Как се обличае в това променливо време?

  • 2 967
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Все още си ходя гола,нахална и млада.

Важното е че не написа "сополива".  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 975
И на мен ми е болен този въпрос, за едната разходка голямо чудене пада. А днес се загледах в хората и забелязах, че пак започва да става интересно - ту ботуш и дълъг ръкав, ту чехли и потник  Joy Joy Joy Много ми е забавно в такова променливо време  Wink

# 32
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
 Mr. Green
аз вчера бях с едното зимно яке и пуловер ( в Сф съм ) и ми беше леееко хладно...  Thinking
днес е по-топло, но ми писва да се чудя дали ще ми е студено и какво да облека!

# 33
  • Мнения: 3 782
Направо ми прилошава като отворя гардероба. Направо ужас! Преди като че ли не бях толкова зиморничава, но сега постоянно ми е студено, все не мога да се натъкмя, слагам си жилетки, якета. А за обувките, вече от седмица съм забравила чехлите. Есенните обувки са задължителни. Гледам обаче,че по магазините не зареждат с обувки, а направо с ботуши.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Луда работа, ви казвам!

Сутринта бях убедена, че ще си облека късото кожено яке, сега съм си приготвила една дънкова риза с 3/4 ръкав!  Laughing

# 35
  • Мнения: 619
Направо ми прилошава като отворя гардероба. Направо ужас! Преди като че ли не бях толкова зиморничава, но сега постоянно ми е студено, все не мога да се натъкмя, слагам си жилетки, якета. А за обувките, вече от седмица съм забравила чехлите. Есенните обувки са задължителни. Гледам обаче,че по магазините не зареждат с обувки, а направо с ботуши.
Има доста логика... вече го обръщаме на два сезона само-лято и зима ....

# 36
  • София
  • Мнения: 3 271
Дънки, блуза с къс или дълъг ръкав и дънково яке - тези дни съм на тази вълна.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 289
И на мен ми писна от тва време,в момента съм в такава чуденка-изкарала съм по топли дрехи,но и не прибирам летните,а нямам място и за едните и другите в гардероба.А казаха че средата на месеца ще бъде 30 градуса и именно затова не прибирам летните парцали,направо ми писна вече с тва време,то верно смешна работа едни ходят с ботуши,други още немогат да се откъснат от летните дрешки,въобще пълен хаос.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Ох, леле, добре че само днес съм почивен ден, та имам време да мисля половин ден какво да си сложа. Иначе, тежко и горко ми е.  ooooh!

Смейте се, ама аз съм с нов тоалет  hahaha Айде, тръгвам!  Mr. Green

# 39
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дебела дънкова пола, блуза с дълъг ръкав и дънково манто до коленете. Само че сглупих и слоших чехли вместо обувки и сега краката ми са ледени.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Днес съм с риза и панталон, а отгоре кожено сако. Добре ми е така  Wink

# 41
ами и аз съм с ботуши Simple Smile всъщност станле ли под 20 градуса вече  ми е съвсем ормално да ги нахлузя Simple Smile)) много съм си зиморничава и гледам да се екипирам с топли дрешки, пък после ако се затопли ще се поразхвърля пак. Жалко наистина,че лятото отминава - тъжно е някак...

# 42
  • Мнения: 5 362
Днес сефтосах дългите ръкави и затворените чехли Mr. Green
Сутринта умрях от студ,докато дойда на работа,и ще се екипирвам вече по-яко Wink

# 43
  • Мнения: 857
Aми примерно дълги дънки, потник/тениска и отгоре дънкено яке или някое горнище.Обувките -сандали или кецове някакви

# 44
  • Варна
  • Мнения: 815
И на мен ми е трудно да свикна с това време и че края на лятото дойде. Cry Аз излизам с блуза с дълъг ръкав и дълги дънки или панталон, както и със затворени обувки. Яке още не слагам, ама май скоро ще се наложи. А така искам пак да е лято, само да е лято.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт