Пуловери 2007/08

  • 3 271
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Спор няма ама и цените са им интересни Close

# 16
  • Мнения: 2 407
И аз гледах в бенетон, има и в Тали Уеил.Тенденцията,гледам ,че са едноцветни-сиво, черно,лилаво.

# 17
  • Мнения: 1 270
блузони с къси якенца
отврат  Sick
въобще не ми харесва тази мода  newsm78, а уж си падам по по-изчанчени неща

# 18
  • London, baby
  • Мнения: 800
Нали миналата година беше модерно блузон с клин и широки ботиши? newsm78 Явно и тази година ще е същото..

# 19
  • Мнения: 1 941
Лошо ми става от тая комбинация ....

# 20
  • Мнения: 1 941
Eто и бенетонската линия за тази зима

и малко каре http://www.esprit.co.uk

# 21
  • Мнения: 1 313
Днес обикалях - много сиви пуловери, почти нищо свежо не видях. Само в Бенетон ми направиха впечатление хубавите зелени дрешки, пуловери също имаше.

# 22
  • Мнения: 423
Да и аз забелязах, че по магазините са напускали доста черни, сиви и бежови пуловери. Явно такава ще е модата този сезон.

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Тези блузки много ми допаднаха Laughing

# 24
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ехеее, на Бенетон са много готини работите, жалко че пак ще са с натруфени цени  Close

# 25
  • Мнения: 2 161
Нали миналата година беше модерно блузон с клин и широки ботиши? newsm78 Явно и тази година ще е същото..
Преди беше модерно и се обличах така.Но втори път няма да го направя.Обичам поло,харесват ми прилепналите дрехи.

# 26
  • Мнения: 1 313
На мен ми прави впечатление, че последните години пуловерите са по-късички. А аз обичам да ми е топличко на кръстчето

# 27
  • Мнения: 270
тази вечер обикалях доста- в манго, теранова (там в момента има не лоши неща - най вече дълги без ръкави и поло...), а и в бенетон повечето модели са с късо ръкавче и поло...не не не, мн е зле положението-няма мн избор

# 28
  • Мнения: 1 368

 тези пуловери също ще се носят този сезон. Видях ги по доста витрини и магазини.

# 29
  • Мнения: 1 313
Предните две зими ходех с такива, имам ги в няколко цвята. Явно съм изпреварила модните тенденции в Бг. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт