Серията играчки "Шрек" в "МакДоналдс"

  • 4 989
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
значи вече има фиона?кога я купихте?
Аз не ги купувам, защото моят малкия не ги иска. Всъщност имам Магарето и Шрек, но не му ги давам, защото не давам непоискани играчки.
Фиона я видях още в понеделник следобяд.

# 16
  • Мнения: 4 841
Ами може който има актуално инфо къде какви играчки има, да го дава. Моята информация е от неделя, и със сигурност вече не е актуална. Казаха ми (естествено, не мога да бъда 100% сигурна), че в малката будка на Централна гара ги имало ВСИЧКИ играчки. Знам ли... Аз лично предпочитам варианта да ги взема накуп, още повече ни остават само 5 още...

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
В петък пускат в "МакДоналдс" на "Мария Луиза" Фиона и котаракът.
а сега знаеш ли кои са там?

# 18
  • Мнения: 6 417
Сега са бисквитката и Арчи. В различните заведения играчките са различни. В този до съда вчера мярнах бебето и мадрагончето.

# 19
  • Мнения: 1 238
Моята дъщеря е страшен фен на Шрек.
Бехме и ние в МАкдоналдса заради играчките. Него ден даваха само Фиона, Бисквитката и Котарака.
Фиона само се хили, оригва и казва нещо от рода на Яяяя...ху, димек карате ще играе.
Бисквитката само плаче, а Котарака се хили нещо.
Това е, сега ще чакаме останалата серия да дойде.

# 20
  • Мнения: 47 994
кажете днес на ндк кои играчки ги има или на цариградско  Praynig

# 21
  • Мнения: 6 417
Ето от сайта:
Дръпни Магарето за опашката, за да чуеш как казва:
"Are we there yet" - „Още ли сме там?”,
"Shrreeeeek" - „Шрреееек”
и "Peek a Boo" - „Бау!”
Магарето има уста, която не спира, и сърце на благороден жребец. Най-добрият приятел на Шрек се е оженил за Дракона и сега е горд баща на няколко магдракончета. Въпреки че има желание да прекарва време със семейството си, той е винаги готов за приключения.
Докосни Шрек по корема и той ще ти каже:
"I'm an Ogre" - „Аз съм великан”
и "I'm on it" - „Аз съм за!”, издава също гърлен звук.
Шрек е чудовище със златно сърце. Той няма търпение да избяга от динамичния живот на царството и да се върне към простия си начин на живот в блатото със съпругата си Фиона и приятелите си Котарака и Магарето, които го придружават. Той скоро ще научи, че щом се е оженил за принцеса, значи носи някои кралски отговорности.
Джинджи също говори, когато активираш бутончето. То ще ти каже: "Don't Worry" - „Не се притеснявай!” и "Not my gumdrop buttons" - „Само не пипайте копчетата ми от дъвчащи бонбони!”, точно както във филма.
Вдигни меча на Арти нагоре и той ще каже: "I don't know anything about being King!" - „Аз, крал? Не знам нищо такова!” и ще чуеш, как се бие с меча си срещу враговете си.
Артур Пендрагон е братовчед на Фиона и следващият наследник на трона. Шрек тръгва да го намери и да го върне в Далечното царство, но се оказва, че “Артур” е ученик в Средновековната гимназия, когото наричат “Арти”. Този слаб 16-годишен младеж е смятан за най-големия смотаняк в училище. Използват го за чучело, с което се упражняват за турнири, и Ланселот и другите атлети го налагат здравата. Понеже е бил изоставен от баща си, Арти не се чувства уверен в себе си. Със сарказъм и находчивост той успява да се измъкне от всяка ситуация, която изисква поемане на отговорност.
Когато докоснеш Фиона за лявата ръка, тя ще каже три реплики от филма: "You've gotta to be kidding me" - „Сигурно се шегуваш!”, "Hi Honey!" - „Здравей, скъпи!” и издава кунг фу боен звук.
Принцеса Фиона не е типичната девойка в беда. Тя е умна, упорита и за нея се знае, че веднъж е сритала банда разбойници. Освен това е чудовище. След като е срещнала любовта на живота си, Фиона е изоставила предишните си фантазии за живот като в приказките. Тя вдъхновява и другите принцеси да направят същото, като помага на всяка да открие вътрешната си сила.
Котаракът в чизми казва две изречения, когато местиш ръката му: "I gotta go" - „Трябва да вървя” и "Fear me if you dare" - „Изплаши ме ако смееш!”.
Другият верен спътник на Шрек, Котарака, притежава силата, смелостта и романтичния дух на Зоро и тялото на малко сладко котенце. Вечният Дон Жуан, той често показва на Шрек ергенската гледна точка.
Докосни крилата на Магдрагончето и ще го чуеш да реве, да се смее и да казва "Dada" - „Тате”.
Шрек младши гука, бърбори и се смее когато натиснеш бутончето на гърба му.

# 22
  • Мнения: 6 206
МамаВаси, обади се да питаш, даже искай да ти запазят ако отиваш натам.  Simple Smile
http://www.mcdonalds.bg/new_md/display.php?p=map&pp=bgmap&am … d=%D1%EE%F4%E8%FF

# 23
  • Мнения: 47 994
хм, мерси
а на павилиона на централна гара вярно ли ги продават по 2 лв ?по -добре така да си ги купя, вместо с гадните менюта newsm78

# 24
  • Мнения: 4 371
Какво прекарване, бисквитката е единствената ужасна играчка в целия комплект, а точно в неделя само нея. Лично чух няколко споменавания на роднините на Макдоналдс от ядосани татковци, нали съм на 50 метра от там.
Аз пък не харесвам Арти, Пепи също Crazy

Някой беше питал Фиона от къде е - в неделя от МОЛ София. На един татко преди мен му я свалиха от висящите, понеже беше свършила уж newsm78

# 25
  • Мнения: 47 994
арти и бисквитката са най-тъпички, ама няма да си разваляме колекцията пък

# 26
  • Мнения: 47 994
в момента на ндк има арти, фиона и котарака, другата седмица ще са бебетата, но  не казаха точно кога, защото явно действат на принципа кое когато се изчерпа  Thinking

# 27
  • Мнения: 3 695
Някой знае ли къде има Шрек? Много ми трябва за едно детенце. Моля кажете.  Praynig

# 28
  • Мнения: 47 994
не знам, аз на телефоните на ресторантите не можах да се свържа, може да питаш в главното- Макдоналдс България ЕООД
бул."Цветан Лазаров" 48, Дружба 2
София 1582, БЪЛГАРИЯ

тел: (02) 9604020
факс: (02) 9604040
иначе на централна гара пробвай, дано има останал

# 29
  • Мнения: 1 150
По-миналата седмица взех Джинджи и Атри, миналата - Фиона и котарака, преди малко взех Магдрагончето - доста е грозновато милото. Всичките са от р-та на Т. Александров м/у Ботев и Опълченска. Сега чакам Шрек младши, яд ме е че изпуснах магарето и Шрек, но казаха, че имало вероятност да ги пуснат отново.
Като излезнаха в началото на месеца бяха разпределени на седмица по 2 играчки, както са дадени в сайта.

Цитирам сайта "Докосни крилата на Магдрагончето и ще го чуеш да реве, да се смее и да казва "Dada" - „Тате”. Ама не, чува се рев, като на лос, казва "мама" и след това удар    Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 13:07 от Люската

Общи условия

Активация на акаунт