Чака мама МАРТенско мъниче, да направи първото ритниче!

  • 10 302
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 18
Е, Били, браво! Това наистина е готино.
Да кажа и аз - днес си записах час за ФМ за следващия четвъртък при д-р Марков. Надявам се всичко да е ок. Като имам новини ще ви информирам.
А между другото се чудя - вие по каква линия си вземате болнични. Аз ходя на ЖК не по здравна каса и май ще имам проблем с болничния  newsm78

# 241
  • Мнения: 326
Аз също не ходя на ЖК по здравна каса и нямам проблеми с болничните. Казах, че не желая повече да ходя на работа и това беше.
Днес ходих на покупки - купих си много яки бременни дънки, размер XS, стоят ми много добре. Купих си и ниски обувки, удобни за ходене. Не съм носила ниски обувки от години и сега свиквам да ходя с тях.  Laughing
И аз искам да ходя на ФМ при д-р Марков. Ще питам Джонгова дали мога да отида при него вместо при Мазнейкова, където иска да ме прати тя.  newsm78 Нещо не чета хубави неща за нея.Thinking

# 242
  • Мнения: 18
roniboni, ти в Лора ли ходиш при Джонгова? Защото мисля, че на снимките на бебчо видях, че пише център Лора. Аз също ходя там, но при Щерева, та затова питам.

# 243
  • Мнения: 4 406
Били, таблицата даде грешен резултат за баткото  Laughing надявам се да греши и за бебето, щото дава да е мъжко, а аз искам щъркел с розови гащи  Laughing Laughing

# 244
  • София
  • Мнения: 3 123
на мен пък за предишната бременност ми отговаря вярно.За тази още не знам,пък и не знам и аз като Ники ,кога съм забременяла-ако е юни ще е момиченца,за което силно се надявам. Grinning
 А стихчето е написано от Lali -тя пише в проблемното и в искам бебе.

# 245
  • Мнения: 382
Здравейте мамчета!
Аз от доста време не съм влизала тук,но ме хвана мигрената и не бях за РС.Сега ще се опитам да ви почета малко та да вляза в час с темата #Crazy
Лек ден  bouquet

# 246
  • Мнения: 44
На мен пък таблицата ми излиза вярно за първото. И за второто ми показва че ще е момиче  Simple Smile, но ще видим, след някоя друга седмица

# 247
  • Мнения: 1 446
Опитайте с тази таблица:
Таблица на пола

Работи на принципа последно обновление на кръвта. На повечето ми познати е уцелила, а при вас как е?

Момичета, искам да ви попитам какво бихте направили на мое място:
Лекарят ми ми препоръча да си направя БХС, токсоплазмоза и ФМ и да ги направя при него. /Не ми даде картончето за БХС/. Днес се обадих да проверя колко ще ми струва удоволствието - и ето резултата:
БХС - 70лв
Токсоплазмоза - 20лв. /в клиниката ще ми я направят за 12лв/
ФМ - 80лв
Ако ги направя в София - ще ми излязат по-евтино /в това число и пътя/, при по-добри специалисти.
Мисля пак да сменя лекаря. Не обичам да ме третират като ходеща машина за пари.

А вие как мислите? Гонят ме бременните нерви, или мамка му, някои лекари станах милионери на наш гръб?

# 248
  • Мнения: 3 621

БХС - 70лв
Токсоплазмоза - 20лв. /в клиниката ще ми я направят за 12лв/
ФМ - 80лв
Ако ги направя в София - ще ми излязат по-евтино /в това число и пътя/, при по-добри специалисти.
Мисля пак да сменя лекаря. Не обичам да ме третират като ходеща машина за пари.

А вие как мислите? Гонят ме бременните нерви, или мамка му, някои лекари станах милионери на наш гръб?


може би те гонят бременни нерви , НО повечето лекари са разбрали че всяка една жена дава мило и драго и колкото пари и кажат за да разбере че с бебето и всичко е ОК .  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire вбесяват ме такива доктори , имаш право да го смениш и да си направиш изследването където поискаш и където смяташ че ще получих по- доброто

# 249
  • Мнения: 326
roniboni, ти в Лора ли ходиш при Джонгова? Защото мисля, че на снимките на бебчо видях, че пише център Лора. Аз също ходя там, но при Щерева, та затова питам.
Да, ходя при д-р Джонгова сигурно от 5 години и съм много доволна от нея. Затова реших тя да ми следи бременността.

# 250
  • София
  • Мнения: 3 123
иска прекалено много-направо е нагло.БСХ е 25 лв.,какви 70 лв.-тоя е луд! Twisted EvilТоксоплазмозата и аз я правя за 18 лв.,та по става.

# 251
  • Мнения: 1 446
Предполагам, защото съм от Пловдив и трябва да я изпратят до София, затова толкова се вдига цената, но все пак ми е скъпичко. В крайна сметка - толкова струва и едно легло за бебето.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Славундер, никакви нерви не са - абсолютно си права да се дразниш! Някои лекари и клиники прекаляват. Аз досега съм доволна от моя в това отношение. Дано и занапред е така.
Първата табличка съвпада с мен и брат ми. Тази http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3979946 също. И тя е от априлския форум. Аз нали се ровя и в двата  Embarassed Аз им се радвам, защото показват, че бебока ще е момченце, ама да видим какви гащи ще обуе след някоя друга седмица щъркела  Wink

# 253
  • Мнения: 594
На мен линка към руския сайт много ми хареса. Съвпада за дъщеря ми, а пък за бебока казва, че ще е момиче пак  newsm44. А според първата табличка дъщеря ми трябваше да е момче  Mr. Green

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Руския вариант /първия/ също съвпада с мен и брат ми /това ми е най-достъпно за сравнение все още  Embarassed/, а на мен показват девойче  и двата варианта в руския сайт Grinning  Май ще чакаме доктора да пророкува baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт