От кога обличате пижамка?

  • 1 912
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Яна (2 в 1)
хммм ми то и аз спя с чорапи зимата


стига бе, сериозно ли? Thinking
ама сигурно нямате парно в такъв случай.

# 16
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Цитат на: Galya S
Сигурно аз не разбирам правилно въпроса ...но Ели спи с пижама от самото начало .... от тези дето са като гащиризончета с ръкав и дълъг крачол.


Явно не съм задала въпроса коректно  Embarassed

Имам предвид пижамка без ходилца, като за голямо момче  Wink ...и без чорапки, разбира се  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
Цитат на: Just a Girl
Цитат на: Galya S
Сигурно аз не разбирам правилно въпроса ...но Ели спи с пижама от самото начало .... от тези дето са като гащиризончета с ръкав и дълъг крачол.


Явно не съм задала въпроса коректно  Embarassed

Имам предвид пижамка без ходилца, като за голямо момче  Wink ...и без чорапки, разбира се  Wink


Дааааа аз не съм разбрала .... съжалявам, благодаря за уточнението.

# 18
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
Цитат на: Ivelina Mineva
С пижамка спи от втория месец, но чорапките още си ги обуваме преди лягане...за сутринта гаранция, че ще е все още с тях няма и затова ползваме и спално чувалче.


И моята бебка така.

# 19
  • Мнения: 10 758
Моя спи от както се е родил по пижама, която е с петички.Не спи с чувалче.Но пък дъщеря ми спеше с чувалче и с пижама без пети.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 063
Ама вие сте много смели, на мен не ми е хрумвало да го сложа да спи по боси крачета, засега спи с чорапки и отгоре ританки с пета - т.е.с два чифта, ама май е време да махнем единия.
Ами то аз до скоро спях с чорапи, защото все са ми студени краката, а парното не го изключвам - спим на 18-20 градуса (и то защото на таткото все му е топло) и пак си обувам чорапи, как да сложа бебчо бос...абсурд!

# 21
  • Мнения: 2 534
И Поли от четвъртия месец си спи с пижамка  , но винаги и слагам чорапки . Дори не ми е хрумвало да я оставя да спи боса , може би заради зимата .

# 22
Аз все още слагам чорапки на моя бебок.Иначе спим с пижамка и в чувал,че много "щъка" из кревата и не понася да има одеало върху себе си.Сутрин го намирам да спи над завивката,а не под нея.Страх ме е още да му събуя чорапките,защото и ние имаме "винаги студени крачета".Чакам да се постопли още малко и ще го събуя.

# 23
  • Мнения: 4 965
Нашите бебки спят с пижамки още от края на 3-тия месец, но пижамките им са с петичка - представляват тънички памучни комплектчета от ританки и горнище с копчета. Отгоре слагам чувалче, защото през нощта се отвиват, а ние с тати спим дълбоко, та няма кой да ги завива и обикновено сутрин юрганчетата са в единия край на креватчетата, а бебки в другия. Да се постопли още малко и ще спинкат боси - още повече, че за сегашната им възраст вече почти не намирам ританки с петичка. Все още не смея да ги оставям босички, защото и аз като Яна понякога спя с чорапи зимата - хем имаме парно и работи на максимум, но на мен краката са ми вечно ледени (на бебки крачетата също са почти постоянно студени).

# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз винаги слагам чорапки, друг е въпросът, че почти винаги ги събува и така или иначе спи босичка. На сутринта крачетата са й студени обаче Thinking

# 25
  • Мнения: 507
Не си закъсняла, Мони все още спи с гащеризон с цяло ходило.

# 26
  • Мнения: 4 915
От четиримесечна е с боси крачета. Пижамките ни и двете са такива. От пети месец спи и без долно боди, само памперс и пижамка.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе мами, а под пижамките слагате ли ританки и камизолка? Аз моя не смея да го разсъблека още. Пък е само с 1 тънка олекотена завивка. Вие с какво ги завивате?

# 28
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Цитат на: Tinka79
Абе мами, а под пижамките слагате ли ританки и камизолка? Аз моя не смея да го разсъблека още. Пък е само с 1 тънка олекотена завивка. Вие с какво ги завивате?


Не, става въпрос за спане САМО по пижамка без петички. Марти спи с чувалче. Олекотената завивка отдавна не става за нощен сън, защото много се върти, лази, мята и това означава да е винаги отвит!

А твоето бебече не е ли още малко?

# 29
  • Мнения: 4 965
Тинка, до края на 3-тия месец слагах отдолу цяло боди (тип гащиризонче - с ръкави и крачолчета с петичка). Сега върху пампата слагам само лекичко боди без крачолчета и с презрамки тип потник (все пак не бих облякла пижамката на голо без бельо). Слагам бебки в чувалчетата и отгоре с олекотени юрганчета. Твоето бебче обаче ми се струва мъничко да се преобличате вечер с пижамка - все още двигателната му активност не е толкова голяма, а и сигурно още се буди нощем.

Общи условия

Активация на акаунт