Канадки мили и красиви посрещат есента щастливи - 18

  • 22 492
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
Честит Рожден Ден на Eli=== и p4eli4ka !!!

Бъдете здрави, обичани, щастливи и обградени с много приятели!
Весел празник!

                                 

Мисля тази вечер да я пробвам дали ще яде оризова каша, а пюренцата ще са за по-нататък feeding

Как мина пробата? Хареса ли й на Фло кашата? Ти най-добре си знаеш, но и аз да си кажа, че е хубаво да й даваш отначало кашата на обед.  Peace Всяка нова въведена храна се дава сутрин или на обед за да може да се проследи детето през деня дали прави алергична реакция към новата храна и ако се наложи да може да се реагира на време. Доста по-късно се започва с вечерното хранене.

Kalida и rosist, благодаря ви за комплиментите относно темата.  Hug

msbilt, честито коремче! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам. Не бих се наела да давам съвети къде да родиш детето. Със сигурност тук раждането ще ти е по-лесно с епидурална упойка, в по-приятна атмосфера в болницата, а и ще стане веднага канадче, но не е за подценяване и мнението на другата половина от семейството.  Thinking Май ще трябва сама да решиш сложния казус.

Specialka, добре дошла в Канада. Включихте в списъка с мисисагските мами.  Peace В началото винаги е трудно, а във вашия случай и с 2 деца още повече, но лека-полека нещата ще започват да се подреждат едно по едно. Аз също изживях в началото голям стрес, защото имаше голямо разминаване от това, което очаквах да видя в Канада и действителността, която заварих в Монреал. Не се отчайвай и успех с климатизирането.  Peace

# 16
Здравейте и от мен ! Записвам се в новата тема. Страхотно заглавие Каролина !!!
  bouquet
Специални поздрави за всички бебчета, рожденици и всички останали!  newsm07 newsm59 newsm51
Снежи, чудесна идея да съберем отново парички. Намислила ли си кога почваме? 

# 17
  • Мнения: 417
Добре дошла, както във форума така и в Канада на Специалка! Hug

Не е лесно в първите дни и седмици, пък дори и първата година - културен шок, вкуса на храната ( за повечето хора), часова разлика, намиране на жилище и въобще влизането в крачка с живота на тази географска ширина. Но няма да се плашиш - все пак сте цялото семейство и сте един екип  Peace Всичко се нарежда с времето - където са трудностите, там е и веселбата в откриването на нещо ново.  Кураж!  bouquet

Каролина, колко съм завеяна  smile3555, съвсем забравих да те поздравя да поредната хубава тема!

Честит Рожден ден на Ели и Пчеличка! Да сте много обичани, винаги усмихнати!


# 18
  • Мнения: 2 959
Мотреалските Рожденнички, Честит Празник и от мен!
Ели===, много здраве, късмет и леко раждане Ти желая! Хубаво парти с много положителни емоции Ти желая, Бременелке/ това ще бъде последното Ти такова, след това винаги ще има едно невинно и непрекъснато следващо Те малко същество до Теб!
Пчелице, нека здравето усмивката и успеха Те съпровождат! Весел празник Ти желая.


...от кураж малко имам нужда, че нещо все ми се плаче откакто дойдох...
Специалка, от куража всеки би имал нужда, особено в Твоето положение. Стисни зъби, в началото винаги реалността не съвпада с изградената представа в БГ. Трудности ще има, но Ти ще се пребориш с тях, просто Ти трябва време. И не позволявай на Канадската действителност да пребори в началото вродената Ти свежест и вътрешна усмивка. Горе главата, смело Майче. Скоро всичко ще се нареди.
...дали да не го родя второто в Канада, как мислите...
Мсбилт, честитка и от мен за хубавата новина. А за смелата постъпка, едва ли някой ще може да Ти даде точен съвет. Решението би трябвало да излезе от Теб, Ти си таз която си се решила на бебче, Ти вече си била в Канада/ знаеш живота тук, имаш богат тукашен опит/, Ти си избрала човека до себе си... Така че успех в дилемата.

# 19
denzul и rosist, благодаря! Simple Smile

msbilt, моят съвет е да родиш в Канада, така не само ще може бебчо да има канадско гражданство, но и предимствата са по-големи.

Specialka, не се притеснявай, хубавите неща се нареждат, макар и бавно понякога. При всички случаи възможностите ще са ви повече в Канада и е въпрос на време да се нареди всичко. Първите три месеца е най-силна носталгията. Това съм го установила от разгорите с много сънародници. Като преодолеете този период ще сте се ориентирали много повече и тогава по-лесно се преодолява всичко. Желая ви много успех в начинанията, които ви предстоят!

