действието на моно-то... newsm78
Според вас защо се отслабва newsm78

# 99
  • Мнения: 890

Здравейте и от мен Simple Smile



аз съм много много доволна, защото си направих тренировка. Най-накрая се метнах на кростренажора и направих 75 минутки Simple Smile Simple Smile Simple Smile иначе днес лунувам и съм на водица... друго интересно няма покрай мен за сега за жалост.

*=*KиСчЕ*=* за един ден 800 гр да валиш, браво! Аз никога не мога толкова много. Много бавно свалям за жалост... А сутринта и аз имах проблеми с влизането в сайта Sad

Усмивката, още не съм го пробвала, че трябва да му се регулира мах...нещо си

Крисси, ако можеш в събота ще е супер и Daisi4ka ще може тогава

mixilena, дано детенцето оздравява бързо, а на тебе честито за хубавия вид, който всички забелязват   bouquet

Daisi4ka, как действа тоя бисалакс???

Мими, благодаря за помощта за снимките. А баба ми май съм я пропуснала да я снимам. Аз само тортата с телефона ми я снимах, а тя леля ми се занимаваше със снимките на родата Simple Smile а за срещата другите да казват, от моя страна няма проблем  Hug

# 100
  • Мнения: 2 099
УсMuBka ами на мен днес ми е първи ден с бонбонките и кафето. Преди като пиех кафето ми действаше добре на метаболизма, не отслабвах с него , но и не съм спазвала режим тогава.
*=*KиСчЕ*=* аз почнах свой си режим- пиленце, салатки и по малко млекце и плодове, като гледам да не вечерям.
Анджи, Тедъ, Мамица няма ли да дойдете на срещичката?

МОМИЧЕТА НЯМА ЛИ ДРУГИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА СРЕЩИЧКА В ПЛОВДИВ ТАЗИ НЕДЕЛЯ?

# 101
  • Мнения: 603
Мими, след време ще кажеш за резултат. а каква им е цената?
аз за среща няма как да дойда,че имам ангажименти,съжелявам,надявам се да се съберете и да прекарате добре,а след врем да се съберем цялата тема  bouquet

# 102
  • Мнения: 237
Момичета аз за среща в неделя съм навита само да е след 15ч че съм на лекции до тогава...Само кажете ако се уговорите за по-късен час!  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 2 099
Мими, след време ще кажеш за резултат. а каква им е цената?
аз за среща няма как да дойда,че имам ангажименти,съжелявам,надявам се да се съберете и да прекарате добре,а след врем да се съберем цялата тема  bouquet
по 10лв. са и двете, като стигат за най-много седмица. Според предписанията кафето трябва да се пие 3 пъти дневно /което ще рече, че ще стигне само за 3дни/, а бонбонките се взимат 5 пъти дневно /стигат за 5дни/, но аз ги комбинирам.

Момичета аз за среща в неделя съм навита само да е след 15ч че съм на лекции до тогава...Само кажете ако се уговорите за по-късен час!  Heart Eyes
Ами нека Далал да каже кога ще и е удобно да дойде, тъй като тя ще пътува от София.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 07:33 от mimival

# 104
  • Мнения: 552
Здравейте, мили мои  Hug
Толкова много ми липсвахте. Току-що изчетох всичко, което за кратко сте успяли да изпишете и искрено се зарадвах на успехите ви. Аз си монодиетувам все още и я докарах до 65 кг, като смъкнах по 2 см навсякъде, а на бюста само 1. Надявам се това да е било от гръдната обиколка, а не от гърдите. Май ще трябва да питам съпружеството  Laughing. Тези дни имам адски много работа и на няколко пъти започвах да пиша. Писанията ми завършваха с гасенето на компа в службата, за да си тръгна от офиса. В момента съм бясна на домашния компютър, защото видеокартата му не е в ред и непрекъснато се рестартира. Дано това успея да го пратя преди да го е затрил. Ама така се получава, когато купихме нов мощен компютър на детето, а ние взехме да ползваме стария.
За срещата пишете и мен. Непременно ще се присъединя. Дайте ми дата и час и съм при вас  Laughing.
Надявам се утре да имам свободно време да пиша отново. С тези предстоящи избори така ми прецакаха лятото - всичко живо се е юрнало да довършва обекти за някакви абсурдни срокове, направо в чудо сме се видели. Днес до обяд 3 пъти променях седмичния график и пак има недоволни. Утре отново ще ги боря. А сега отивам да гушна възглавницата, въпреки че въобще не ми се спи.
Приятни сънища на всички и целувки от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт