Лек против подсичане?

  • 13 505
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Като беше по малка ползвахме преварен зехтин,сега ползваме Бочко, досега сме нямали проблеми   Peace

# 16
  • Мнения: 766
Бочко - досега не знам какво е подсичане  Peace

# 17
  • Мнения: 317
Използвам темата на майчето за да попитам  с какво мажете  при вече подсечено място - при нас не е подсечено дупето , а на свивките на крачетата и  покрай тях . Все си мисля , че се получи така след последният прием на антибиотик .

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Бочко!
Много съм доволна от него. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 610
Използвам темата на майчето за да попитам  с какво мажете  при вече подсечено място - при нас не е подсечено дупето , а на свивките на крачетата и  покрай тях . Все си мисля , че се получи така след последният прием на антибиотик .

Пробвай балсама на Д-р Тайс. При бебо помагаше при някои алергични зачервявания на свивките под памперса или на бузките.

# 20
  • Мнения: 222
Бюбхен-крем против подсичане Peace Страхотна работа върши и дори тежко подсичане оправя за няколко часа. Wink
Peace

# 21
  • Мнения: 2 677
Бочко действа безотказно!

# 22
  • Мнения: 814
 Ползваме кремчето на Мустела против подсичане и съм много доволна от него

# 23
  • Варна
  • Мнения: 506
Бочко действа безотказно!
Peace
Моето дете веднъж се е подсичало и Бочко ни спаси за ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 622
Ползвам Мустела, а в момента съм с Бюбхен- и от двете съм доволна-не се е подсичал. От родилното го изписаха страшно подсечен, чак кожата се белеше и нищо не помагаше, Бочко, Здраве, всякакви мазила и бабини диветини и се оправи за 2 дена с Клотримазол, кремче за 3 лв, само че има кортикостероидна съставка.

# 25
  • Мнения: 724
Само когато видя че и е червено дупето мажа с Местела против подсиччане и не съм имала проблем до сега.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Бюбхен-крем против подсичане Peace Страхотна работа върши и дори тежко подсичане оправя за няколко часа.И двамата ми сина съм отгледала с него(единия още го ползва) Wink

и аз ползвам същия и съм много доволна също  Peace

# 27
  • Мнения: 406
Започнах с Чико-нищо.Минах Нивеа, Бейби тан , Бочко и след това Бюбхен и с него си останахме! newsm10

# 28
  • Мнения: 1 069
Още един глас за Бочко. Когато бяха бебета беше малко по- различен, но помага безотказно!

# 29
  • Мнения: 156
Някой по- горе беше споменал "сръбска мас", кремчето се казва павловичева маст и наистина  е много ефикасно, аз съм ползвала "Бюбхен" и "Бочко", но от маста съм най- доволна.

Общи условия

Активация на акаунт