Режим на Пиер Дюкан - 26 част

  • 25 187
  • 632
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Добро утро и от мен!Мерси за кафето.С новата тема още много свалени грамчета, толкова много пишете,че няма време да стигнем до килограми.Ама така дните минават неусетно и грамчетата стават килограми.
Успешен ден момичета!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро, дюканки! Усмихнат и слънчев ден ви желая!
Много добре сте се постарали с писането, благодарско, стигна ми за две чаши кафе с мляко. Малкия още спи, каката също, още няколко минутки мир и спокойствие.
Пепи, Натали и тя ли е 7 клас? Мен ме тресе отсега...
Деси, спортуваш в 5 ч.??????????
Брукс, тая супичка на прах е само консерванти и подобрители. Не е много калорична, но по-късно те избива на глад  и желание за сладко.
Машаthumbsup fingerscrossed с теб сме!
Джини, че похвали се де, нямам търпение  Laughing
Жужи, Миричка, честити линийки! Да вървят само надолу!
Дид, къде се изгуби?
Миленче   bouquet, честито намаление, скоро да минеш в по-долната десетичка!

# 17
  • Мнения: 11 547
Фоли,Айсче,Деси,Тани,Кри   wavey Деска от Разград съм.  bowuu Ако имаш път насам само свиркай  callme и ще пием по един айрян. cheers Другите дюканки също са поканени. Flutter

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро Ви утро в нова тема!
Благодаря и аз за кафето!
От днес трябва да съм пак на протеини, но хладилника ми е леко изпразнен и ще трябва да пазарувам!
Ще прегледам рецептите, че вече ми е втърснало всичко.......
Аби, честито ти килограмче надолу!
На всички днес пожелавам минусчета!
Вещи, лека работа! За срещата - тази седмица няма да мога - ще правим кръщене на малкия! Иначе заведението и на мен ми харесва - много е мръвоядско!

Спорен ден на всички! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро  bouquet
Изчетох ви най-накрая, вчеранямах много време да пиша, днес май ще имам повече време Mr. Green
Скарах се сутринта рано-рано със съпружеското тяло, ама се надявам да се оправим, като ви прочетох вас и ми просветна малко Hug
Маша- стискам палци Hug
Аби- честито, продължавай все така  bouquet
Жужи, Миричка- честити линийки  bouquet
Кри, Вещи, Фоли, Айсче, Бачи, Блеки, Пухче и всички други Hug Hug Hug Hug Обичам ви и ви благодаря за подкрепата Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 853
Kri,ставам в 5ч- 45мин newsm39,после през банята ,после става малкия и започваме приготовленията за градина  #Crazy
Айси засега добре ,мина почерпката пих само едно сокче ,но нямаше как  Confusedвсички други вкусотии ги пренебрегнах  Grinning
007,ще свиркам Joy
На всички работещи спорен ден ,а на почиващите активен релакс Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Grinning Hug
Честита нова темичка, честити намаления!   bouquet
И аз съм почти - 1 кг.  Sunglasses
Вчера отказах категорично маслините, които предния ден нагънах като семки! И резултатът не закъсня!  Mr. Green
Лек ден на всички и мерси за кафенцето!  Grinning

# 22
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен. От една седмица се стремя да се храня по този режим и определено съм доволна - на мога да говоря с кг, защото съм казала, че ще се тегля само на 1-во число на месеца. Имам да свалям 15 кг, надявам се с ваша помощ да успея.
Понякога не ми се получават ударните дни, става ми лошо и ги правя смесени като хапна някой зеленчук. Засега се справям повече от добре, направо не мога да повярвам.
Имам едно въпросче - едно пиле на грил на колко пъти го ядете, в смисъл колко порции е? И има ли голям проблем, ако сиренето е нормално - аз ям по съвсем малко като ми прималее?

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 2 613
InaVulk-Здравей и успех, сигурна съм, че ще успееш Hug

# 25
  • Мнения: 980
Добро утрооо !!!  Hug
Мерси за кафето!!! Денят е хладен, но съм забелязала че в студените дни се чувстваш по лек ... хихихи...поне така ми се иска де.  
Ина, добре дошла при нас !!! Лично аз снощи нагънах 1/2 пиле ( без кожата ) Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 090
Сноу, честито килограмче  smile3501 newsm51 Пиши повече, нещо си много лаконична...
Ина, добре дошла   bouquet и приятно диетуване! Пиле на грил - ако искаш го изяж цялото, няма ограничения в режимните храни. Обикновено сирене по принцип - не, само обезмаслено. Ако не можеш да намериш, вземи си обезмаслена извара. Ако ти е гадна - разбъркай я с малко кисело мляко, естествено обезмаслено.
Резултатите от 5 Пдни - аз - 1кг (от първия ден), мъжа -3 кг. Днес се глася на зеленчуците  smile3508

# 27
  • Мнения: 3 323
Вещи, мен защо не ме броиш? Несериозна ли изглеждам? Или първо трябват резултати...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 613
Блеки Hug Наистина е много хладно и на мен и в офиса ми е студено, ръцете ми и те са студени!
И аз много обичам пилето на грил, но без кожата, тя и без това ми е тежка, но аз вечерях кюфтета от смляно месо на скара, напълно режимно Party
Кри- честито килограмче Hug Направо ти се възхищавам на волята Hug Hug
Сноу- честито и на теб Hug

# 29
  • Мнения: 504
Здравейте на всички  Hug След няколко режимни дни кантара показа 7 'цата на ново  newsm44 .
На всички свалили честито  smile3501
mama007 и аз съм от Разград  Blush

Общи условия

Активация на акаунт