Успява ли да диша достатъчно добре бебчето в кенгуру?

  • 1 062
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 653
имаме същото кенгуру явно като вашето
става и за двете посоки и е с твърд гръб
не се притеснявай, а и не го сменят
много е хубаво
и ще видиш като порасне детето /към 3 месец, ако не се лъжа/ може да го обърнеш и да гледа и няма много да му клюмва главата напред, защото има твърд борд
аз не издържах много да нося Марин вътре, просто ми тежеше
винаги заспиваше вътре и забиваше нос в мен, но не му е пречело

# 16
  • Мнения: 4 111
Обръщането с гръб към майката е след петия месец.

# 17
  • Мнения: 1 029
Не е имало такъв проблем при нас и дори се чувстваше много добре в кенгурото.
Да не би проблемът да е в самото кенгуро?  Rolling Eyes Много е важно кенгурото да бъде специално предназначено за новородени, с твър гръб, за да държи добре главичката.

# 18
  • Мнения: 653
ох, амбицирахте ме да разровя за инструкцията на кенгуруто
ако вашето е Бебе Конфорт Исис модел, то пише, че с гръб към майката може да се слага след 3 месец
ако не вярвате да снимам инструкцията?!
...
ето го: http://www.bebeconfort.com/UK/prom_p_bebe_isys.htm

# 19
  • София
  • Мнения: 44 128
хахха, не, аз лично писах по не добри спомени от инструкциите на чико, но там със сигурност беше по-късно, поне след 4 месеца...

# 20
  • Мнения: 653
хахха, не, аз лично писах по не добри спомени от инструкциите на чико, но там със сигурност беше по-късно, поне след 4 месеца...
няма проблем, то и аз не помнех точно  Peace

# 21
  • Мнения: 148
Благодаря Ви момичета. Ще видим какво ще се получи. Дали ще свикнем и двете с този начин на носене. А иначе за мен това би било голямо улеснение. Да не мъкна количката (все още сме с т.нар. зимен кош), когато ми се налага да отида за хляб например.

# 22
  • Мнения: 5 362
Ползвала съм кенгуро само 2 - 3 пъти, но подобни притеснения не съм имала... Rolling Eyes
Аз също Peace
На Калина много не й допадаше да стои в него,за това почти не сме го ползвали.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Почти всеки ден ползвах кенгурото и отвреме на време и понамествах главичката от подобни опасения.

# 24
  • Мнения: 2 005
Не мисля , че сме имали проблем с дишането , по-скоро със заспиването  Hugна момента като го сложехме в кенгуруто - заспиваше Peace

# 25
  • Мнения: 88
Ползвам ето това кенгуру на Bertoni и съм много доволна, защото дори и да заспи има подложка за главичката:
http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?products_id=657&am … 4848dd2f8f87e85eb
Не мисля че има проблем за дишането на детето докато е в кенгуру, и определено и много добър вариант за ходене по магазините  Peace

Общи условия

Активация на акаунт