ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7

  • 11 759
  • 349
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 890

AAaaa Крисси, не може без тебе. Все пак за вас двете идваме да си ви видим в Пловдив. Ще трябва нещо друго да се измисли... но да дойда до там и да не ви видя с Мими е все едно да отида в Египет и да не видя пирамидите направо  Joy Joy Joy Така че ще мислим друг вариант!

# 76
  • Мнения: 523
Здравейте милички! Hug
Аз наминавам само да ви кажа ,че днес няма да пиша обстойно,защото имам конюктивит и ми е зле на очите,не трябва да чета,пиша и гледам ,така че това значе далеч и от компа! #Crazy Но тези дни обстойно ще ви прочета и ще ви попиша! HugИначе съм монодиетичка и днес  baby_neutral,кантарът падна под 77 макар че вчера не бях изцяло моно,защото вечерта и грозде хапнах и малко мляко!Но се пак съм -800 Mr. Green
Много се радвам че ви има!  bouquet
Успешен и ползотворен ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 453

AAaaa Крисси, не може без тебе. Все пак за вас двете идваме да си ви видим в Пловдив. Ще трябва нещо друго да се измисли... но да дойда до там и да не ви видя с Мими е все едно да отида в Египет и да не видя пирамидите направо  Joy Joy Joy Така че ще мислим друг вариант!


тогава кажете как да направим-или тази събота или неделя или след сватбеното пътешествие/демек чак 27-28.10/ newsm78 Laughing

# 78
  • Мнения: 603
Здравейте,да се отчета : днеска цял ден съм на два протеинови шейкове и едно мляко с кафе.Сега ще хапна бяла риба, но може би и малко салатка,защото просто не виждам как, малко ми е гладно, но поне деня мина.
Криси при теб как и положението засега?
Кисче,да се оправяш по-бързо  Nature Partly Sunny
Далал как е тренировката с новото колело  newsm39
Ами това и от мен засега. Приятна вечер ви желая  1dating

# 79
  • Мнения: 4 176
................малко ми е гладно, но поне деня мина.

'Що ли не мисляа и аз така? newsm78 #Crazy #Crazy Така съм гладна, че ще полудя. Днес съм изпила само литър вода и яла грозде, а сега пъпеш. Кофти работа. Трудно се заспива и определено това, ще е знак, че денят не е минал  #Cussing out

Най-лошото, че цял ден си изпробвам новата машина за хляб. Мазохизъм!

# 80
  • Мнения: 842
Здравейте, момичета! Благодаря за топлото посрещане  Hug
 Аз днес съм на малко по-лек режим, защото се подготвям утре за лунната.  Трябваше да въртя и на тренажора, но не остана време, а утре не знам дали ще имам сили. Вие кога тренирате? Аз много съжалявам, че не съм в състояние да тренирам рано сутрин, когато дребният още спинка; пробвала съм, но едвам изкарвам  15  минути на тренажора, а пък следобяд и привечер е една напредвара с времето .... кофти работа.
Усмивка, какви са тези протеинови шейкове?

# 81
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте хубавици!!!!!!
Не съм писала изобщо но нещо лаптопа беше зле а и малкия ми е болничък..само да кажа че не съм се мерила..сутрин е лудница и нямам време..по-важно е че всички забелязват промяната значи има ефект..само дето и аз от днес съм болна и минавам на малко разтоварване..пия хапчета..ади лека на всички щом мога ще си измеря мерките...Бичам виии  Hug

# 82
  • Мнения: 603
Mamica знам, че вечер е най-трудно,ама  smile3515 трябва воля и инат, и каква е тази машина за хляб,стига си я гледала.М/у взимай черен хляб, аз от дне години ям само такъв, сега не ,но една-две филийки по принцип на ден.На мен ми е много вкусен,с фибри.
Pelf ами от магазина за хранителни добавки съм си купила суроватъчен протеин, и соев и някой път вместо да ям пия шейка ,хем ме засища,хем знам че е само белтъчини.
Миксилена, скорошно оздравяване на теб и бебчето,а ти като си така,хапвай повече витамини.
Лека нощ  smile3524 newsm46 сладки сънища на всички.

