Вече не ни помагат лекарствата?!

  • 2 658
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Колко е голямо, ходи ли на ясла/градина? При дъщеря ми също всичко започва от хрема, кашлица и бронхит. Е, не е толкова често, както при вас. Имуностимулатори тази година не мисля да давам, не знам....

# 16
Много благодаря на всички, които са писали по тематал.Дават ми насока.А Симона е на 3г.4м. и ходи наградина.А тестовете за алергия се правят на по-големи деца ,за да са по-достоверни,така поне съм чула. HugА по въпросо със здравословното хранене сме го опитвали много пъти, просто самото дете отказва да яде едно даже много старателно избрано и здравословно меню.Даже украсено или със формички ,или като животни и др. такива.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 18:46 от gen-4e-to

# 17
Преди имах подобни проблеми с моето дете, но от около 4 години вече не!! Hug
Той също пие Бронховаксом - първата година -през три месеца, общо 2 пъти за годината, после всяка година по веднъж наесен. Чудесата се случват Hug
С всяка година се чувства все по-добре, а от 3 години не е "помирисал" антибиотик.
Това си е истински швейцарски имуностимулатор, който ми спести доста притеснения, безсънни нощи и поредица от антибиотици и други лекарства.
Опитай, като внимаваш за правилното провеждане на схемата. Ако проблемите са много чести - направете един курс и пролетта. Тогава, сигурна съм, няма да питаш инфекции, кашлици и т.н., а за увеселителни паркове и т.н.
 Hug  bouquet

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Jil2003
Цитат
Друг пример - макйа ми цял живот е била вегетарианка и следва стриктно режима на Лидия Ковачева и лечебният глад - е, сега е с рак на гърдата , диабет, хормонални смущения, увеличен черен дроб !
Не искам да споря, просто аз не вярвам заради личния си горчив опит!

 Така е, лечебния глад и хранителните добавки не са "панацея", защото се забравя че освен тялото имаме и Душа, а тя най-много страда и боледува, и след като навреме не и се обърне внимание, тя разболява тялото, по-точно прави го податливо на разболяване.

Общи условия

Активация на акаунт