Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 718
  • 266
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 768
Реших да премина към безамонячната, но кафявото (4 -рката) ми е тъмно и не ме устройва. Бягам и от червените отенъци.

Да, това е и моят проблем, 4-ката ми идва малко тъмна, но с 5 започват само червени тонове  Thinking
Ако някой добие кестеняв цвят без червен оттенък да свирка  Whistling
До тогава ще съм тъмнокестенява, поне ми ходи  Flutter

# 166
  • Мнения: 375
А къна има на каталога.Аз от там си избрах червеното за да смеся с безамонячна.На гърба му.

# 167
  • Мнения: 1 167
има ли я тази боя вече и във Варна и къде че и се целя от давна? newsm78

# 168
  • Мнения: 585
И аз се впечатлих, отдавна искам да намеря хубава къна, дано тази е такава Simple Smile
Сега се боядисвам с Кастинг, но нещо хич не съм доволна.

# 169
  • Мнения: 375
днес видях боите  им в Цум  Hug

# 170
  • Мнения: 2 001
днес видях боите  им в Цум  Hug
Полезно инфо:))))Мерси  bouquet

# 171
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
има ли някой недоволен от спрея за изсветляване.ве4е 3 пъти го ползвам според указанията,ама косата ми и грам не е изсветляла.къде бъркам,защо не ми действа.яд ме е за тези 20 лв ,дето ги дадох на вятъра #Cussing out

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Тази боя може ли да се ползва от бременни?

# 173
  • Мнения: 585
Тази боя може ли да се ползва от бременни?

Защо, има ли такива, които не може??? newsm78 newsm78 newsm78

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Амии нали уж били вредни съставките в боята newsm78 Амоняк и прочее химии имам предвид.
Така ми казаха #Crazy

# 175
  • Мнения: 585
Амии нали уж били вредни съставките в боята newsm78 Амоняк и прочее химии имам предвид.
Така ми казаха #Crazy

Ми аз лично не мисля, че трябва да се притесняваш, аз се боядисвах по време на бременността, ако все пак искаш, безамонячната е по-добрия вариант, със сигурност е по-безвредна, къната - напълно безвредна Simple Smile

# 176
  • Мнения: 13 512
фирмата-вносител пише, че има представителство във Варна

някой да е виждал въпросните продукти тук?  newsm78

Веднага се сещам кого трябва да уведомиш за наличието на такива продукти в България!

# 177
  • Мнения: 2 768
Дадох брошурата им на Санита, дано проявят интерес и заредят продуктите. Кажи още на кого да ги предложим?

# 178
  • Мнения: 1 063
А къна има на каталога.Аз от там си избрах червеното за да смеся с безамонячна.На гърба му.


Да, видях вече.
Дълготрайната боя е щадяща. Да си допълня към поста.

# 179
  • Мнения: 13 512
Дадох брошурата им на Санита, дано проявят интерес и заредят продуктите. Кажи още на кого да ги предложим?
аз ще ти кажа на кого още.

Общи условия

Активация на акаунт