Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 768
  • 266
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 702
Супер  Confused
До Бургас - още два отгоре. 

# 151
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз поръчах на майка ми шампоан за коса в събота, доставиха ми го след 9 дни общо Tired. Наистина не са от най-бързите с доставката и това е изнервящо. Дано поне си е залужавало чакането.

# 152
  • София
  • Мнения: 238
Момичета и аз  се запалих! Интересуват ме къните. Чувала съм, че след като сложиш къна боята не хваща . Има ли такова нещо?
Аз съм с доста побелели коси, но мисля да се престраша да изпробвам. Ще се разходя тези дни до Ремедиум за да видя кестенявите тонове.

# 153
  • Мнения: 189
Поръчах си шампоана за руса коса и изсветляващия спрей. От шампоана не съм особено очарована. Спреят действа, но ефект има след като се ползва поне три - четири пъти. Единият път се стреснах обаче, защото косата ми е на по - светли кичури и там, където е избил моя цвят /по - тъмно рус/, оранжавееше. Явно не трябва да се ползва всеки път, когато се мие косата.

# 154
  • Мнения: 3 792
Аз също си взех Блонд Спрей. Действително ефект има след 3-4 впръскване, лошото е, че косата след това започва да жълтее. Аз съм тъмноруса с по-светли кичури, исках леко да я просветля, но явно това не беше удачният вариант. Сега ще трябва да я боядисам изцяло с цвят близък до моя и след това да си направя пак кичури. Не бих го ползвала отново.

# 155
  • Мнения: 375
Vanilla- ти  боядисана ли беше или с естествен цвят.Една приятелка постигна доста добър пепелено рус цвят но на небоядисана коса.
Смесвах къна с безамончна последно и съм си доволна от ефекта!

# 156
  • Мнения: 2 013
Смесвах къна с безамончна последно и съм си доволна от ефекта!
и аз се чудих за подобна комбинация- за по-хубав цвят,че този на къната не е точно това,което искам Hug

# 157
  • Мнения: 375
Nia:  стана доста по наситен цвета да ти кажа. половин къна с половин безамонячна- като къната си я правя с гореща вода и после безамонячната и става като маска точно

# 158
  • Мнения: 2 013
Beti, мерси:)Ще пробвам,все още не съм разопаковала къната,ще си взема и боя и ще смеся HugЧудех се дали ще се получи,защото едното е с вода а другото с химия,но щом си пробвала,значи ще пробвам и аз  bouquet

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 702
И на мен това ми се видя странно.
А боята може ли да се съхранява до следващия път?

# 160
  • Мнения: 375
Боята е безамончна крем боя в туба- няма активатори.Естествено че се съхранява, а вредната химия е доста малко.Стана добре при мен и съм доволна .

# 161
  • Мнения: 1 952
Не е по темата, ама да питам.
Не се боядисвам сама вкъщи, но този път ще ми се наложи. Искам леко да си изсветля косата. В момента съм с боя тъмно русо, което е не много тъмно кестеняво. Искам към 2 тона по-светло, но без обезцветяване. Та идеята ми- забърквам си моята боя и някое светло русо  в добавка и се мажа. Според Вас какво ше излезе?

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 702
Боята е безамончна крем боя в туба- няма активатори.Естествено че се съхранява, а вредната химия е доста малко.Стана добре при мен и съм доволна .


Сега съм си поръчала от данет само боя. (дано да я донесат преди банкерския празник, че доста време не съм се боядисвала, искам да сменя боята и ако ми се наложи за празника да се боядисам с нещо друго, ще ме е яд.)

Следващия път ще поръчам боя и къна, щом казваш, че е толкова добре.

# 163
  • Мнения: 375
ми пробвай с тъмното русо  7/ номер май/на хенна и кажи!

# 164
  • Мнения: 1 063
Дълготрайната боя на Hennaplus ме държи вече два месеца. Не ми провокира себорейният дерматит, същото и за шампоана за обем мога да кажа. Но пък боята предизвика по-бързо омазняване на скалпа. Нещо, което ми се е случвало само от професионалната боя на Schwarzkopf - Igora. Ще следя дали е така при следващото боядисване.
Реших да премина към безамонячната, но кафявото (4 -рката) ми е тъмно и не ме устройва. Бягам и от червените отенъци.
В Ремедиум от каталога ми предложиха шампоан оцветител на Hennaplus? Изненада съм, в каталога нямаше къна.
Пробвах и Подхранващата маска, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт