Малко котенце търси добри стопани

  • 3 872
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Наистина е голям сладур Hug стискам палци Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 540
Може би трябва да му направя нови снимки в цял ръст, защото вече е видимо порастнал. Наляхме тумбака и загладихме косъм   Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Много е хубав!

# 18
  • Мнения: 1 540
Побутвам темичката...
Този сладур расте и заяква все повече Simple Smile Много е игрив и няма търпение някой да го поиска и да си играят   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 317
и аз побутвам.

# 20
  • Мнения: 1 540
Котето още си търси стопани..

Има нови снимчици за любителите на котки и дано неговите бъдещи стопани да са някъде на около и да гледат  Praynig



Още нови снимчици на този линк -

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=171507

# 21
  • Мнения: 5 317
все по сладко става. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 540
Да, както се казва, заглажда косъм  Simple Smile Невероятен сладур е просто.

Никой ли не иска да си го отглежда вкъщи? Скоро ще сложа още снимки на котаранчо.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 540
Хоп, хайде още сладки моменти с Бъндъл -



Вече си изпотроши мустаците от игра, но почват да растат. Сега и веждите е метнал да троши  Simple Smile

Продължаваме да му търсим добри стопани. Имаше едно обаждане за него, но така и не успяхме да се срещнем с хората. Може би не са от Варна и не са успели да разберат къде трябваше да се чакаме... Хм...

# 25
  • Мнения: 854
Места за обяви:

dog.bg
без дом  dog.bg     malki obiavi     all.bg     bazar.dir.bg     focus.bg     na ti s prirodata     drugi malki obiavi     filibe.com         obiavibg     dalavera.net     clubove na dir. bg     pozvanete        e-motion   dogchampions   obiavi-bg.com    abv.bg    битак.инфо  мамче.ком портал.бг  www.зоомания.орг (изпишете на латиница)   burkan.info


На телефон 91938 - можете всеки ден да пускате безплатна обява във вестник \"Позвънете\" - интернет се посещава от едни хора, а вестниците се четат от други (общо взето), при всички положения - аудиторията се увеличава.


Koтаранчето е супер сладурско!  Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 540
Пуснала съм обяви на всички споменати места, може би без зоомания и догчемпиънс. Всичко останало е "покрито".
Сладурчето е един път  Simple Smile Ако имах възможността, бих го запазила за себе си. Страхотен характер е писанчото  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 317
ей,голямо сладурче.

# 28
Скъпа rorrr, котето е страхотно, но аз си мисля, че трябва да го запазиш за себе си и то не защото никой не би искал да го има, а защото то е твоят късмет, както прочетох намерила си го пред мястото където живееш. Знай, че няма нищо случайно и според мен трябва да си остане при теб и никой друг. Разгледах целия албум на малкия палавник и видях колко е привързано котето към теб и колко те обича. Не го оставяй!Зная, че и ти вече си свикнала с него и още се чудя, защо не изтриеш всички обяви и не прегърнеш малкото си късметче........то ще ти бъде благодарно!Когато искаш нещо, цялата Вселена ти съдейства да го постигнеш!!
P.S. Преди известно време почина моето коте, което страшно обичах. Много ми липсва, чувството е ужасно.......не си го причинявай и ти, защото вярвяй ми този малък ангел ще ти липсва! Желая ти да вземеш правилното решение! С много приятелски чувства: stoli

# 29
  • Мнения: 1 540
НЕ мога да задържа котето за себе си. Ако можех, нямаше да се занимавам с обяви и прочее. Не живея в собствено жилище, не мога да натрапвам животинче на другите хора в къщата. Миналия уикенд мъничето беше на косъм да умре, защото най-вероятно беше близало масло от мотора на единия ми съквартирант. Повръщаше постоянно и слава богу, че го оправихме! Другите в къщата не се съобразяват с това, че има коте. НЕ мога да ги накарам да съжителстват с котето и да внимават заради него. Котето ще порастне и ще почне да се качва по масата. Там се оставят остри ножове, които то може да бутне; храни, които може да "обезчести". Тук там се мяркат разни развалени неща, вчера извадих счупено стъкло от бирена бутилка изпод фотьойла. Трябва да следя дали е затворена вратата към въпросния мотор, за да не отиде котето пак там. Не мога да давам уроци по възпитание на съквартирантите си. Не те са длъжни да се съобразяват с това, че съм спасила коте, а аз трябва да се съобразявам с тях. Разбира се, че съм се привързала към котето, страхотна животинка е. Обаче като знам, че ще му намеря добър дом, няма да ми е тъжно. Да ми липсва - да, но не и да ми е тъжно. Защото искам добър живот за животинката. Бъзикаме се със съквартирантите, че ще си подаряваме котето по рождените дни, за да остане в квартирата. Истината е, обаче, че те не могат да гледат котка. Затова искам Бъндъл да си има хубав дом, където всички да се грижат за него и да се съобразяват с това, че има котенце в къщата.
Това е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт