Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 800
  • 266
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 026
NIA : Шампоан без сулфати не се пени. Ти да не ползваш терапията балсам , че са 2 продукта.
има шампоан  и терапия против пърхут като гъста маска за коса, която наистина лекува пърхута!
Мерси  bouquet
Това исках да знам-така ли трябва да е. Ще продължавам да го ползвам,дано има ефект-аз ползвам само шампоана:)Мерише супер иначе,но като не ми се пени и се чудих изобщо ми е ли косата:) newsm78

# 136
  • София
  • Мнения: 3 328
Бети, Ета - от коя разновидност на боите ползвахте? Палнахте ми пак фитила...

# 137
  • Мнения: 2 768
аз ползвах тази, даже днес замислам пак да се намажа


# 138
  • Мнения: 375
 бУРГУНДИ  е страхотен също!Незнам как да пусна снимка

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 18:18 от Beti

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 702
Бети, не ти се отварят снимките. Дали не са много големи?

# 140
  • София
  • Мнения: 1 484
В Ремедиум в София няма от нито един от видовете черно, по принцип ли няма или не правят зареждане? Взех си само шампоан, за боядисана коса, и наистина е като извара, изобщо не се пени, имам чувството че изсипах половината флакон върху главата си и пак не я чувствам много измита.

# 141
  • Мнения: 2 026
Взех си само шампоан, за боядисана коса, и наистина е като извара, изобщо не се пени, имам чувството че изсипах половината флакон върху главата си и пак не я чувствам много измита.
И при мен е така,наложи се пак да си изкъпя,защото изглеждах с немита коса ooooh!.Не знам как се къпят другите с него,но аз определено не успявам:)))И не бих си купила пак  шампоан.Naughty

# 142
  • Мнения: 375
Аз ползвах шампоана за боядисана и се пени  но малко по малко от нормалните.не е като извара а просто по гъст шампоан.Доволна съм. Но по принцип те са си чисто натурални шампоани и нямат сулфати.

# 143
  • Мнения: 2 026
Моя е точно като извара:)))на леки гранулки и можеш да си сложиш 2 шепи на косата-ефекта е като да си разтриваш косата с чиста вода само:)))И после излязох от банята все едно само съм си намокрила косата-ужас ooooh! Ако поне малко се пенеше,предполагам щеше и да измива,но в случая,само си дадох парите newsm12  къната още не съм я пробвала,дано поне от нея да съм доволна Sick

# 144
  • Мнения: 375
Сега погледнах балсама ми за боядисана е като извара- бял.на него пише Conditioner   и ми е доста бляскава косата.Да не са ти продали балсам не може да не се пени - това си е шампоан.

# 145
  • Мнения: 2 026
Леле,сега като ми каза и влязох в сайта,за да огледам продуктите,тъй като специално погледнах на гърба на тубичката,която ми доставиха- ПИШЕ ШАМПОАН!,но се оказва,че е : Противопърхутна терапия с еханицея и чаено дърво - Hennaplus- явно е балсама,а  е с лепенка на шампоана Crossing Arms поне да знам да не се мъча повече да си мися косата с него.Ще си взема по нататък ШАМПОАНА-ако имам път-направо от някоя аптека,вече знам как изглежда на картинка поне.Голям бъзик Sick

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 09:42 от Nia:)

# 146
  • Мнения: 375
Нищо поне ше си махнеш пърхута 100%.
Мъга ми е много доволен.Няма пърхут!

# 147
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Запис Peace

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 702
Бети, искам още веднъж да попитам: ти си ползвала Hennaplus Colour Cream , а не Hennaplus Colour Powder , така ли е?

И още един въпрос: за колко време доставят поръчката от Данет?

# 149
  • Мнения: 2 026
И още един въпрос: за колко време доставят поръчката от Данет?
Моята я поръчах в петък и ми я доставиха следващия петък- точно 7 работни дни Tired

Общи условия

Активация на акаунт