Защо българките мразят рускините?

  • 17 726
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
28-годишна девствена рускиня? Сигурно те е метнал  newsm78
Ти го познаваш: Д.В.!!!

# 121
  • Мнения: 4 778
Останалите трябва да гадаем ли? И ако смея да попитам, въпросното девойче къде точно е било девствено?

# 122
  • Мнения: 3 521
И ако смея да попитам, въпросното девойче къде точно е било девствено?

И аз питам? Laughing

# 123
  • Мнения: 4 778
Нали, важно е да се уточни. По последни данни едно 98 % от жените са девствени в ушите, така че изнесената от Д.В. информация не е сензационна.

# 124
Останалите трябва да гадаем ли? И ако смея да попитам, въпросното девойче къде точно е било девствено?
НАВСЯКЪДЕ!!! Включително и в ушите!!!

# 125
  • Мнения: 3 521
Хахахаха...твоят приятел на колко години е? Защото след определен период е хубаво да се престане с вярването във феи и разни други приказни създания Peace

# 126
Хахахаха...твоят приятел на колко години е? Защото след определен период е хубаво да се престане с вярването във феи и разни други приказни създания Peace
36 направи тази година...

# 127
  • Мнения: 4 778
Този 36 годишния не си ти, нали? Защото ако си ти, лошо...

# 128
  • Мнения: 3 521
36 направи тази година...

Сериозна възраст.
Сърцето ми не би дало да обезчестя 28 годишен девственик. Без значение от коя паланка е дошъл. Неморални хора са това мъжете.

# 129
  • Мнения: 4 778
Сърцето ми не би дало да обезчестя 28 годишен девственик.
То не сърцето, а половия ти орган ще трябва да е стоманен за такава инвазия. Направо "разбиване на Китайската стена"

# 130
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз не мразя рускините.  Laughing

# 131
  • Мнения: X
Незнам това умозаключение от къде е, но си в грешка. Аз не мразя рускини, и не познам някое момиче около мен което дамрази жени от която и да е нация......."българките" е прекалено общо понятие Peace По-правилно е да кажеш :" жените от моето обкръжение" Peace

# 132
  • София
  • Мнения: 589

И аз имам доста опит с рускините.
Няма такъв филм, младежо, българите се
държат много по-зле с китайците, но и с
хората от Африка. Москва не вярва на сълзи.


Малко сте чели Лиска, затова Ви бяга смисъла! Като почетете повече ще разберете!  Wink


Достатъчно за да си направа извод за каква к..а л.ка става въпрос. Peace
Като общо понятие рускиня = хубава,нагла,алкохолизирана,сексапилна,нахална жена.Поне за повечето хора около мен представата е такава.
Но................ за мен такива са тези по стриптийз барове,балети,п. домове и т.н. = нагли и брутални.За другите мнението ми е друго.
Бившата жена на моя мъж е рускиня.много готин човек, вярно пие си водка ама никога не е изглеждала зле винаги има червило,тоалет,прическа и много разбран и добър човек е.Освен това много обичам да си пия с нея ,аз на винце де Mr. Green. така се отрязваме в някое кръчме по женски Crazy.И тука искам да кажа че не само рускините дебнат някой БГ гларус да го разведат дето беше писано по нагоре а има и обратния момент.Моя се разведе с жена си(рускиня) благодарение на една много морална и почтена българка която съсипа живота на на една жена и две деца.Аз не съм да се застраховам Peace може би и за това станахме с жена му много близки newsm78.

# 133
  • Мнения: 492
Мен ме кефят. По-прями са някак си, по-малко лицемерни от нас.

А за тези на морето - и аз като отида на почивка ставам палава. Напивали се, флиртаджийки били - ми това си е нормално за отпуската. Германците и англичаните не правят ли същото? На селото на една приятелка съседната къща я купи англичанин само за да идва тук да се налива с евтин алкохол.

# 134
  • Мнения: 3 423
И аз имам доста опит с рускините.
Няма такъв филм, младежо, българите се
държат много по-зле с китайците, но и с
хората от Африка. Москва не вярва на сълзи.
Нещо ми бяга смисълът на този цитат и изобщо на целия пост  newsm78
Москва не вярва на сълзи.
Жива да не бях Grinning. Liske какво общо има това с темата или само си чула заглавието на книгата и си направила връзка с Москва   newsm78  Joy Joy Joy Joy Joy
Малко сте чели Лиска, затова Ви бяга смисъла! Като почетете повече ще разберете!  Wink

Или изобщо няма да разберете,
защото няма как просто. То не е
като да дръннеш два лафа колко
са мразени рускините и колко им
е девствен пъпът и широко гърлото.
Трябва доста водка и сельодка да
изконсумирате и доста встречи под
столом да сте осъществили за целта.

Общи условия

Активация на акаунт