FLAX OIL-дава здраве и топи мазнините!!!

  • 16 560
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 614
побут...

някой?
тази опаковка?

май аз ще им направя сефтето...

# 16
  • Мнения: 1 368
побут...

някой?
тази опаковка?

май аз ще им направя сефтето...
GreenApple Аз вчера ходих в Диетичен м-н, уж да търся описаните по-горе FLAX OIL капсули. Но девойката ми препоръча точно тези от снимката.Този , снимания бил най-добрия диетолог(май американец каза) и самите капсули били най-добрия синтез на Омега мастни к-ни.Като съотношението за Омега 3-6-9 както следва: 1:2:1. Това е най-доброто съотношение за правилното им усвояване, така ми обясни тя. Струваха 27лв. и почти ме спечели за каузата. При първа възможност ще си купя. Аз в момента ям смес от сусам+лен+мед.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 614
побут...

някой?
тази опаковка?

май аз ще им направя сефтето...
GreenApple Аз вчера ходих в Диетичен м-н, уж да търся описаните по-горе FLAX OIL капсули. Но девойката ми препоръча точно тези от снимката.Този , снимания бил най-добрия диетолог(май американец каза) и самите капсули били най-добрия синтез на Омега мастни к-ни.Като съотношението за Омега 3-6-9 както следва: 1:2:1. Това е най-доброто съотношение за правилното им усвояване, така ми обясни тя. Струваха 27лв. и почти ме спечели за каузата. При първа възможност ще си купя. Аз в момента ям смес от сусам+лен+мед.

мерси   bouquet
убеди ме  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 292
Хубава темичка за продукта FLAX OIL капсули, който пия и аз от известно време и съм много доволна , свършвам първата опаковка ,пия по около 3-5 капсули след ядене ,имах една малка болка в крака вече я няма , а и освен това мисля че се отразява добре и тялото ми като цяло като тонус ,поне така го чувствам. Мисля че от всички хранителни добавки които съм приемала ,тази най бързо ми се отрази ,добре са си свършили работата амерканчетата. И още нещо само искам да добавя , не очаквайте светкавични резултати ,това е хранителна добавка и трябва да се понатрупа преди да има каквито и да било резултати, затова малко търпение дами!

# 19
Аз също пих известно време от американския продукт и също мога да твърда , че съм доволна. Не знам за отслабване , но косата ми стана много по-мека и блестяща, а  кожата ми също я чувствам много добре хидратирана. Мисля , че това е много добър продукт и който има възможност си заслужава!    Flutter

# 20
  • Мнения: 4 678
Само внимавайте ако сте с ниско кръвно Peace

# 21
  • Мнения: 10 758
Само внимавайте ако сте с ниско кръвно Peace
Защо?
Аз съм с ниско.

# 22
  • Мнения: 4 678
Aми защото го сваля малко  bouquet

# 23
  • Мнения: 10 758
Aми защото го сваля малко  bouquet
Е, нали няма да се гътна Mr. Green
Пък и ако трябва, ще накарам децата и мъжа ми да ми го вдигнат.Колко му е.....малко нервички Joy

# 24
  • Мнения: 4 678
Ами зависи от дозата Peace
А за нервите-успех Laughing
Ако пиеш по 3 капсули на ден, не знам как ще ти се отрази на кръвното  bouquet

# 25
  • Мнения: 10 758
Ами зависи от дозата Peace
А за нервите-успех Laughing
А, мерси Wink

# 26
  • Мнения: 1 685
 HugЕ пък аз смятъм да пия максимума от девет newsm78-за ударен и бърз ефект PartyАма си мисля,че не свалят кръвното директно и задължително,а смъкват холестерола и от там който има високо кръвно-му пада,който няма-цъфти от здраве Laughing-и всички дружно отслабват Joy

# 27
  • Мнения: 1 085
Ми и аз днес си купих маслото но не знам как да го пия.По колко капсули и кога.Сега се наядох и може ли да го пия след ядене или от утре да почвам.Ям по 2 пъти на ден и сигурно ще го пия по толкова но по колко таблетки не знам.Не са ли много тези 1000мг на таблетка.Някой ще разясни ли малко повечко по въпроса и наистина ли е толкова полезен за килограмите?
Извинете ако са ми тъпи въпросите но.........

# 28
  • Мнения: 1 085
Не мислите ли че това е по доброто за нас жените?

http://www.barleansbg.com/woman_more.html

# 29
  • Мнения: 488
Да, и аз се интересувам!
От октомври никой не е споделял... Как ви се е отразило? Пиете ли го още?

Общи условия

Активация на акаунт