Релефна апликация

  • 8 761
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Благодаря ти Анда!!! На мен проблема ми е, че не мога да си нарисувам картинката, но ако имам идеята мога да я направя. Нашата госпожа е направила много красиво петле на едно дърво. Ще погледна ArtAttack.

# 16
  • Мнения: 3 251
Vache , миналата година работихме с децата серия пейзажи/сезонни/ с подръчни материяли.
Фона е нарисуван от тях-после облачета от памук, цвета на клонките или цевтята са от цветни намачкани салфетки, слънцето е от зърна царевичка, пътя е от зърна леща и окунторен с бобчета. Къщите са от ориз, като вратите и прозорците са със слънчогледови зърна. Вярно нетрайни са, но пък са страшно красиви и интересни за изработка от децата. Съжалявам, че в момента не ги снимах.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Vache , миналата година работихме с децата серия пейзажи/сезонни/ с подръчни материяли.
Фона е нарисуван от тях-после облачета от памук, цвета на клонките или цевтята са от цветни намачкани салфетки, слънцето е от зърна царевичка, пътя е от зърна леща и окунторен с бобчета. Къщите са от ориз, като вратите и прозорците са със слънчогледови зърна. Вярно нетрайни са, но пък са страшно красиви и интересни за изработка от децата. Съжалявам, че в момента не ги снимах.

Еееее, трябвало е да ги снимаш!!! Благодаря ти за идеята. Добра е!

Мимиту, абе на тоз линк http://georgievi.atspace.com/namerih/karti4ki.html ме накара да си инсталирам някакъв мегаъплоуд. Е, инсталирах го, ама не мога нищо да сваля. При мен ли е повредата. Това нали са електронни книги???

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206


A тази идея с рязането и обръщането е просто супер. Не ме питайте как се ориентирах в сайта, защото не разбирам НИЩО от езика. Все едно на тъмно опипум  Twisted Evil Но има страхотни идеи  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 114
 Vache, трябва да:
1. изпишеш трите главни букви/горе вдясно/ в празното поле . Пише please enter ABC/например/  here: ....   . Кликваш на download.
2. Отваря се екран с ктаблица. долу вдясно пише "please wait 50 seconds". Когато мине това време в същата кутийка излиза надпис
3. "free download". Кликваш отгоре и започваш да сваляш.
Успех!

# 20
  • Мнения: 3 810
да, нали? И аз змного го харесвам, макрче пипам по интуиция Mr. Green
За мегата, не знам дали стигаш до това което Теа е обяснила newsm78
Лентата(Мега....) трябва да ти е на екрана, когато си на моята страничка с картичките. Ако си с IE добре(ако го няма слага се с десен бутон), но другите пишеха че с другите браузъри не става. Сега пробвах с Опера и Нетскейп и не можах да добавя лентата Tired.
Та ако имаш лента и кликнеш на картинка ти се отваря сайта на мегата с подобен адрес:
http://www.megaupload.com/?d=BGGNKB27
това е на пъвото списание
Оттам нататък следваш напътствията на Теа.
Успех и после да покажеш! Wink
Абе я да ви се скарам! Вие защо не идвате в Хоби??? Crossing Arms
 Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Теа, Мимиту, благодаря ви! Довечера на хубав нет ще пробвам  Grinning

Мимиту.. нямам напоследък време и желание да снимам. Изтървах доста от темата, но ще дойде ден да наваксам. Аз съм така на моменти  Grinning Сега съм на фаза успокояване на нерви с такива пипкави хартиени и подобни неща  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 3 810
 Laughing
Eeee, ти пък, бягаш негонена! Wink
Аз имах в предвид че цялата тази тема ми се чини кат' за в Хоби Peace
Пък и там има освен Анда- тити, Мириел, чигес, радина, рачето и много много други...Ама много! Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Laughing
Eeee, ти пък, бягаш негонена! Wink
Аз имах в предвид че цялата тази тема ми се чини кат' за в Хоби Peace
Пък и там има освен Анда- тити, Мириел, чигес, радина, рачето и много много други...Ама много! Mr. Green


Ъъъъъ  Rolling Eyes, че аз щото в хоби пиша само при фотографките и в една моя тема за Любе.. та затова помислих... Mr. Green Да взема да я метна таз тема в Хоби... м...

# 24
  • Мнения: X
Ъъъъъ  Rolling Eyes, че аз щото в хоби пиша само при фотографките и в една моя тема за Любе.. та затова помислих... Mr. Green Да взема да я метна таз тема в Хоби... м...

Vache,не лъжи!
А темата за брюкселската дантела чия е?! Mr. Green

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Запис и от мен! Интересно! Ще опитам!

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Ъъъъъ  Rolling Eyes, че аз щото в хоби пиша само при фотографките и в една моя тема за Любе.. та затова помислих... Mr. Green Да взема да я метна таз тема в Хоби... м...

Vache,не лъжи!
А темата за брюкселската дантела чия е?! Mr. Green


 Embarassed Embarassed Embarassed Вярно бе!!! Пропуснала съм я... Wink

# 27
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
За вас не знам, ама аз ако вляза в Хоби - отиде ми и работата и децата. Не че нямам желание за доста от темите, ама по-сетне.
Ще ми се една темичка и аз да пусна, ама знам ли за къде е - как да си отделите лично пространство за хобито в гарсониера с две деца?
За Хоби или за Нашият дом  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 13 206
За вас не знам, ама аз ако вляза в Хоби - отиде ми и работата и децата. Не че нямам желание за доста от темите, ама по-сетне.
Ще ми се една темичка и аз да пусна, ама знам ли за къде е - как да си отделите лично пространство за хобито в гарсониера с две деца?
За Хоби или за Нашият дом  Laughing

Нашият дом  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт