Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 902
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Здравейте мили мами от Чирпан толкова се радвам че най-после някой се престраши да пише,дано се умножават пишещите мами,а по натам и срещичка аз мога да организирам след месец два като си дойдем за малко. Hug Peace
Радвам се да се запознаем Мама на мишле/благодаря ти че ми писа на лични/,Borinka,Lora30,smarfieta9 smile3525 smile3525 smile3525 welcome  bouquet
Момичета сигурна съм че доста майки от града четат в Бг -мама много ще се радвам да си общуваме тук в темичката,честно казано аз нямах надежди и бях изключила изобщо и бях спряла да се надявам че някой ще пише тук до тази вечер останах толкова приятно изненадана на лични като прочетох че темичката е живнала. Hug
Да ви кажа и в Благоевградската тема когато започнах да пиша миналото лято пишеха редовно само 2-3 майки а сега да видите какъв живот цари,постоянно се включват нови и нови личности с които ставаме приятели и задружна група която все по-често си организира срещи с децата и без тях доста добре си живеем,но на мен ще ми бъде особено приятно да си общувам и с вас защото вие живеете в моят роден град Чирпан който аз много обичам и харесвам,но не бих се върнала да живея там поради ред съображения. Blush
Аз ще пиша тук редовно вие също бъдете активни и без срам моля можем да си обсъждаме мнага неща все пак имаме деца което ни обединява по някакъв начин. Hug

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 22:22 от jinjer_78

# 16
  • Мнения: 0
 Здравей jinjer_78!аз съм варненка .тук се омъжих и нямам много познати.Сега обаче като ми се случи чудото /и аз ще ставам мама/ усетих че незнам почти нищо за майчинството и имам нужда да общувам ...Ще се радвам ако продължим във форума ,а дано се престрашат и други [smilie=smile3525.gif]javascript:void(0);

# 17
  • софия
  • Мнения: 757
Аз не съм от Чирпан, но преди с кака ми летата бяхме там при баба и дядо.
Визуално може би да знам някои  майки на моята възраст... newsm78

# 18
  • Мнения: 772
Здравей jinjer_78!аз съм варненка .тук се омъжих и нямам много познати.Сега обаче като ми се случи чудото /и аз ще ставам мама/ усетих че незнам почти нищо за майчинството и имам нужда да общувам ...Ще се радвам ако продължим във форума ,а дано се престрашат и други [smilie=smile3525.gif]javascript:void(0);

Късметлийка си ти. От Варна в Чирпан да кацнеш. Wink

# 19
  • софия
  • Мнения: 757
Мама на мишле, къде живеете в Чирпан?

# 20
  • Мнения: 772
Аз не съм от Чирпан, но преди с кака ми летата бяхме там при баба и дядо.
Визуално може би да знам някои  майки на моята възраст... newsm78

Само малко си от Чирпан. Wink

# 21
  • софия
  • Мнения: 757
Може и така да се каже... Party
Инче сме си родом от Велико Търново, аз и съпруга ми живеем в София, сестра ми- в Пловдив.

# 22
  • Мнения: 286
Добър вечер мами,а на теб здрасти iniici,много се радвам че пишеш и тук в скромната темичка на малкото градче. Hug

С Мама на мишле,вече се познахме оказахме се дори стари колежки от едно барче в Чирпан,беше толкова отдавна,времето лети.... Blush

С iniici също се познаваме от форума по друга причина от друга тема. PeaceМного съм ти благодарна за подкрепата и за съветите и за инфото което ми даваше мила iniici! Hug  bouquet Hug

