преЗ колко време да се боядисва косата

  • 12 099
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Естественият ми цвят е рус в момента съм на кичури подновявам ги на около 3 месеца  Peace

# 16
  • Мнения: 2 047
  А в какъв цвят се боядисваш и кой е естествения ти цвят?

# 17
Цвета е много странен, лятото стига до медно русо, Зимата е по тъмна, светло кестенява. Как го описах  ooooh! Боядисвам червеникавите гами от светло до тъмно  Wink 
Май ще си ходя с прораснали корени, както виждам  Sad

# 18
  • Мнения: 3 622
Ходя на фризьор да ме боядисват през 40 - 50  дни, и то не защото ми е паднала боята, а защото израстват  корените. Боядисвам се червена

# 19
  • Мнения: 1
Моята я боядисвам с хубави бои , веднъж на 3 месеца . Проблема е , че веднъж на 3 мецеца не е досатъчно , но ме е страх да я боядисвам по често, За да не се иЗтощи  Sad
Кажете ми преЗ какъв период няма опасност За косата, ако полЗвам професионалните на Лореал или професионалните на шварцкопф?


Боядисаването на косата не вреди ли на плода?
 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 313
Вреди, естествено.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 563
аз боядисвам косата си на 1 месец-1 месец и половина. също мисля,че 3 месеца си е мн време... ако спазваш указанията няма да ти се изтощи косата  Peace

# 22
  • Мнения: 5 362
През месец,месец и половина я боядисвам моята.

# 23
  • Мнения: 2 724
Всеки месец. Много бързо ми расте косата.
Мисля да си потърся тази ампули и да пробвам.

# 24
  • Мнения: 3 576
Всеки месец боядисвам корени, а надолу ми освежават цвета с матиране.

# 25
  • Мнения: 2 047
 
Цвета е много странен, лятото стига до медно русо, Зимата е по тъмна, светло кестенява. Как го описах  ooooh! Боядисвам червеникавите гами от светло до тъмно  Wink 
Май ще си ходя с прораснали корени, както виждам  Sad

   Честно казано много не забелязвам прорастналите корени на тъмно боядисана коса, виж на руса с черни корени веднага прави впечатление отдалече като светофар. Но няма начин, който се боядисва е поел риска Wink

# 26
  • Мнения: 7 723
Боядисвам на месец.
И то не ме дразнят толкова корените,
колкото започвам да си усещам косата гадно.
Като че просто си има нужда от боя.

# 27
  • Мнения: 757
от години се боядисвам всеки месец и нищо и няма на косата е все пак се боядисвам русо.

# 28
  • Мнения: 2 724
След като я боядисам е много жива, еластична и лъскава.
Към края на месеца изглежда различно Sad...
Дани, с каква боя се боядисваш ,че не и се отразява зле?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 672
Всеки месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт