Къде почивахте това лято и как прекарахте отпуската си?

  • 2 925
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
В Гърция и после на Константин и Елена . Доволна съм , още повече , че бяха дълги почивки  Laughing Само че , повече в България на море няма да стъпя  Confused
Ходихме и в Родопите за няколко дни - в Смолян  Peace

# 16
  • Мнения: 1 951
Само че , повече в България на море няма да стъпя  Confused
Ходихме и в Родопите за няколко дни - в Смолян  Peace

Да, забравих, че и ние ходихме до Родопите, но не го броя за почивка, защото падна голямо обикаляне и пътуване.

Pipinka, защо така си се разочаровала? И защо изневерихте на Албена тази година?

# 17
  • Мнения: 22 919
Малчо беше 10 дни с майка ми на Лозенец края на юни.Ние отскочихме за два уикенда дотам.Бяхме 4 дни във Велинград,в най-големите жеги.После 1 седмица в Гърция,на Халкидики.Вчера се върнахме последната ни разходка до морето-уикенд на Кавала.Времето там е страхотно в момента.

# 18
  • Мнения: 4 390
А, били сте в Панорама Форт Бийч. Grinning
И аз бях там.

# 19
  • Мнения: 3 537
Даааа. GrinningТи кога беше там?

# 20
  • Мнения: 4 390
Тази година изкарах най-големите горещини там - края на юни-началото на юли. Grinning

# 21
  • Мнения: 3 537
Разминали сме се.Пък и да не бяхме,не се познаваме . ConfusedНие бяхме там до 23 юни .

# 22
  • София
  • Мнения: 495
Ние почивахме 2 седмици през юли,от които 9 дни бяхме в Китен. Беше добре, но скоро няма да повторим там.

# 23
  • София
  • Мнения: 228
Германия /Хамбург/ за 4 дни. Гърция /Аспровалта/ мисля, че пак 4 дни останахме. Поморие 10 дни. Китен 2 дни. Златни пясъци 2  дни. В събота се върнахме от Солун и Халкидики. Доста приятно лято изкарах.  Peace

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В по-голямата част бях в България, но там за мен не е почивка, защото прекарвам времето предимно по инстанции и срещи с роднини и приятели. Бяхме в Търново, край Варна и Копривщица, но истинската почивка беше няколко дни на Метеора в Гърция и Охридското езеро ( супер място и го препоръчвам. Квартирите са по-евтини от тези в България ).

# 25
  • Мнения: 4 965
Аз бях почивка почти цялото лято - юли и август /през юли изкарахме известно време на вилата/, но истинската отпуска ни беше през август.
Първо, отидохме на Боровец - във вилно селище "Ягода" и там направихме рождения ден на децата. После, ние с мъжа ми ходихме с кумовете на Копривщица и на Шипка /децата в това време все още бяха на Боровец, но вече с моите родители/, а от 20-ти август изкарахме 10 дни с децата и с кумовете ни на Ахтопол /естествено, обиколихме и Синеморец, и Резово, и на цирк ходихме/...
Последните 4 почивни дни искахме да идем до Солун, ама аз се тръшнах болна и нищо не стана от плана. Надявам се бързо да се съвзема, че от другата седмица съм пак на работа, а и планираме наистина да си реализираме 1 уикенд в Гърция.
Беше страхотно.

# 26
  • Мнения: 121
В Китен на плажааа.Бяхме няколко дена,но си по4инах добре

# 27
  • Мнения: 3 537
Стига де! ConfusedСамо аз ли се подлъгах,да пусна снимки! ooooh!

# 28
  • Мнения: 677
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!

# 29
  • Мнения: 1 426
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!



казва се алкохолен туризъм

Общи условия

Активация на акаунт