Захранване на 6 месечно бебче-как,кога,защо и с какво?

  • 1 950
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Мен също ме заинтригува темата. Дъщеря ми е на седем месеца и преди месец я захраних с оризова каша- готова на Нестле. Четейки назад обаче съжалявам, че нямах интернет преди месец, за да й правя сама каша, ако действително е вярно, че съдържат захар (макар че специално ги разгледах и си избрах без добавена захар). Жалко е, че маркетинговите трикове се прилагат и при детските храни.

# 16
  • Мнения: 2 652
Добре де, четох какво ли не и всъщност по-добре с готови пюрета или домашно приготвени да се започне?

# 17
  • Мнения: 1 924
Някои ще кажат,че домашното си е най-хубаво.Други-че контролът на качеството при готовите е на високо ниво.Всъщност ако имаш време и желание,защо да не правиш домашни пюренца Laughing Лично аз засега не се вълнувам за пюретата,били те готови или хоум-мейд,насочила съм се към педагогическо захранване Grinning

# 18
  • Мнения: 2 652
Лично аз засега не се вълнувам за пюретата,били те готови или хоум-мейд,насочила съм се към педагогическо захранване Grinning

Къде да прочета повече за него?

# 19
# 20
  • Мнения: 4 546
а с какво е по-добре да се започне - с каша или с пюре?

# 21
  • Мнения: 966
Аз захраних с домашно приготвено пюре от моркови с добавена кърма(5 дни по лъжичка,2,3,4)после един ден почивка  и картоф с кърма(5 дни),пак 1 ден почивка оризова каша,ябълка.........

# 22
Здравейте и от нас
Ние се захранихме с оризова каша,малко се мръщеше но я изяде сега мисля да давам картоф,после картоф и морков,нищо не съм давала от зеленчуците,мисля и че кисел може но не съм много сигурна,какво ще ми посъветвате.

# 23
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Каква е оризовата каша с която захранихте? Аз мислех с тази на Нестле, но знам ли....  newsm78

# 24
# 25
  • Мнения: 2 729
Иаз чета какво ли не по темата и вече се обърквам,сега сме на пет месеца и се надявам другия месец педито да ме посъветва какво да правя.
Вашите педиатри какво  казват,нали в крайна сметка на тях трябва да разчитаме когата нещо не е ясно във връска с отглеждането

# 26
  • Мнения: 2 652
Каква е оризовата каша с която захранихте? Аз мислех с тази на Нестле, но знам ли....  newsm78

Мойто педи препоръча на Фризо, ама знам ли и аз  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт