Тайната на перфектната кожа.

  • 194 036
  • 831
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 121
Здравейте ,

и  аз използвам Пилинг ръкавичката "Райя" и съм много  доволна. 
След  епилация  нямам  никакви подкожни  косъмчета.  Използвам я  по  два три пъти в седмицата и кожата ми е   мека и гладка. С нея  няма смисъл   от ексфолианти за едни  пари ,  ефекът е страхотен.

От скоро   наблягам  на коремната област и гърдите против стрии , защото както се подувам с часове  това следва Simple Smile

# 136
  • Мнения: 231
Чудесна тема
Моята кожа е мазна , и макар че много познати ми "завиждат".
защото по бавно щели да ми излязат бръчки но грижите и за мазната кожа не са малко
а колко излишни пари съм изръсила за кремове за мазна кожа
с които после си мажа ръцете затова за мен най важното е почистването и
хидратирането на кожата задължително почиствам с гел за измиване или крем-сапун
напоследък ползвам Dove задължително крем за очния контур в момента
ползвам на Галеник и крем хидратиращ също на Галеник но всичко е много индивидуално
въпроса е постоянно да се пробват нови неща защото според мен кожата привиква
и трябва да се сменя козметиката

# 137
  • Мнения: 898
и  аз използвам Пилинг ръкавичката "Райя" и съм много  доволна. 


От къде се взима тази пилинг ръкавица?

# 138
  • Мнения: 4 358
И аз за ръкавичката да питам???? Става и за лицето нали.

# 139
  • Мнения: 1 288
записвам се да следя темата. аз съм със смесен тип кожа, което е ужасно за поддържане. ползвам само най-висок клас козметика. за съжаление още не съм открила козметичка, от която да съм доволна  Sad а при мен почистването на лицето е много необходимо.

# 140
  • Мнения: 121
ръкавичката се взима от ей тук:

http://svila.jsc.googlepages.com

изпращаш мейлче  с адрес, телефон и точен брой ръкавички и чакаш да позвънят на вратата ти, за да ги получиш и платиш.... Simple Smile
после внимателно четеш инструкциите за ползване, защото трябва да намериш оптималното съотношение за влжност между ръкавичката и кожата. А после сами се чудите "от къде излезе всичко това"

това е

# 141
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И тук да напиша .... много хубава става кожата след като се натърка със смачкан на каша варен кестен и се изплакне първо с топла и след това с по- студена вода ....

# 142
  • Мнения: 3 459
И тук да напиша .... много хубава става кожата след като се натърка със смачкан на каша варен кестен и се изплакне първо с топла и след това с по- студена вода ....
Тва за тялото или за лицето, или и за двете се отнася  newsm78

# 143
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И тук да напиша .... много хубава става кожата след като се натърка със смачкан на каша варен кестен и се изплакне първо с топла и след това с по- студена вода ....
Тва за тялото или за лицето, или и за двете се отнася  newsm78

За лицето ... кожата след това изглежда абсолютно гладка ... а на пипане, много нежна...опитай ако имаш кестен под ръка..   намачкваш го между пръстите и си обтриваш лицето

И аз като лудите баби, от всеки плод или зеленчук , които готвя си пляскам и на лицето ... до сега такъв ефект не съм откривала...според мен и за моето лице е супер

# 144
  • Мнения: 14
Това с кестените не го бях чувала, но още утре ще го пробвам,и без това сина ми все ги събира и си ги носим в нас,дано намерим, че те поотминаха вече.

# 145
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това с кестените не го бях чувала, но още утре ще го пробвам,и без това сина ми все ги събира и си ги носим в нас,дано намерим, че те поотминаха вече.

Прави се с ядливи кестени, не от конските... продават се в плод-зеленчуците ...в момента на всякъде

# 146
  • Мнения: 19 379
имам много суха кожа на лицето.след като родих стана още по-суха.дайте някакви съвети как да я поддържам.слагам мазни кремове,но пак е суха.

# 147
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
имам много суха кожа на лицето.след като родих стана още по-суха.дайте някакви съвети как да я поддържам.слагам мазни кремове,но пак е суха.

Пробвай с масло от пшеничен зародиш ... но най- добре говори с лекаря си ... възможно да е хормоналнен проблем

# 148
  • Мнения: 125
имам много суха кожа на лицето.след като родих стана още по-суха.дайте някакви съвети как да я поддържам.слагам мазни кремове,но пак е суха.

Въпроса не е в мазните кремове,а в хидратацията. И моята е суха,но от доста време,затова съм изпробвала доста неща. Установих,че най-добре се чувствам с кремове,в които има масло от карите и глицерин.А има и такива,които са направени по специална система,така че да хидратират през целия ден.Много са комфортни.Става въпрос за медицинските козметики,разбира се.

Но ако се притесняваш много,иди на лекар.Наистина може да е хормонално.

# 149
  • Мнения: 19 379
имам много суха кожа на лицето.след като родих стана още по-суха.дайте някакви съвети как да я поддържам.слагам мазни кремове,но пак е суха.

Въпроса не е в мазните кремове,а в хидратацията. И моята е суха,но от доста време,затова съм изпробвала доста неща. Установих,че най-добре се чувствам с кремове,в които има масло от карите и глицерин.А има и такива,които са направени по специална система,така че да хидратират през целия ден.Много са комфортни.Става въпрос за медицинските козметики,разбира се.

Но ако се притесняваш много,иди на лекар.Наистина може да е хормонално.
не се притеснявам,но просто се видях в чудо след раждането.преди това кожата ми беше нормална към суха,а сега е нещо ужасно.мажа се с олио от невен понякога и след половин час все едно не съм се мазала.

Общи условия

Активация на акаунт