# 83
  • Мнения: 936
Здравейте! Чета ви предимно и се радвам на успехите ви. Аз съм срам и позор сега, по-нататък ще се отчета.

# 84
  • Мнения: 187
 HugДобро утро, аз пак съм първа май Mr. GreenСнощи се престраших да се кача на кантара - 65.800 кг. е не е истина направо, след всичкото ядене през изминалите дни.Днес ми е последният ден, от утре/ах, как го обичам това от утре/ Wink сериозно започвам точковата диета, ще я спазвам абсолютно стриктно,и ще докладвам веднага още при първите резултати.Чао засега.  bouquet                                     

# 85
  • Мнения: 603
Добро утро момичета,аз пия мляко с кафе,не съм се мерила на кантара ще изчакам утре да се премеря.
Имам ужасни болки в гърдите,стомаха и яйчниците ме болят ужасно  Weary smile3518,явно е настинка ама е вече 3 ден.
Преятен и слънчев ден ви желая, подарявам ви много усмивки  newsm51 newsm51 newsm51

# 86
  • Мнения: 149
добро утро и от мен!
вчера бях без прегрешения  Simple Smile Simple Smile надявам се и днеска да е така вземала съм си на рабата 2 домата и малко извара за обяд а  ако прегладнея до обяд ще изям 1-2 ябълки.
хайде аз отивам да си направя кафе и да се захващам със задълженията си . до скоро
приятен и усмихнат ден момичета!  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 454
Хеййййййй!!!!

МИлички сладки, момичета кокичета!

Много се радвам да ви пиша...на работа съм пак...кирилицата е налице изобщо...кой е като мен...

Много хубаво изкарах последните почивни дни...
Монодиетката...аз ви писах резултата- нищо...лоша работа... ooooh!...ама какво да се прави...Добре, че беше Далал да ме завърне към земята и към диетите, че в събота просто....беше многоо НЕдиетичен ден,....толкова бутер-банички изядох, че...3 бисалакса не можаха да ме опражят- ужас беше....

Но вече пак съм се взела в ръце...монодиетувам...днеска ми е 3ти ден сирене...мисля като направя 10те монодни и да почна отново онази със млякото и салатите...Simple Smile

Много ви обичам ей! И много ми липсвахте
Добре дошли на новите момичета....

# 88
  • Мнения: 3 453
Здравейте сладурки  bouquetНямах ток до сега в офиса..а сега ми свършва почивката..отивам да ви изчета и по-късно ще пиша HugЛипсвате ми Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 523
Здравейте  момичета! Hug Hug Hug
До сега н можех да влеза в сайте не знам какво стана! ooooh! Не стига ,че днес кантарът ме показа +400гр след цял ден глад! ooooh! #Crazy Crossing ArmsНаправо не знам,всички момичета ,които са спназвали моното първия ден са сваляли над 1кг ,а аз с 25 излишни съм +! #Cussing out #2gunfire #Cussing out Направо ми писна ,никоя диета не ми действа,вече не знам какво да правя,какво да подхващам,кой режим! newsm78 #Crazy newsm78
Днес до обяд съм на грозде,а следобяд ще лунувам,дано има резултат! Praynig Praynig Praynig
Давайте съвети за режим!  bouquet  bouquet  bouquet

 Daisi4ka здравей ти слабееш ли с моното? newsm78
УсMuBka  да се оправяш!  bouquetИ дано кантарчета те зарадва утре!  bouquet
 pe6oni1967   браво за кг-мите и успех с точковата!Аз нея не съм я правила!Ефект има ли? newsm78  bouquet
Pelf  добре дошла!  bouquetИ аз съм новичка!Ще се подкрепяме! Hug

Другите къде сте?  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт