Кой кого обича повече.....

  • 2 983
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Твърди че той, но аз съм убедена, че аз Mr. Green
А направило ли ви е впечатление, че този който обича повече във връзката винаги е по-прецакания Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 852
Твърди че той, но аз съм убедена, че аз Mr. Green



При мен роложението е същото Crazy

# 17
  • Мнения: 773
той повече ме обича. Особенно днес, след като ме ядоса.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
..но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
От километри си личи, този който афишира повече любовта си, което изобщо не означава че обича повече Peace

Лелее, направо ми взе думите от пръстите  Wink

# 19
  • Мнения: 1 564
И двамата се обичаме по равно. Laughing

# 20
  • Мнения: 474
Абе, важното е, че си се обичаме! Не си ги мерим, просто се обичаме и така си караме!  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 270
Обичаме се много, не съм се замисляла кой кого повече . . .

# 22
  • Мнения: 750
4акай и аз по темата да се изкажа.... Mr. Green
  
    Малко тъпа тема ама...я да видим сега! Thinking
    Мерило за любов няма!Те такова 4удо не продават!Търсила съм...ама няма! Joy
Но като сложа нашата любов на оная не видима везна и...везните с неговата любов натежават пове4е!Всъщност...той ме у4и да оби4ам!
Ей така,безрезервно...истински,и силно!Преди да го срещна пак съм оби4ала..но не така!Оби4ам на4ина по който ме оби4а!Разли4но е!
Бих искала да мога и аз да го оби4ам по този на4ин,защото тогава ще знам 4е усеща любовта с която го заливам,4е ще е сигурен в оби4та ми на 100 %!Мисля,4е за сега не успявам да му я покажа така както той на мен...което ме навежда на мисълта,4е и двамата се оби4аме лудо...но той може да оби4а по силно!
..но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
От километри си личи, този който афишира повече любовта си, което изобщо не означава че обича повече Peace

Лелее, направо ми взе думите от пръстите  Wink

Нямах в предвид 4е някой афишира любовта си...ако е така то тогава не е истинска!
Не става дума за мазни цунки-гунки,не прекъснато гушкане и милване по главата...тип,,вижте колко я(го) оби4ам''!Не за това говоря!
Говоря за онова вътрешно 4увство което те кара да си помислиш за някоя двойка,,Ето...тя го оби4а пове4е''!
То е като шестото 4увство!Ако ме разбираш... Crazy
            

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Той ме обича повече  Mr. Green
И мен и мен Joy

# 24
  • Мнения: 2 161
А в любовта никога нищо не е на кантар.Да се върнем на темата,дами.

# 25
  • Мнения: 2 407
Той мене.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Спрете, защото ако се наложи да изтрия още един постинг и ще заключа темата! От по обед до сега са изтрити почти всички постинги. Като гледам интереса не е към самия въпрос, а е чисто сеирджийска работа  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 121
Странен ми е тоя въпрос "Кой кого обича повече...". Любовта за мен не може да се мери-или обичаш някого или не. Той ме обича 5кг, а аз него 2кг ми е малко странно... Радвам се, че любовта ми е споделена.

# 28
  • Мнения: 6 155
Странен ми е тоя въпрос "Кой кого обича повече...". Любовта за мен не може да се мери-или обичаш някого или не. Той ме обича 5кг, а аз него 2кг ми е малко странно... Радвам се, че любовта ми е споделена.
Това се опитах да кажа и аз.  Peace

# 29
  • Мнения: 750
 newsm75
Айде да я заклю4им тази тема викам аз,а? newsm78
То като ще е  сеирджийска работа...баси темата....
Махай я и да се приклю4ва! Tired
К'во пък сега и вие тука ...за любов ще си говорим...ааа...и то да си я мерим!
Я дайте по същество....нещо за оргазмите,за размерите да пишем...ама в друга тема,не тук!

Общи условия

Активация на акаунт