цитросепт

  • 13 707
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
Така и неможах да го пия  Sick. Изтече му срока на годност и ... в коша.
Както вече писах в прясно мляко гадния, горчив вкус не се усеща.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Така и неможах да го пия  Sick. Изтече му срока на годност и ... в коша.
Както вече писах в прясно мляко гадния, горчив вкус не се усеща.
Да де, но аз и прясно мляко не понасям  Sick.

# 17
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
И аз го давам на голямата , вече 2 зими антибиотик не е помирисвала.аз го капвам в мъничко натурален сок.

# 18
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

ами да, сутрин в сокче, на обед - то на упътването пише в каква дозировка, и я спазвахме

Имах предвид дали спираш да го даваш за определено време или го пие целогодишно?

не, не спирам на някакви почивки, през цялата зима го давах

# 19
  • Мнения: 3 456
И аз го давам на голямата , вече 2 зими антибиотик не е помирисвала.аз го капвам в мъничко натурален сок.
Аз пък досега съм го давала само, когато е болна, но като ви чета сега... Май ще започна да й давам профилактично и аз.

# 20
  • Мнения: 393
И аз преди няколко дни започнах да го пия, изписаха ми го след антибиотик за проблем с яечниците, но лекарката каза че действал и за засилване на имунната защита. Ама горчи яко  Sick

# 21
  • Мнения: 330
И аз съм пила Цитросепт за подсилване на имунната система. Изписа ми го личната лекарка. Останах много доволна.  Давах и на детето.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 578
А от колко годинки може да се дава? Малката става на 2, дали може да й давам? Там пише много неща, моля ако някой дава на дете на 3,6 г и на 2-годишно да ми пише в какви дози, мерси.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Става само да го пие. И аз съм доволна миналата година го давах постоянно, само лятото го спрях. Няма странични действия.Може да се дава без прекъсване питах педито. Профилактична доза за дете- половината на килограмите разделено на 3 приема. Ако детето е болно-килограмитеако са 15 значи 3 пъти по 5 капки(кг. разделени на 3 приема)

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 426
А може ли да се  смесва с храна, например супичка? Дали ще се усети горчивото  newsm78.

# 25
  • Мнения: 1 883
А може ли да се  смесва с храна, например супичка? Дали ще се усети горчивото  newsm78.
Пробвала съм в хрланата - усеща се . В прясно мляко не се усеща изобщо  Peace

# 26
  • Мнения: 9 095
аз вече 2 месеца го пия 2 седмици и 2 седмици почивам, чувствам се добре, по- малко леки настинки изкарах, иначе съм редовен клиент на аптеката за фервекс и тн, да ви кажа- 10мл струва 12лв, това са 300капки, 50мл струва 35лв това са 1500капки, пих го на курсове- сутрин и вечер по 20 капки в чаша сок на Капи, не го усещах въобще, сега като пишете имам още малко в шишенцето ще взема д аси изкарам още един курс, но по- добре си изгответе някаква програма, хем да не се приема продължително, хем да има ефект от него Peace

# 27
  • Мнения: 588
А може ли да се  смесва с храна, например супичка? Дали ще се усети горчивото  newsm78.
      Аз го смесвам с натурален сок от портокал, защото самия сок нагарча като Цитросепта и малката не го усеща. Peace

# 28
  • Мнения: 729
Мога ли да давам Цитросепт на сина ми, който е на годинка и седем месеца?
Знам, че не се дава на деца под годинка, заради евентуална алергия.

# 29
  • Мнения: 1 265
Откъде може да се закупи, защото на сайта за контакти е записана някаква госпожа.Има ли го в големите аптеки например Сейба, Ремедиум и т.н.Въпроса се отнася за София.Има ли голяма разлика в цените ако е от дистрибуторската мрежа

Общи условия

Активация на акаунт