Как се обличае в това променливо време?

  • 2 964
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Само да кажа, че можех да тръгна и по чехли. То много топло беше, въпреки, че уж духаше ветрец.

Общо взето добре се облякох, много не се потих, но утре може и по чехли да тръгна, че го дават пак слънчево.

# 46
  • Мнения: 401
аз вече ходя с коженото яке-но то е мн тънко,дънки и блузка с дълъг ръкав,но все още с чехли-утре ще ходя да си купя обувки Simple Smile

# 47
  • Мнения: 401
аз вече ходя с коженото яке-но то е мн тънко,дънки и блузка с дълъг ръкав,но все още с чехли-утре ще ходя да си купя обувки Simple Smile


купих си и направо тръгнах с тях -такива рани имам сега-какво да правя много ме е яд-а искам да си ги нося,но за момента нямам др затворени-как да ги отпусна Sad
иначе са много хубави и бяха и удобни Sad
ще пратя снимки утре на обувките

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Истината е, че или ми е топло, или студено. Нещо още не мога да вляза в час с времето... И на мен ми липсва лятото...

И аз съм така. Или ми тракат зъбите от студ или се потя, само се събличам и обличам. Tired
Дано се позагрее отново.

# 49
  • Мнения: 4 053
днес май е за кожух  santa2

# 50
  • Мнения: 1 250
Все още ходя с летни обувки - с отворени пръсти и пети. Обличам се така, че да има какво да събличам, като се сгорещя. Обикновено с дънки или панталон, потник или блуза с къс ръкав и много тънко кожено яке или дънково, което да свалям при нужда. Но аз и не ходя пеш, та не мръзна много.

# 51
  • Мнения: 18 542

купих си и направо тръгнах с тях -такива рани имам сега-какво да правя много ме е яд-а искам да си ги нося,но за момента нямам др затворени-как да ги отпусна Sad
иначе са много хубави и бяха и удобни Sad
ще пратя снимки утре на обувките

Зависи къде ти убиват. Една колежка си носи новите обувки на обущар да й ги отпуснат. Процедурата е следната. Подпираш обувката на нещо и покриваш с мека кърпа, после с един чук започваш да чукаш по кожата докато поомекне.
Малко идиотско го обясних де, но работи.

# 52
  • Мнения: 393
Откакто се застуди съм със затворени обувки тънки блузки, но с дълъг ръкав и дънково яке или суичер, ама както ми е студено в момента на ботушки не бих отказала Laughing , а като гледам някои мадами по сандалки и ми става още по студено, ама явно те са с гореща кръв

# 53
  • Мнения: 852
Аз на студено не мога да вирея,щом малко застудее и се навличам здраво.Дълги дънки,дълъг ръкав,сако или якенце..... Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 1 176
Мислех, че още е рано за ботуши, но не ... завидях благородно  Grinning на няколко мацки с крачета на топло. Пффф  Grinning Само да си купя и се понасям и аз така. Студено ми е.

# 55
  • Мнения: 436
Не е рано за ботуши - от онези пролетно-есенните модели, дето не са много дебели. Ако имах такива, сигурно бих си ги носила.
Иначе аз излизам сутрин много рано и е страшен студ - около 7-10С максимум. Ходя на работа по дънки, дънково сако, блуза с дълъг ръкав и затворени обувки. Но вечер понякога ми е горещо.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 079
Все още летните дрехи, най - често съчетани с яке (деним) или суичър, ако го раздавам по - спортно.

# 57
  • Мнения: 3 622
Слагам панталон или дънки с потниче или блузка с къс ръкав, защото в офиса е топло, а като връхно сако или кожено тънко якенце - сутрин като тръгвам за работа е доста хладничко

# 58
  • Мнения: 146
Виждам доста момичета с ботуши, доста рано ми се вижда на мен Simple Smile
Аз съм с обувки (пантофки на висок ,дебел ток) , дънки или панталон , блузка с дълъг ръкав , и якенце.. И най-вече съм с чадър в чантата Simple Smile

# 59
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Ами аз преди да изляза постоявам 1-2 минути на терасата,за да преценя как да облека себе си и бебето,но като отворя гардероба и също се чудя с това или онова,да не ми е студено Rolling Eyes или пък горещо Confused и направо лудите ме хващат.Все още си обличам потник или тениска с къс ръкав,а за връхна дреха вземам суитчър или елече

Общи условия

Активация на акаунт