Ще се радвам и с останалите мами да се запозная на живо,ние рядко си идваме веднъж в годината ,но децата бяха малки/въпреки че ги довлякох на Чирпан когато бяха само на 3 месеца/пътуването беше пълен кошмар,защото на мен ми става лошо на задната седалка а и с близнаците представете си,но сега вече са по-големи и като ги сложим в столчета надявам се да успеем да наминем макар за 2-3 дни. #Crazy

smarfieta9,радвам се да се запознаем,но къде го намери този твой Чирпанлия newsm78и ти като мене на далеч от родният край но важното е да се чувстваш добре и щастлива,честито за това че ще имаш бебче какво ще бъде,другите мами може да ти дадат някой съвет за докторите и родилното ако си решила да раждаш в Чирпан де.Да ти кажа честно като се родиха близнаците все едно ново висше образование записах изведнъж трябваше да знам толкова много неща и все повече се сблъсквах с неща които не съм правила до този момент,но някак се чувствах готова и смело взимах решения и се справях с ревящите и повръщащи бебета.Времето лети толкова бързо че вече са на 2 години/тайно се надявам да си стъпим на краката в близките години финансово за да се пробваме още веднъж за момиченце./Да имаш деца е най-страхотното нещо на света за мен. Hug

# 23
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте!
 jinjer_78, радвам се, че сте добре! Ние отдавна забравихме за този проблем, даже скоро става 1 година и май трябва да идем на контролен преглед.
В Чирпан се отбиваме честно казано само за път към морето, но ако се заформи отбор...може да се видим някой път.
Имах приятелка в Чирпан, нейното момченце се роди август 2006, но замина за Гърция и и изгубих следите... Tired

# 24
  • Мнения: 772
Здравейте!
 jinjer_78, радвам се, че сте добре! Ние отдавна забравихме за този проблем, даже скоро става 1 година и май трябва да идем на контролен преглед.
В Чирпан се отбиваме честно казано само за път към морето, но ако се заформи отбор...може да се видим някой път.
Имах приятелка в Чирпан, нейното момченце се роди август 2006, но замина за Гърция и и изгубих следите... Tired

Дай ако искаш малко инфо за нея - на лични пък може и да помогнем. Simple Smile

# 25
  • софия
  • Мнения: 757
казва се деси панева

# 26
  • Мнения: 286
Аз не се сещам за такова лице/Деси Панева/ама нищо чудно да се укаже че я познавам... hahaha
Мама на мишле, предаде ли много поздрави на Галя и защо не и кажеш за скромната ни групичка тук да се присъедини и тя? newsm78 Peace
Скоро гледах по Нова телевизия в Имаш поща едни госпожи от Чирпан,аз ги познавам а вие,много хубаво че са решили да станат медийни звезди. Laughing Peace
Аз уча за последният се семестриален изпит и се надявам от юли да вземат близнаците на ясла,че да са ми живи и здрави са големи пакостници. Blush

# 27
  • Мнения: 772
казва се деси панева

Проблесна ми вече. Още като те видях на снимката ми се стори, че съм те виждала ама ей на каза си. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 772
Аз не се сещам за такова лице/Деси Панева/ама нищо чудно да се укаже че я познавам... hahaha
Мама на мишле, предаде ли много поздрави на Галя и защо не и кажеш за скромната ни групичка тук да се присъедини и тя? newsm78 Peace
Скоро гледах по Нова телевизия в Имаш поща едни госпожи от Чирпан,аз ги познавам а вие,много хубаво че са решили да станат медийни звезди. Laughing Peace
Аз уча за последният се семестриален изпит и се надявам от юли да вземат близнаците на ясла,че да са ми живи и здрави са големи пакостници. Blush


Предадени си. От днес вече ще има интернет и нея ще запалим. Wink

# 29
  • Мнения: 0
Дамите от Чирпан аз ги познавам,много са готини работят като консултанти  по Евро проекти ...!Моят съпруг дойде на гости при сестра с която сме приятелки и  -любов от пръв поглед и се озовах в Чирпан.Имах проблем със забременяването /правихме опити 5 години/,но сега благодарение на Господ съм бременна във  2 месец. Затова много съм притеснена и искам всичко да е наред.Надявам да ме съветвате ....

Общи условия

Активация на акаунт