Усещате ли кой какво ви мисли?

  • 1 362
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
... Ако споделя с някоя "приятелка", че детето не е добре или мъжът ми ме е ядосал или имам финансов проблем и пр. започва едно успокояване и съчувствие. Но ако се похваля, че малкия може нещо ново или сме си купили нещо или сме ходили някъде и е било приятно, започва цяла тирада колко са щастливи как  децата и съпрузите им са най-.Едва ли не, къде съм тръгнала да се хваля и какво си въобразявам.
Толкова ли е трудно да се зарадваш на моето щастие, а не да го омаловажаваш, за да изпъкнеш ти в твоето, според мен, нещастие.
Болно ми е, но откакто съм в къщи, за да гледам малкия, подобни случки с "приятелки" зачестиха и това ме накара постепенно да се отдръпна и да си излизаме само двамата през деня.

И аз съм забелязала същото. При мен също така се получи - постепенно се оттеглих от "приятелките", омръзна ми да слушам клюки и злоба по адрес на други жени. Не съжалявам за решението си.
Вече знам кои хора от обкръжението ми са злобни и клюкари, и пред тях гледам да не казвам нищо за нас, за здравето на детето, за семейните ни отношения.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имам да.  Tired За съжаление не става въпрос за параноя. Имам и съвсем реални доказателства, добре, че не вярвам в такива неща. Пфу.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
От хората, които ме вълнуват няма такива. Иначе винаги усещам, имам страшно силно развита интуиция. Понякога даже чета мисли...

И аз така мисля

# 18
  • Мнения: 3 423
Не само усещам, но и знам
кой какво точно ми мисли.

# 19
  • Мнения: X
От хората, които ме вълнуват няма такива. Иначе винаги усещам, имам страшно силно развита интуиция. Понякога даже чета мисли...

Адашката го е написала вместо мен.Едно към едно.

# 20
  • Мнения: 4 733
Liso, сподели де... срамота. Хвърли бомбата и млъкна. Нужен ли ти е визуален контакт за да разбереш или успяваш и телепатично Flutter?

# 21
  • Мнения: 742
Понякога усещам. Друг път се лъжа, болезнено. Като цяло имам усет, но не мога да кажа че съм кой-знае колко сетивна. По-скоро съм доверчива, предпочитам да вярвам в доброто у хората. Патка. До последно не мога да повярвам, когато някой от обкръжението ми ме прецака и все му търся извинение. 

# 22
  • Мнения: 3 423
Разбирай, както си искаш, Касиди.

# 23
  • Мнения: 552
В момента нямам такива хора в обкръжението си, или може би има, но не представляват заплаха за мен и не им обръщам внимание. Но преди няколко години имах такава колежка. Непрекъснато ми търсеше цаката и ми въртеше номера.
Конкретно по темата: Усещам положителна или отрицателна е нагласата към мен.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 428
Някои хора просто излъчват негативизъм и отрицателна енергия - това се усеща на прима виста още. С такива хора - тотален игнор и толкова.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
Отлично ги разпознавам мръсниците, за което ужасно съжалявам. И да не ги допускам близо до себе си, понякога трябва да работим съвместно, а аз и до ден днешен не мога да скривам нежеланието си дори да комуникирам с тях. Имам прекрасно семейство, приятели, колеги, но за съжаление не случих на шеф. Действа подмолно, нон-стоп крои пъклени планове, напрежението между нас с нож да го режеш... Чудя се, с какво ли съм го заслужила. Ако подаднеш на едно такова комплексирано чудовище или ставаш по-силен, или се прощаваш с кариерата си. Да видим до къде ще я докарам. От една страна се радвам, че съм жена и че имам силно развита интуиция, която ми помага до известна степен да предвиждам ходовете му и да се пазя, но пък ако бях мъж вероятно все някога щях да кипна, да му скоча и тогава незнам...

Общи условия

Активация на акаунт