Защо българките мразят рускините?

  • 17 689
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Едно време мъжете ходеха на гурбет в СССР.
Всеки втори се връщаше с тьотя от подмосковието.
Предполагам за това нашенките чустват рускините
като един вид конкуренция.
В днешни дни нямам наблюдение да е така.

# 16
Най-вероятно, заради разпасаните летуващите рускини, които забърсват бг мъжете на морето  Laughing
Е, сигурно не им е лесно, при положение че има 40 МИЛИОНА регистрирани самотни жени в Русия... Всъщност тъпото е не друго, а че са прекалено доверчиви. Всъщност, какво да кажа аз. Тия "разпасаните", с които съм бил, са изпитвали винаги много силни и истински чувства. Тия сякаш по знаят от нашите как да обичат и как да страдат. И се отдават на чувствата си без страх. Докато ние, българите, се плашим да кажем "Обичам те", защото това все пак води до някакви отговорности, нали? Ние се плашим и от сянката си. Понеже от малки ни учат да се пазим, че който иска секс от нас, значи той всъщност иска да ни използва. Според мен това е погрешно и така можем само да постигнем едно непълноценно изживяване на чувствата...

# 17
  • Мнения: 3 611
хм, не мраzя рускините, напротив, предпочитам ги пред жьлтурите или чернилките.  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
А къде остана българо-съветската дружба? Я, по отговорно! Joy newsm51

# 19
  • Мнения: 4 451
Най-добрата ми приятелка е рускиня. Grinning Обичам си я много!
Мисля, че е мит това.

# 20
  • Мнения: 2 978
Е кво стана сега..?
Уж имало мит...па тука само се хвалят newsm78

# 21
  • Мнения: 500
Е,чак пък да ги мразим! newsm78

# 22
  • Мнения: 399
Мога да кажа защо аз "мразя" рускините...първо искам уточня ,че "мразя" е силно казано,но да речем,че предпочитам да си нямам нищо общо с тях!  Naughty
Та на въпроса - работих на едно място (не в БГ) с колеги от много нации и:
Сред Топ 5 на най-нечистоплътните бяха рускините!  Sick
Сред Топ 3 на неизтрезняващите бяха рускините!  Crazy
И за тяхна гордост сред Топ "ен" на безразборно правещите секс бяха номер 1 !  Mr. Green
Иначе много се забавлявах с тях,щото и аз не съм "света вода ненапита" ...  Blush
Убедена съм,че и сред тях има добри момичета,но аз така и не се запознах с такива!
Аааа, и още нещо...тъй като съм от Варна,а тук е почти невъзможно да попаднеш на мъж,който няма летни преживявания с рускини имам още една причина да не ги долюбвам!
Дано не обидя някого...то пък моето мнение к'во значение има... Wink

# 23
  • Мнения: 2 891
Специални поздрави на Гошо гларуса, от Наташка доволната  Mr. Green

Руске, има и много пилоти, които са си взели рускини след школата.

п.п. Аз съм плод на българо-чехословашката дружба  Whistling

п.п.п. След войната са останали без мъжове. Нормално е, поколения след това да се грижат за наичния тестостерон, както и да търсят чуждоземен, за да живне генетичния материал.

# 24
  • Мнения: 4 451
Едно време мъжете ходеха на гурбет в СССР.
Всеки втори се връщаше с тьотя от подмосковието.
Предполагам за това нашенките чустват рускините
като един вид конкуренция.
В днешни дни нямам наблюдение да е така.
smile3532
Вини, или ти не си ме разбрала или аз теб... newsm78 Мит е, че българките мразят рускините. За това идеше реч.

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз не ги мразя. Но честно да си кажа ги недолюбвам. Всички са чикирики. Не са добре, демек, с разума. Имам опит и съм контактувала с рускини. Не говоря наизуст.
Освен това повечето са леснодостъпни.
И най-накрая, ужасно си падат по кича във всякакъв вид. ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 978
........
Вини, или ти не си ме разбрала или аз теб... newsm78 Мит е, че българките мразят рускините. За това идеше реч.


Абе не бе....аз пиша на човека пуснал темата, че сме мразели тези жени.
Ма като гледам тук никой не казва такова нещо Laughing


Крият се, знам аз..знаам.

# 27
  • Мнения: 677
Сред Топ 3 на неизтрезняващите бяха рускините!  Crazy
И за тяхна гордост сред Топ "ен" на безразборно правещите секс бяха номер 1 !  Mr. Green

Винаги съм харесвал рускините!

# 28
Данчо, ти не беше ли този, който издирваха тълпа разгонени рускини из руските форуми?  newsm78 Спомних си аз...Данчо, разкрит си:

Да вдигнем паметник и на Незнайния член

Време е една историческа несправедливост да бъде поправена. България е известна по света с киселото мляко, оперните певци, тракийските съкровища и Джон Атанасов и всяка от тези емблеми се радва на свой фестивал, музей или паметник. В същото време не по-малко знаковият за татковината ни вид - този на неуморния черноморски гларус, си остава незаслужено пренебрегнат. А кой, ако не загорелият равномерно по плажовете роден плейбой помагаше за разширяването и укрепването на българо-чуждестранните връзки във времето на зрелия и попрезрелия соц.? Някои от тях даже вързаха плод - Хонза, Наташка, Юрген, без бащите им да подозират българската връзка. Освен принос в генетичния фонд на Европа, BG-гларусите обогатиха и родната реч с нови любезни изрази от типа на "Хочеш шпацирен цузамен" (Искаш ли да се поразходим заедно - на курортен сленг). А на другия бряг на Черноморието пък тръгна лафът "Болгарский папа пришeл".
Въпреки че остава в сянка, българският гларус и днес е на пост. Този път събирателният образ е персонифициран в скромен сервитьор на Златните. Великотърновецът Данчо Радев е на път да се превърне в национален символ. Стотици рускини правят чудеса от храброст, за да го издирят. Явно Радев си е свършил работата добре. И понеже най-добрата реклама е доволният клиент, всяка обслужена от сервитьора сънародничка на Валентина Терешкова, щедро го препоръчва на още и още. Същото правят и рояците чехкини, полякини и т.н. европейски дами, отдъхвали по морето.
Така че не е лошо да се помисли как да реабилитираме родните гларуси. Понеже в България при всяка реабилитация следва паметник на реабилитирания, защо да не издигнем и постамент на гларуса - с гордо вдигнат инструмент?
Има и алтернатива - ако не се намери кой да извае скулптурата, да се помисли за махане на визите с Русия.
Това, както и всяка вестникарска публикация за мен, е доста пресилено. Може да се каже, че съм "разбил сърца", но тези писания са доста надути и префърцунени. Истината е друга...

# 29
  • Мнения: 2 978
И каква е истината?

Клюкарник е все пак.

Общи условия

Активация на акаунт