Защо българките мразят рускините?

  • 17 711
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз не ги мразя. Моето впечатление е, че са сдържани . Познавам общо три рускини, две от които са родом от Москва. И трите рядко се усмихват.
Много интелигентни, фини жени. Peace
 

# 136
  • Мнения: 442
странно! уж съм българка, пък не мразя рускините.
дали съм истинска българка, тогава?

охх! сега видях, че темата е пусната от данчо.радев.
... да ме прощавате

# 137
  • Мнения: 7 122
Не ги мразя, защото няма за какво.
Но вчера една рускиня, която живее в България вече повече от 30 години на развален български ни разясняваше колко гадно е всъщност времето тук.  Joy

# 138
  • Мнения: 184

Малко сте чели Лиска, затова Ви бяга смисъла! Като почетете повече ще разберете!  Wink


Достатъчно за да си направа извод за каква к..а л.ка става въпрос. Peace
[/quote]

Бамби, няма нужда от обиди, моля.
Лиска не е куха лейка, ама изобщо даже!!! Достатъчно и предостатъчно, бих казала, интелигентна е.
Виж, за хората, които употребяват този израз, без да познават човека отсреща, не говори добре.
Как мислиш?

# 139
  • Мнения: 389
Истината е, че освен ако не помедитираш върху постинга й, рядко може да се проследи стройна мисъл в спартанския израз на Лиска. Но тя е като джаза - не трябва да й търсиш подредба, а да я приемаш и оценяваш каквато е.  Wink

А Бамби има право на мнение. Както всеки тук.

# 140
  • Мнения: 459
От моя личен опит /не е голям/, но където и да срещна рускиня, все стигам до извода, че са изключително нахални и безочливи.
Такива си срещал... Но разбира се, от 300 милиона рускоговорящи в света не може да няма и по-деликатни. Един приятел например по-миналото лято спа с 28-годишна ДЕВСТВЕНА рускиня. При това хубава. Оказа се, че в техния град Бийск ги държат девствени, докато не ги изтърват да идат в България. И тогава се почва. Пата-кюта Simple Smile)

СрещалА

# 141
  • София
  • Мнения: 589

Малко сте чели Лиска, затова Ви бяга смисъла! Като почетете повече ще разберете!  Wink


Достатъчно за да си направа извод за каква к..а л.ка става въпрос. Peace

Бамби, няма нужда от обиди, моля.
Лиска не е куха лейка, ама изобщо даже!!! Достатъчно и предостатъчно, бих казала, интелигентна е.
Виж, за хората, които употребяват този израз, без да познават човека отсреща, не говори добре.
Как мислиш?
[/quote]

Ами наистина не е хубаво да се обижда,съгласна съм с теб.Но ти от къде знаеш аз кой познавам и кой не?Ако наистина това е човек за който си мисля имам пълно право да го кажа ако не е моето сори.
Този човек има още един Ник напълно противоположен на този.Също този човек обижда на ляво и дясно както си реши,пък аз нямам право ,така ли newsm78
Може и да не е същия човек но мястото от където се пускат теми е едно и също.Инфото го нямам от сайта а друго място Peace
Ако греша публично се извинявам  bouquet
Развалихме темата за рускините Peace

# 142
  • Мнения: 3 521
Хайде, пак се заразвиха конспирации около пухкавата опашка на Лиска Laughing . Що си мислите, че за да кажеш на някого, че е тъпо парче ти трябва втора регистрация?


И за да не съм съвсем офф: едно нещо ми е направило впечатление, като общо между всички рускини, украинки и т.н., които познавам - може да имат 5 лв. в джоба, но ще си купят някой парцал да се накипрят, а това че в къщи може да имат само леща не ги касае. Голям минус, но все пак не е повод за "мразене".

# 143
  • Мнения: 184
Всеки има право на мнение!
Лошо е да се обижда!
Така си мисля аз.

# 144
  • Мнения: 7 837
Още една отчетна тема ще се пръкне - на репресираните рускини във форума...

# 145
  • София
  • Мнения: 589

И за да не съм съвсем офф: едно нещо ми е направило впечатление, като общо между всички рускини, украинки и т.н., които познавам - може да имат 5 лв. в джоба, но ще си купят някой парцал да се накипрят, а това че в къщи може да имат само леща не ги касае. Голям минус, но все пак не е повод за "мразене".


 LaughingАко трябва ще ям варени картофи ,Важно е да изглеждам добре затова ще си купя блузата.
Последния път това ми каза и  я купи Peace

# 146
  • Мнения: 6 167
намирам прилика между рускините и румънките.
не само в първосричието. жената, която работи при нас е  от румъния. типична рускиня.
ида 121, маникюр, злато от-до, поведение " навита съм" , уникален кикот, евтини манипулации.
и 80годишен да премине около нея тя го преценява по характерения начин - бюста й изведнъж се увеличава с две чашки, 
усмивката  става по-широка, погледа се заиграва, кикота става по-гърлен, а намеците все по-пикантни.
уникални жени са рускините и румънките.  харесват ми.


 

# 147
  • Мнения: 2 697
Още една отчетна тема ще се пръкне - на репресираните рускини във форума...

Хайде, няма нужда - вече си имаме една на рускоговорящите форумки и ни стига Heart Eyes

Иначе по темата - средностатистическата българка по мои наблюдения определено не питае мили чувства към рускините. Общо взето постовете дотук ме убедиха, че има определено има защо средностатистическата рускиня да не обича особено българките Wink

# 148
  • Мнения: X
Изчетох цялата тема.  Crazy



 Не съм средностатистическа българка, колкото и ако, това да се струва  кофти на някои съфорумки.
Познавам доста рускини.От нито една от тях не съм видяла нищо лошо.Дори и наполовина лошо, колкото от някои българки.

Дори и някога, някоя рускиня да ми направи кофти номер, то това е само една рускиня, а не всички. И пак няма да намразя рускините.
Не ме интересува коя рускиня какво прави под чаршафите си.Както не ме интересува и коя българка какво прави под чаршафите си.Освен когато чаршафите на първата и чаршафите на втората не се окажат едни и същи с моите.

Всички рускини, които познавам  са сръчни, чистоплътни, услужливи и се стараят да говорят български възможно най-чисто.
И да пишат грамотно.На български ,естествено.Много по-грамотно от някои българи (или представящи се за такива) в този форум.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 17:43 от Анонимен

# 149
  • Мнения: 2 697
Изчетох цялата тема.  Crazy
Всички рускини които познавам  са сръчни, чистоплътни, услужливи и се стараят да говорят български възможно най-чисто.
И да пишат грамотно.На български ,естествено.Много по-грамотно от някои българи (или представящи се за такива) в този форум.


Действително и на мен стремежът им да пишат грамотно ми е правил винаги потресаващо впечатление Peace

Общи условия

Активация на акаунт