# 20
Честит Рожден Ден на Eli=== и p4eli4ka!!!
Желая им всичко, което мечтаят и все още не се е сбъднало, да се реализира през новата рожденна година, която сега започва!  ura  ura  ura



Kalida, таткото много държи да пререже пъпната връв. Смята, че това било негова задача заради това, че имал рядката възможност да съпреживее цялото раждане за разлика от колегите му в БГ. Счита това за много смела и вълнуваща постъпка след появата на малката.
Иначе не съм се сетила, че може и самата майка да го направи. kyllmg
Все пак ще зачета желанията му, нали сме на канадска земя, тук има избор какво, как и къде да бъде.  Simple Smile


Остават ми 2 дни до датата на термина, а още не съм почувствала никакви симптоми за скорошно раждане  Sad Ама то като дойде времето ще си започне, така че спирам да го мисля.

Желая лека бременност и раждане, на всички бъдещи родилки!  bye

# 21
  • Мнения: 417
imaznachenie , това ми напомни за моя термин.... след 2 часово пазаруване в Суперстор у дома ми се спукаха водите  ..... 2 дни преди термина  Laughing

# 22
  • Мнения: 274
Честит Рожден Ден на Eli=== и П4eli4ka !!!
Бъдете здрави, обичани и щастливи !
Весел празник!
newsm59

# 23
  • Мнения: 3 932
Привет, момичета. Ние пристигнахме вчера и отседнахме в Мисисага. Може да ни отнеме повечко време, а искахме да пуснем формулярите за PR и SIN карти да си се правят. Та въпросът ми е дали може да посочим като контакт адрес на който вие живеете и сте се установили поне до следващите три месеца. Като пристигнат ще ги вземем, ще почерпим и ще се запознаем. Ако трябва - ще си платим за услугата. Много ще съм ви благодарна ако откликнете на молбата ми..

Хубав ден на всички!

thumbsup

Ако те устройва адрес в Монреал насреща съм...

Момичета от Мисисага??? Защо не...

# 24
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Специалка, аз живея в East York. Ако не намериш никой в Мисисага, ще ти дам моят адрес. Peace

# 25
  • Мнения: 319
Благодаря на всички ви за поздравленията и пожеланията Hug Много сте мили Blush
Каролина, знам че новите храни се дават предиобяд или наобяд, но искахме първата лъжичка да бъде от таткото, затова първото пробване на оризова каша от Фло беше вечерта Peace Тя не че я хареса, ама ще свикне, няма къде да ходи Crossing Arms Снощи изплю всичко, днес наобяд мога да кажа че хапна малко, дано да свикне по-бързичко, че то големи молби от моя страна, голямо чудо Rolling Eyes
Poupon, честито и на теб (малко съм завеяна, затова не ти честитих веднага, след като прочетох новината)  bouquet Да ви е жив и здрав малкия юнак и много радост да ви носи bowuu
Калида, от рано ме разконспирира че днес съм рожденичка Blush Празнуването беше в събота с приятели, тъй като в делничните дни е неудобно както за тях, така и за нас. А днес си бяхме в къщи, нищо специално, както всяка вечер Wink

# 26
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пчеличка, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти желая!  bouquet

Момичета, аз пак да ви занимая с шофьорския тест. Embarassed Стигнах до описанието на наказателните точки. Но е абсурд да науча колко точки за какво провинение се дават. Изключвам два-три по-разпространени случая. Та, да си давам ли зор да зубря или не се падат такива въпроси? Thinking

# 27
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета! Какви хубави поводи са се наредили тук, а аз и не подозирах! Честито синче на Пупончето! Добре дошла на Имазначение, с която термините ни са толкова близко  bouquet Честит рожден ден на Пчеличка! Честита бременност на Мсбит! Дано не пропусна някой, че тия дни съм много разсеяна Blush
Иначе аз какво вече съвсем се изнервих от това очакване, най-вече защото гинеколожката ми беше предположила (предпазливо разбира се) че ще родя по-рано. Ама както и да е - няма къде да се ходи. Аз имам често контракции и болки и въпреки че съм раждала все се колебая дали раждането не е започнало. Надявам се когато все пак започне да разбера преди бебето да излезе Mr. Green
Лека вечер на всички!

# 28
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Пчеличке , честит рожден ден и на теб (със закъснение  Embarassed ) ! Много здраве и сбъдване на желанията ти !     bouquet

Благодаря Ви много за пожеланията Каролина, sanja_2, Kalida, imaznachenie, denzul, Yanadark !  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 676
Каролина прекрасно на4ало на новата тема както винаги Peace

Srecialka аз съм в Брамптон ако те устроива няма проблени

Момичета, ние вече ще ставаме 4-ма, живот и здраве. Praynig  Heart Eyes  Замислям дали да не го родя второто в Канада, как мислите newsm78, но ме е страх от мисълта, че ще бъда сама в  това начинание- някой решавал ли се е на тази смела постъпка? Искам детето да има канадско гражданство, защото ние още нямаме  Sad

msbilt ами аз мисля, 4е пове4ето майки в тази тема са родили тук. Няма нищо страшно Hug ли4но аз даже предпо4итах да родя в Канада.

Честито на всички рожденици и за всички новородени бебенца  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт