Скара, бира,пАнаира

  • 2 013
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Хе,хе от днес започва и панаирът в Разград.Има много люлки,виенско колело,гондола,пиротропер....шатри с кебапчета,наденички,бира.Панаирът съвпада и с изложението"Произведено в България".Има хубави български стоки,директно от производителите и..на добри цени.Така,че ако искате ЗАПОВЯДАЙТЕ в нашия чист и приветлив град Разград! Hug

Била съм на панаира в Разград, но преди няколко години. Готино беше, много даже. Обичам си го този град Heart Eyes

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
В Пловдив няма такива неща. Иначе на панаир съм ходила, де. Едно време.Като малка. Мн. се радвах на сергиите с дрънкулки и на захарния памук. Grinning

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ееее, колко хубаво беше на тия панаири!
Освен пръстените "калинки" и захарните пръчки, там само можеше да се намерят огледалца със снимките на известни актьори на гърба. И пластмасови "коубойци" и индианци. Голям купон беше. В Димитровград мероприятието официално се наричаше "Празник на родния край". Като поотраснах ми беше много смешно това име, защото за малко хора новият град е роден, ама сигурно друго са имали предвид. Но продължаваше 1 седмица и беше последното голямо забавление преди новата учебна година.

# 18
  • Мнения: 801
по тези панаири задължително си купувахме рисувани филмчета за прожекционния апарат. Сещате ли се? едно време се продаваха малки процекционни апаратчета и много интересни филмчета. Ей сега примерно, когато си бях на Видин, изрових апарата и пуснах на Радост едно филмче за "трите гладни мечета"....
Не съм виждала да се продават такива филмчета сега, а бих си купила - в апарата им още живот  Wink

# 19
  • Видин
  • Мнения: 168
Направо не повярвах първият път ,когато майка ми каза ,че ще има панаир във Видин .Егати кефа!!! Ходих,е не беше като едно време ,но се забавлявах истински.Последно бях и в Чирпан .Сега чакам във Враца панаира.Еххх,Панаири ,панаири и скара ....и бира.....

Общи условия

Активация на акаунт